Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » první AF grow 2012
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Dotaz první AF grow 2012 Příspěvek č. 1

Zdravím,mohli by mi někdo zkušenejší poradit jaků AF odrůdu si mam vzit?sem zacatecnik a chtel bych letos uz sklízet..xD..neco nenáchylného co bude jisté a jeste je lepsi out hnojit plagronem nebo biobizz?? díky za kazdou radu s výberem semen )
...bydlím na JM

Old Post 04-03-2012 v 16:23 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Něco od autoMazar nebo jeho kombinaci pro začátečníka dobrý start
za mě bio hnojky od biobizz hlavně pak na květ TOPMAX (booster)

Old Post 04-03-2012 v 16:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od vousac
Něco od autoMazar nebo jeho kombinaci pro začátečníka dobrý start
za mě bio hnojky od biobizz hlavně pak na květ TOPMAX (booster)


okok,kdyžtak kdybys měl chvilku mohl bys mi sem postnout nejaky link O:-) ja sem se díval na toto Orange Bud Diesel nebo Cream Caramel ale zase sem někde cetl ze Fair seed sou shitky tak nwm...minuly rok sem jel no-name a hnojil sem plagronama a povedl se slabsi vzorek ale letos bych chtel uz neco sklidit,tak jestli bys vedel o necem nenachylnem na plisne...díky )

Old Post 04-03-2012 v 17:12 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Na www.semenakonopi.cz najdeš mnoho a občas v aukci i zajímavé ceny, co se týče plísně nevím v jakém prostředí pěstuješ.
Já automatky v době růstu moc nehnojím mám raději kvalitní půdu kde to roste ale najde se tu spousta lidí co ti poradí kdy a jak hnojit.

http://www.semenakonopi.cz/semenako...c30bf22a2b40f04


ps: já letos od fair seeds jedu auto northern lights tak uvidím co bude :-)

Old Post 04-03-2012 v 17:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 5

ahoj.to na co jsi koukal nejsou vůbec autoflowery.vevnitř jsem teď dodělal auto cream caramel od tý samý firmy a musim říct že je to fakt paráda.venku to musíš vyhnat rychle do vejšky jinak budeš mít malý chcípáky s malým výnosem.určitě jim dej nějakej dobrej kořeňák a zkus ten fish mix od BB.hlavně ale záleží na hlíně zkus do ní dát dost kokosu nebo perlitu ať je lehká.čim víc budeš hnojit v květu tim hůř se ti to bude vyplachovat.osobně tam dávám na začátku trochu guana a pak jen deštovou vodu.tak ať se ti daří.

Old Post 04-03-2012 v 22:39 PM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od fanan
ahoj.to na co jsi koukal nejsou vůbec autoflowery.vevnitř jsem teď dodělal auto cream caramel od tý samý firmy a musim říct že je to fakt paráda.venku to musíš vyhnat rychle do vejšky jinak budeš mít malý chcípáky s malým výnosem.určitě jim dej nějakej dobrej kořeňák a zkus ten fish mix od BB.hlavně ale záleží na hlíně zkus do ní dát dost kokosu nebo perlitu ať je lehká.čim víc budeš hnojit v květu tim hůř se ti to bude vyplachovat.osobně tam dávám na začátku trochu guana a pak jen deštovou vodu.tak ať se ti daří.


Zdravím,tjn,já právě sem vždycky měl buď noname semínka nebo sem měl od kámošů řízky...tak nějak vůbec nevím co vzít..potřebuju nějaké AF které nejsou nějak náchylné(aby to byla jistota) :-D...minulý rok sem měl hlínu nějakou z obi a hnojky plagron grow a bloom a letos sem přemýšlel nad Fish Mix ,Top Max
a ještě žebych smíchal Light Mix s 100L obič hlínou...neměli ste někdo Orange Bud Diesel ..nějak mě to láká,jednou sem to měl kdysi dávno a bylo to dobré,ale nevím jak by to bylo kdybych to měl OUT...poradíte pls nějaké AF pro OUT...pleassee )) díku dík



Northern Light AF měl to někdo OUT?? )

Naposledy upravil miravlak 06-03-2012 v 19:17 PM

Old Post 06-03-2012 v 16:31 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biobotanik
Stálý Člen

Karma uživatele biobotanik - 0% PěstitelskáKarma uživatele biobotanik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 7

Zober si Deimos od Budha seeds je to veľmi dobra odroda aj z dobrým výnosom

Old Post 07-03-2012 v 17:51 PM
biobotanik je offline   Profil uživatele biobotanik   Find more posts by biobotanik   Foto galerie člena biobotanik   Click here to Send biobotanik a Private Message   Add biobotanik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 8

na nortern light af od grow shopu tady někdo už založil téma.vypadá to dobře.právě jsem přivez deset semínek taky to budu zkoušet.budha je fakt dobrej super výnos ale musíš mít dobrou hlínu z light mixu toho moc neuděláš a nebo ho smíchej třeba z growmixem od plagronu.nejlepší je hlína od jezeďáků míchaná perlitem.opakuju znovu orange bud diesel neni autoflowering a pochybuju že by ti vůbec dozrál.co jsem zkoušel tak 100%klíčivost mají semínka od sweet seeds ale zase jsou dražší.ale ta síla za to fakt stojí.a ještě jestli ti stačí jen jedna úroda tak to dej ven až koncem května je teplo a víc světla kytky budou lepší.zkus bio algeen maj ho u green home growshop a je to snad nejlepší kořeňák co jsem kdy používal.fish mix a top max je dobrej ale kořeny to neudělá a bez nich ti to vyroste malý.

Old Post 07-03-2012 v 20:04 PM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 9

z af bych doporučil 60 day wonder od dna genetics nevím jak se to bude chovat venku ale in sem měl na nejlepší kytce 85 g čuz

Old Post 14-03-2012 v 15:36 PM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FeSTeR
Stálý Člen

Karma uživatele FeSTeR - 22% PěstitelskáKarma uživatele FeSTeR - 22% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 10

AutoMazar od dutchpassion, a Deimos od buddha seeds, by mali byť podla vsetkeho TOP odrody.

2. Grow - One ticket to heaven please 2011
Buddha Autoflower Mix - Outdoor 2011
Moj prvy grow 2010

Old Post 14-03-2012 v 20:09 PM
FeSTeR je offline   Profil uživatele FeSTeR   Find more posts by FeSTeR   Foto galerie člena FeSTeR   Click here to Send FeSTeR a Private Message   Add FeSTeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od FeSTeR
AutoMazar od dutchpassion, a Deimos od buddha seeds, by mali byť podla vsetkeho TOP odrody.


dík,nwm no asi to zkusim teho mazara snad to nepojebu

Old Post 14-03-2012 v 23:35 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 12

tak mazara vzádám,moc si nevěřím...zkusim nejakou levnejší variantu,díval sem se po Roadrunner ..poradíte nějaký levný kořenový stimulátor a hnojiva pro AF díky =))

díval sem se žebych vzal canna terra vega ,cannazym a na květ Canna PK 13/14 ?? ..čím víc se dívám kde co mají,tím větší dylema mám co vzít

Old Post 27-03-2012 v 21:20 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 13

ahoj nejlíp tě vyjde asi root stimulátor od AH mzslim že 280 za 250 ml a dáváš jen 1ml/l z toho co jsem vyzkoušel je poměr kvalita cena nejlepší.zkus i ten lignohumát je to levný a venku to dělá zázraky.a na květ jestli chceš něco levnýho a dobrýho tak koukni na něco od guano kalong a třeba ten top max.nezasereš si to chemkama a nebudeš tak dlouho muset proplachovat.nebo jestli ti to je jedno vezmi soil mix od bio novy a ve finále monster bloom od groteku udělá ti to super šišky ale podepíše se to na chuti.obojí mám vyzkoušený.jo a jestli budeš mít nějakou korunu navíc kup si polyversum je to proti plísni a funguje to perfektně.seženeš to v každym dobrym zahradnictví.

Old Post 27-03-2012 v 23:02 PM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od fanan
ahoj nejlíp tě vyjde asi root stimulátor od AH mzslim že 280 za 250 ml a dáváš jen 1ml/l z toho co jsem vyzkoušel je poměr kvalita cena nejlepší.zkus i ten lignohumát je to levný a venku to dělá zázraky.a na květ jestli chceš něco levnýho a dobrýho tak koukni na něco od guano kalong a třeba ten top max.nezasereš si to chemkama a nebudeš tak dlouho muset proplachovat.nebo jestli ti to je jedno vezmi soil mix od bio novy a ve finále monster bloom od groteku udělá ti to super šišky ale podepíše se to na chuti.obojí mám vyzkoušený.jo a jestli budeš mít nějakou korunu navíc kup si polyversum je to proti plísni a funguje to perfektně.seženeš to v každym dobrym zahradnictví.


ok,díky ) vyzkouším

Old Post 28-03-2012 v 23:12 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od miravlak


ok,díky ) vyzkouším


je teda jedno jestli koupím hnojiva přímo pro AF nebo obyčejné?

asi to možná zkusím root stimulator Enzymes+ Dutch formula Dutch bloom Final solution ...nebo je to zbytečné??su z teho špatný,už nevím co

Naposledy upravil miravlak 03-04-2012 v 17:00 PM

Old Post 03-04-2012 v 16:38 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 16

to co jsem ti psal je to co se osvědčilo mně. tak ze 70% to stejně záleží na kvalitě hlíny,parádní kytky venku se daj udělat i na granulovanejch hnojivech od agra.ah jsou dělaný pro hydroponii osobně od nich používám jen ten kořeňák.nejlepší asi je když si vyzkoušíš každej rok něco a uvidíš co bude nejlepší.

Old Post 03-04-2012 v 18:25 PM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2013 - Out AF grow 2013 - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8950600 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív