Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Houby - spory se neujmou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Shaman U.I.
Nový Člen

Karma uživatele Shaman U.I. - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 7  

Houby - spory se neujmou Příspěvek č. 1

Ahoj pěstitelstvo,
řeším jeden záhadný problém a doufám, že mi někdo poradí. O co jde?

Připravil jsem si pšeničný substrát tak, že jsem namočil pšenici do vody (cca na den), poté provařil a pak jsem to naskládal do sklenic, které jsem ještě steriloval. Mám krásný substrát, který má bohužel jednu chybu - spory se v něm nechytnou. Spory mám z Azariusu, po naočkování udržuji sklenice mezi 28-30 stupni, ale ani ťuk, substrát je už třetí týden úplně stejný.

Tušíte někdo kde by mohl být problém? Chybí mi tam nějaké živiny nebo tak něco?

...everything is mystery...

Old Post 08-02-2012 v 16:32 PM
Shaman U.I. je offline   Profil uživatele Shaman U.I.   Find more posts by Shaman U.I.   Foto galerie člena Shaman U.I.   Click here to Send Shaman U.I. a Private Message   Add Shaman U.I. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 2

ale no tak... toto řeš na houba.cz a né tady..
jinak jestli tam nevidíš růst nějaké plísně, tak ti určitě zkysnul, kvasinky ho dostaly..
zkus k němu čuchnout.

Old Post 08-02-2012 v 16:45 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 3

Hlavně to neni tak jednoduchý jak si asi představuješ..... Už jen to že pšenici vaříš a až pak vkládáš do sklenic je chyba (pšenice se vaří ve sklenicích v tlakovém hrnci kvuli sterilitě) ..... Tady máš odkaz jak se to dělá .... asi se tam budeš muset registrovat , je to něco jako grower jen se tam pěstujou houby

www.houba.cz

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 08-02-2012 v 16:49 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shaman U.I.
Nový Člen

Karma uživatele Shaman U.I. - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 4

díky za rady, fakt to zkyslo

tech houba.cz zkusím, díky za tip!

...everything is mystery...

Old Post 08-02-2012 v 17:11 PM
Shaman U.I. je offline   Profil uživatele Shaman U.I.   Find more posts by Shaman U.I.   Foto galerie člena Shaman U.I.   Click here to Send Shaman U.I. a Private Message   Add Shaman U.I. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 5

hlavní problém je ten že suchý spory rovnou do pšenice nejsou nejvhodnější a špatně klíčej..samo může bejt problém i jinde ale doporučuju agar a nebo tzv.medovici která bych řek je pro začátečníky jednodušší..pic f.e

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 08-02-2012 v 18:10 PM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 6

fire.entJá jsem to chápal že ty spory má v tom roztoku...... (takove ty ampulky)

Kamoš pravě nejdřív jel přez agar , ale lepších výsledků dosahuje když ty spory da do sterilizovane vody na nějakou dobu ted nwm na jak dlouho a pak rovnou do ty pšenice....

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 08-02-2012 v 19:31 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 7

nejjednoduší je spore syringe, které se dají všudemožně koupit.. jsou to jen spory naškrábané do sterilní vody..
přes agar se dá vyselektovat silný kmen, z něhož je pak většina hub skoro stejná a i výnos je větší..
Ale toto všechno je podrobně napsáno na houba.cz..

Old Post 08-02-2012 v 20:14 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4762090 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív