Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Neco maleho 2012
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
cernyzahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele cernyzahradkar - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 34  

Obecné Neco maleho 2012 Příspěvek č. 1

hojas fsem,

uz dlouho jsem zde brozdal a nedal zadny fotky ci neco noveho. tak bych to shrnul poridil jsem si malou hracku:

rozmery: cca 110X110 ale netipicky roh do 3uhelniku
svetlo: 400 W Osram Plantastar kombin
stinidlo: Waweflactor medium
odtah: RUCK 125l s termostatem 355m3/h
zvhlhčovačka
kvetniky cca 1l, pak 5,7
hnojky: Metrop
osazenstvo: 9x White Rhino od Green House Seeds
2x autofwl NL od local growshop

shrnuto: je to nova vec takze jeste nemam vychytane mouchy, takze jak se rika vsechno se muze nekdy vysrat tak dofam ze to nebude muj pripad

chef

Old Post 23-04-2012 v 17:24 PM
cernyzahradkar je offline   Profil uživatele cernyzahradkar   Find more posts by cernyzahradkar   Foto galerie člena cernyzahradkar   Click here to Send cernyzahradkar a Private Message   Add cernyzahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernyzahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele cernyzahradkar - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 2


doufam ze to delam dobre v pridavani obrazk atd. pokud ne tak me upozornete.

takze kytky jsou v 18 dni 12/12
a semena byly vysazeny v cca 8.2. a kliceni behem 2-5dni.

puvodne jsem svitil usporkou 125W na rust. ale po mesici jsem ji vratil.
jeji vyhoda (ze nehreje) se stala nevyhodou. kumbal je chladny a v unoru tam bylo dost chladno. chladno a fse tam rostlo pomalu. Tak jsem na nic necekal a vrzl jsem tam to 4OO a od te doby vyletely uplne luxusne. takze se do budoucna na usporky na rust vyprdnu. uvazuji ze ji zkusim dat jako podporu k temu 400 do rohu te mistnosti at holky maji o nejaky ten bonus navic. Ale rikam si zda to bude mit vyznam dat tam 125 a nebo 250. pokud bych tam navalil to 250 tak se dostanu na cca 600W a v tom pripade neni lepsi mit jen 1x600 sodik?

takze prikladam fotky:

na teto fotce jde vydet jak vynikaji ti 2xNL

chef

Naposledy upravil cernyzahradkar 23-04-2012 v 18:36 PM

Old Post 23-04-2012 v 18:07 PM
cernyzahradkar je offline   Profil uživatele cernyzahradkar   Find more posts by cernyzahradkar   Foto galerie člena cernyzahradkar   Click here to Send cernyzahradkar a Private Message   Add cernyzahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernyzahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele cernyzahradkar - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 3



tedka prikladam jen fotky NL

jeden je v mensim kvetniku ma 3,5l a druhy je v 5,7

oba jsou zasazeny v cca stejny den.

chef

Naposledy upravil cernyzahradkar 23-04-2012 v 18:51 PM

Old Post 23-04-2012 v 18:38 PM
cernyzahradkar je offline   Profil uživatele cernyzahradkar   Find more posts by cernyzahradkar   Foto galerie člena cernyzahradkar   Click here to Send cernyzahradkar a Private Message   Add cernyzahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernyzahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele cernyzahradkar - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 4




takze:

první a druha fotka je NL ktery je ve velikym kvetinaci. neni vubec vystipovan ani oskubavan. Byl omylem vystipinut za mlada ale jak je videt je stejne veliky jak ostatni WR takze to nema moc vliv na jeho vysku. ma tensi dlouhe listy pekne tvrde. zvolil jsem si ho na test jak se jim bude darit s normalnilma. Odhadem mu zbyva cca 38dni a v tu dobu uvolni misto WRkam

na druhei fotce je WR na pomer velikosti je u jeho stonku dana prupiska. WR jsou pomerne stejne velici a zadny markatni rozdily nejsou na nich. uz zacinaji mit ochlupeni

chef

Old Post 23-04-2012 v 18:47 PM
cernyzahradkar je offline   Profil uživatele cernyzahradkar   Find more posts by cernyzahradkar   Foto galerie člena cernyzahradkar   Click here to Send cernyzahradkar a Private Message   Add cernyzahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-01-2016 - Něco menšího 2x 600w - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4774530 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív