Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Stane se to někdy?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Stane se to někdy? Příspěvek č. 1

Teď se projevím jako úplnej debil. Fakt se omlouvám ale musím se tady zeptat.
Pořídil jsem si 11 řízků, prej Blueberry. Dal jsem je do keramzitu a jak už jsem někde psal používám FNT (film nutrient technology). Je to v podstatě hydroponie. Jako hnojivo jsem použil Advanced Hydrophonics of Holland ve správným poměru. Měl jsem je tak 4 týdny pod dvěma lampama (2x 250W), z nichž jedna byla na růst a druhá Son T plus 250W na květ (nemám dvě na růst) 18/12 hodin. Po 4 týdnech jsem vyměnil jsem tu první lampu za taky Son T plus 250W, přepnul na 12/12 a změnil poměry v hnojivu Advanced Hydrophonics of Holland, tak jak uvádí výrobce. Kytky jsem vůbec nijak netvaroval, jen zaštípnul vršky u těch, co přerůstaly (viz v galerii jak dělám klony - blbec!). Pár dní po přepnutí na 12/12 se mi na několika kytkách objevily jak samičí, tak samčí květy. Zatím je mám na 4 kytkách z 10 (jedna mi chcípla)

Kde se stala chyba?

nemo

Old Post 08-03-2003 v 19:27 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 2

Taky mi bylo řečeno, že to může být z feminizovaných semen. Nevím jak to mám s Ph ale teplota a ostatní se mi nemění.
Vyřešil jsem to tak, že jsem ty hermafrodity vyhodil. Aspoň mají ti zbylí dost místa. Nemá smysl se tím otravovat. Jednou jsem to zkoušel obírat u outdoorů na balkoně a nebylo to k ničemu.
Jen mě to hrubě zklamalo. Nikdy nenajdeš všechny květy a stojí to moc času. Teď už je to 5 kytek a vypadá to že i 6. půjde pryč. Nebudu riskovat. No zbyly mi jen 4. Budou mít zase dost místa a světla. Stejně pro svoje hulení potřebuju tak málo, že mi to neva. Baví mě spíš to pěstování. Snad jen ty náklady na elektřinu a na ty "klony".
Díky za rady.

nemo

Old Post 09-03-2003 v 20:35 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

Příspěvek č. 3

2 nemo> system bude patrne NFT nutrient floating technology {technologie tekouciho zivneho roztoku} a ne nejakej novej filmovej objev. To jen pro upresneni.

Jo nejpravdepodobnejsi duvod hermousu je spatna genetika, zbyle vlivy pouze napomahaji se jim projevit.

Stay high if u can

Old Post 13-03-2003 v 00:24 AM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 4

Asi máš pravdu, já jsem si to asi tenkrát špatně přečetl a myslel jsem si, že to slovo film znamená tenkou vrstvu tekoucích živin. Jako že to je jen takový vodní film na podložce.
Díky nobody4
Už mi zbyly jen 4 z 11. To je fakt otrava.

nemo

Old Post 14-03-2003 v 01:52 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4975360 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív