Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Ganja - kuchařka .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
macabo
Stálý Člen

Karma uživatele macabo - 48% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 45  

Pohodička Konopna bonboniera Příspěvek č. 177

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=9
navod na vyrobu bonboniery v obrazoch

macabov out

Konopne bonbonky

Old Post 25-09-2007 v 07:27 AM
macabo je offline   Profil uživatele macabo   Find more posts by macabo   Foto galerie člena macabo   Click here to Send macabo a Private Message   Add macabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vojtw10
Nový Člen

Karma uživatele Vojtw10 - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 178

Cau chtel bych se zeptat na branboraky z ganji nebo neco sou cokoladou atd. kolik mám dat ganji do kolika branbor nebo cokolady a neco tak kolem toho dik

Old Post 23-11-2007 v 20:41 PM
Vojtw10 je offline   Profil uživatele Vojtw10   Find more posts by Vojtw10   Foto galerie člena Vojtw10   Click here to Send Vojtw10 a Private Message   Add Vojtw10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 179

citace:
Původní příspěvek od Vojtw10
Cau chtel bych se zeptat na branboraky z ganji nebo neco sou cokoladou atd. kolik mám dat ganji do kolika branbor nebo cokolady a neco tak kolem toho dik


......prvni stranka prispevek cislo 7... ..a brambory se pisou s M ...

Old Post 11-01-2008 v 00:16 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Bramboraky Příspěvek č. 180

citace:
Původní příspěvek od Hlava
Udelej si bramboraky .

10-15g Ganji 1litr Vodky 1litr oleje (prirodni) dat do hrnce a varit 1-2hod podle toho jak rychle se vyvari vodka , vznikne ti zelena kase . V prubehou vareni michat . Kasi precedis (pres hadr) a mas olej . V oleji potom normalne osmaz bramboraky ,na todle mnozstvi doporucuji tak 1-2kg brambor . Bramboraky delej normalni velikosti prumer 10-13cm a tlostka tak do 0,7cm
v prubeho smazeni bramborak olej natahne z tyhle varky jsme udelali asi 35bramboraku . Tri lidi jsme varily a snedli jsme jich kazdej asi 5 v prubeho vareni (nedoporucuji ) lidi z nasi bandy to pak jedli 1-2kusy a moooooc si to pochvalovali ,huceli na tom skoro 8hodin!!!!, potom uz nemusis hulit , nastup je tak do hodiny max. My co jsme ukusovali - jeden se poblil druhej byl totalne apatyckej a ja mel co delat abych to rozchodil . V kazdym pripade doporucuji , brzo to zese po nekolikaty zopakujem


už 3 krát som to robila ako je navod v recepte, a ani raz to nemalo požadovaný účinok.

Old Post 19-07-2008 v 20:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Re: Re: Bramboraky Příspěvek č. 181

citace:
Původní příspěvek od zoe69
už 3 krát som to robila ako je navod v recepte, a ani raz to nemalo požadovaný účinok.

a cim to bolo? bol slaby ten olej, alebo sa ho tie placky malo nacucali? skus urobit olej (alebo maslo - moje oblubene) a urobit z toho kolac, alebo nieco podobne. Olej by mal samozrejme fachat aj sam, este si spominam ako som s istou nemenovanou smaskou zrali zemle namazane nazelenalym maslom...

EDIT: a tiez je to treba robit z nejakeho rozumneho matrosa - technika nefacha...

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Naposledy upravil inf3cti 02-08-2008 v 17:56 PM

Old Post 29-07-2008 v 21:47 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Re: Bramboraky Příspěvek č. 182

citace:
Původní příspěvek od zoe69


už 3 krát som to robila ako je navod v recepte, a ani raz to nemalo požadovaný účinok.
to jsi asi blbě postupovala,páč já s kámošem dělal přesně podle návodu od Hlavy..udělali jsme jich asi 10...měly tak 15cm v průměru..snědl jsem dva a za hodinu jsem nevěděl,která bije...tak 6ti hodinovej setíkdobrý to bylo

Old Post 30-07-2008 v 16:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sol
Stálý Člen

Karma uživatele Sol - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 183

lidi, potrebuju se nutne zeptat - jak dlouho vydrzi maslo pri priblizne 17-18stupnovych teplotach ve sklepe?? Vcera sem ho uvaril, ale bohuzel nemuzu vyuzit lednici tak jedina moznost je sklep kde je z celyho baraku nejvetsi zima..
uz me bylo parkrat celkem hodne spatne ze zkazenyho jidla, tak nechci riskovat, proto se radeji ptam
lednici budu mit zpet az tak v sobotu-nedeli, tak do te doby bude muset byt ve sklepe

pokusil sem se ho ocistit pri vareni od te hnusne bile peny a po vareni od vody a toho hnusu kterej se diky vode vytvori tam dole.. pamatuju si ze na nejakym obalu od masla jsem cetl ze se ma skladovat pri teplotach pod 15stupnu, tak nevim aby mi pri skladovani pri 18stupnich nebylo za par dnu z toho maslicka brutalne spatne

Naposledy upravil Sol 06-08-2008 v 13:31 PM

Old Post 06-08-2008 v 13:26 PM
Sol je offline   Profil uživatele Sol   Find more posts by Sol   Foto galerie člena Sol   Click here to Send Sol a Private Message   Add Sol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macabo
Stálý Člen

Karma uživatele macabo - 48% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 184

No tak v pivnici ti viac jak nejaké 3 - 4 dni nevydrží...to aby si tento víkend napiekol nejaký dobrý dezertík

macabov out

Konopne bonbonky

Old Post 06-08-2008 v 13:59 PM
macabo je offline   Profil uživatele macabo   Find more posts by macabo   Foto galerie člena macabo   Click here to Send macabo a Private Message   Add macabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 185

Zkonzumuj to hned,do 2 dnu to podle me zezlukne.

Old Post 06-08-2008 v 14:37 PM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 186

citace:
Původní příspěvek od Sol
lidi, potrebuju se nutne zeptat - jak dlouho vydrzi maslo pri priblizne 17-18stupnovych teplotach ve sklepe?? Vcera sem ho uvaril, ale bohuzel nemuzu vyuzit lednici tak jedina moznost je sklep kde je z celyho baraku nejvetsi zima..
uz me bylo parkrat celkem hodne spatne ze zkazenyho jidla, tak nechci riskovat, proto se radeji ptam
lednici budu mit zpet az tak v sobotu-nedeli, tak do te doby bude muset byt ve sklepe

pokusil sem se ho ocistit pri vareni od te hnusne bile peny a po vareni od vody a toho hnusu kterej se diky vode vytvori tam dole.. pamatuju si ze na nejakym obalu od masla jsem cetl ze se ma skladovat pri teplotach pod 15stupnu, tak nevim aby mi pri skladovani pri 18stupnich nebylo za par dnu z toho maslicka brutalne spatne


ahoj, pokud se jedna o prepustne maslo, tedy ghi, bud v klidu. Skladovalo se vzdy v minulosti, a v mene rozvinutych (jak v cem ) zemich stale skladuje tak, ze to ciste prepustene maslicko nechas na dne nadoby, a zalijes cistou studenou vodou plus necim zakryjes. Voda zabrani pristupu vzduchu k maslu.

Mír

Old Post 06-08-2008 v 14:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cimrman
Stálý Člen

Karma uživatele cimrman - 87% PěstitelskáKarma uživatele cimrman - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 187

no potřebuješ toho víc ale nějakejch zbytků mě by se třeba moc hulit listy nechtělo to si radš udělám čokoládu a ještě si moc pochutnám :-D

Old Post 19-08-2008 v 22:04 PM
cimrman je offline   Profil uživatele cimrman   Find more posts by cimrman   Foto galerie člena cimrman   Click here to Send cimrman a Private Message   Add cimrman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 188

Čus mám dotaz pro kuchtíky. Našel jsem si pár ganja drinků které si hodlám zhotovit,ale nechce se mi čekat nějaký 3 měsíce,tak dlouho ta flaška nevydrží. A tak se chci zeptat,jestli by se vyluhování kořene či palic nedalo urychlit vložením otevřené flašky do hrnce s vroucí vodou???

Indoor 100W - Interpol

Old Post 08-09-2008 v 20:20 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 189

S.O.L. >
nevim jak je to po technicke strance s varenim alkoholu, myslim ze z otevrene nadoby by se to dosti rychle odparilo. Ja jsem to zrychloval za topenim nebo ve vodni lazni. Ale pocitej s tim ze to je sice drive udelane, ale neni to takova parada jaka by mohla byt.

Old Post 08-09-2008 v 21:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 190

SOL: myslim ze je to jako s cajem: opravdu dobry ledovy caj udelas tak, ze caj nasypes do studene vody a nechas pres noc v lednici. Ziskas lahodny napoj. Kdyz ale na to same mnozstvi pouzijes varici vodu, v mziku ziskas nechutnou horkou brecku co se nebude dat pit.

Ucinne latky se ti pri zvysene teplote vylouhujou, o tom zadna. Ale abys to nakonec nemusel vylit do hajzlu....

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 09-09-2008 v 19:42 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 191

Na to odpařování sem taky myslel,tak mě napadlo že bych přilil trochu vody,která by se stejně vypařila,ale alkohol by zůstal v přibližně stejném poměru. Vyvařený drink bych rozhodně nechal nějakou dobou ještě ležet,třeba tak 2-3 tejdny. Jinak myslim že břečku bys měl i po tich 3 měsících luhování,určitě by se to muselo v obou případech přefiltrovat.Jinak nevim jak by to muselo chutnat abych vylil tequilu do hajzlu...:-))

Indoor 100W - Interpol

Old Post 09-09-2008 v 20:21 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macabo
Stálý Člen

Karma uživatele macabo - 48% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 192

Alkohol ma o dosť nižšiu teplotu pri ktorej sa začne odparovať ako voda, na tom princípe funguje destilácia. Ak do toho pridáš vodu tak ti to nič nepomôže, lebo ten alkohol sa aj tak odpari prvý a budeš to mať ešte viac vodové. Ja bych to určite na tvojom mieste nechal poriadne prelúhovať za studena ak chceš kvalitu.

macabov out

Konopne bonbonky

Old Post 18-09-2008 v 07:23 AM
macabo je offline   Profil uživatele macabo   Find more posts by macabo   Foto galerie člena macabo   Click here to Send macabo a Private Message   Add macabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8151260 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív