Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Testuji White Widow , 600w+ , NFT , ze semen growshop seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
pulsar
Nový Člen

Karma uživatele pulsar - 83% PěstitelskáKarma uživatele pulsar - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 27  

Hydroponie Testuji White Widow , 600w+ , NFT , ze semen growshop seeds Příspěvek č. 1


Zdravím Vás,
nikde jsem se nemohl dočíst jaká kvalita je semínek z edice growshop seeds. Našel jsem pár řádků s nejistým výsledkem, tak jsem se rozhodl vyzkoušet ...

Jedná se tedy o semena White Widow 5ks feminizovaných.
Home box white 1,44m2 - oblepen stříbrnou fólií
2x GroTank NFT GN424
stínidlo hobby (jiné nebylo), později Wavefleckor xxl
osvětlení v růstu prvních 14dní philips 250w (modré spekrtum)
další růst cca.14 dní GIB MH600w (modré spektrum)
v 1. fázi květu pak GIB Lighting Flower Spectre Deluxe 600W
doplněnou po cca. 20dnech o 70 W GIB Lighting Flower Spectre
která je umístěna u NFT a osvětluje holky zespodu.
Předřadník magnetický LuxGear 250w + LuxGear 600w + gip 70w
Přítah a odtah 2x Ventilátor 125VKO 185m3/h
Další dva ventilátory jsou uvnitř a dělají vítr.
Zvlhčovač
2x topení do akvárka 50w (do NFT)
PH metr
EC metr
Hnojiva a boostery jsou od Hesi.
Růst: hydro růst + root komplex + super vit + power zyme
Květ prvních 21 dní: hydro květ + super vit + power zyme
Květ den 21 až 47: hydro květ + PK 13-14 (postupně navyšovat dle návodu) + super vit + power zyme

Měl bych také podotknout, že nejsem kdoví jakej grower co má pokaždé g na watt, ale již se mi to 1x přihodilo.

Naposledy upravil pulsar 02-02-2012 v 04:21 AM

Old Post 01-02-2012 v 20:49 PM
pulsar je offline   Profil uživatele pulsar   Find more posts by pulsar   Foto galerie člena pulsar   Click here to Send pulsar a Private Message   Add pulsar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pulsar
Nový Člen

Karma uživatele pulsar - 83% PěstitelskáKarma uživatele pulsar - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 2



Takže klasicky jsem nechal naklíčit 5 semen (potřebuji 4).
Úspěšnost klíčení 5 z 5 takže nechávám všechny a následně provedu selekci, a ten nejslabší má smůlu, do NFT nepůjde. Zatím bez hnojiv, jen voda.

Po pár dnech jsem klíčky nastrkal do připravených rockwool kostek a umístil pod lampu 250w na režim 18/6. Stále jen čistá voda.

Po 12 dnech od zalití semínek vkládám 4 holky do NFT a svítím 18hod lampou 250w. Minimální podíl hnojiv cca. 30 procent doporučení výrobce.

Máme tu 22 dní od zalití semen viz.foto a přichází řada na lampu 600w a výměna roztoku za nový. Tentokrát plnokrevný, mícháno 80 procent toho co doporučuje výrobce, neb White Widow nepotřebuje tolik hnojit co jsem se dočetl.

Přikládám první dvě fota z tohoto seriálu a jsou z 22. dne od zalití semen vodou.

Naposledy upravil pulsar 02-02-2012 v 04:23 AM

Old Post 01-02-2012 v 21:14 PM
pulsar je offline   Profil uživatele pulsar   Find more posts by pulsar   Foto galerie člena pulsar   Click here to Send pulsar a Private Message   Add pulsar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pulsar
Nový Člen

Karma uživatele pulsar - 83% PěstitelskáKarma uživatele pulsar - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 3



Další fota jsou 28. dní od první kapky vody co kápla na semínko.

Teplota ve stanu přes den se pohybuje v rozmezí 26 - 30 C, v noci pak 18C.

Vlhkost 50 až 80 procent, nedaří se mi mít stabilně vlhkost a teplotu.

Hnojky a boostery na 80 procentech co doporučuje výrobce.

Old Post 01-02-2012 v 21:23 PM
pulsar je offline   Profil uživatele pulsar   Find more posts by pulsar   Foto galerie člena pulsar   Click here to Send pulsar a Private Message   Add pulsar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pulsar
Nový Člen

Karma uživatele pulsar - 83% PěstitelskáKarma uživatele pulsar - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 4



32 dní od zalití vody na semena

Teplota , vlhkost a hnojiva stejně jako doposud.

Old Post 01-02-2012 v 21:27 PM
pulsar je offline   Profil uživatele pulsar   Find more posts by pulsar   Foto galerie člena pulsar   Click here to Send pulsar a Private Message   Add pulsar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pulsar
Nový Člen

Karma uživatele pulsar - 83% PěstitelskáKarma uživatele pulsar - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 5



35 dní od první kapky, velikost nejvyšší holek 41cm, 41cm, vzadu zleva, 31cm a 28cm přední, taky z leva.

Nebudu to déle natahovat a měním režim na 12/12 a žárovku růstovou za květovou.

Fotky jsou 35. dní od semene a zároveň tedy 1. den květu.

Výměna hnojek za květové + boostery, 80 procent doporučení výrobce.

Do dnešního dne jsem se potýkal se stoupajícím Ph, korigovat jsem musel každé dva dny.
Připisuji to ale také tomu že jsem rockwool kostky nepřipravil tak jak bych měl, tím mám na mysli že jak sem je koupil, tak jsem je tam dal :-(((

Naposledy upravil pulsar 02-02-2012 v 04:25 AM

Old Post 01-02-2012 v 21:36 PM
pulsar je offline   Profil uživatele pulsar   Find more posts by pulsar   Foto galerie člena pulsar   Click here to Send pulsar a Private Message   Add pulsar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rogi4
Stálý Člen

Karma uživatele rogi4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 6

nazdárek, tiež idem WW od Growshopseeds plus aj Jack Herer. Vdovky sú krásne vitálne, silné... jacky o 40% slabšie ako v raste tak aj v sile a kráse... Dnes som prepínal na kvet, tak uvidíme za pár týždňov. Budem sledovať. Palec hore, nech to rastie!

wtf?

Old Post 01-02-2012 v 21:37 PM
rogi4 je offline   Profil uživatele rogi4   Find more posts by rogi4   Foto galerie člena rogi4   Click here to Send rogi4 a Private Message   Add rogi4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keneth48
Stálý Člen

Karma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 7

35dni a 41cm? nie je to moc vysoke? prepnes este sa to vysvihne. budes mat z toho dobre kriky.-) myslim v dobrom:-) ja po mojich skusenostiach budem asi prepinat aj po 25dnoch zo semena.

http://grower.cz/forum/showthread.p...09]2x MAZAR 250
http://grower.cz/forum/showthread.p... 1xSPECIAL KUSH
http://grower.cz/forum/showthread.p... Northern Light
http://grower.cz/forum/showthread.p...Sensi Star 600W

Old Post 01-02-2012 v 22:14 PM
keneth48 je offline   Profil uživatele keneth48   Find more posts by keneth48   Foto galerie člena keneth48   Click here to Send keneth48 a Private Message   Add keneth48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pulsar
Nový Člen

Karma uživatele pulsar - 83% PěstitelskáKarma uživatele pulsar - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 8


14. dní režimu 12/12

Přidána lampa 70w sodík do spodu:-)

Hodně rostou, náznaky kvítků jsou již patrné...
Teplota 26 - 30 C
Vlhkost cca. 60 procent, nedaří se stáhnout na ideál, což by mělo být 40 procent mam pocit.
PH 5,2 až 6 ( taky se nedaří mít ho stabilně, nyní naopak klesá, což je lepší nežli v růstu kde stoupalo) dá se totiž obejít bez kyseliny neb moje odstátá nahnojená voda má Ph 7,2, takže pouze doleju pár litrů a tím pádem zvedám, na rozdíl od růstu, kde jsem se bez korekce neobešel.
Stále hnojím 80 procent doporučení výrobce.

Old Post 01-02-2012 v 22:30 PM
pulsar je offline   Profil uživatele pulsar   Find more posts by pulsar   Foto galerie člena pulsar   Click here to Send pulsar a Private Message   Add pulsar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pulsar
Nový Člen

Karma uživatele pulsar - 83% PěstitelskáKarma uživatele pulsar - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 9

- keneth48 -
Mužu říct že velikostí jsem to trefil tak akorát, aktuálně jsem v 50 dni květu, respektive 5 dní před kosou, tak s tím už nic nenadělám :-)
Ted jen uplouduju to co mám nafoceno, a procházím si u toho growdeník.

Old Post 01-02-2012 v 22:37 PM
pulsar je offline   Profil uživatele pulsar   Find more posts by pulsar   Foto galerie člena pulsar   Click here to Send pulsar a Private Message   Add pulsar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pulsar
Nový Člen

Karma uživatele pulsar - 83% PěstitelskáKarma uživatele pulsar - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 10



17. den 12/12

Stále se zvětšují, stan XXL+ by se hodil…

Odstranil jsem několik listů, je jich tam víc než dost.
Měl jsem v době růstu odstřihnout alespoň 3 spodní patra, jsou tam úplně na H… , ale nyní nemám srdce do nich v době květu významně stříhat, kvůli stresu…
Teplota 26 - 30 C
Vlhkost velká , ať dělám co dělám pod 60 nejde, v noci i 80 - 88, bojím se plísní.

Old Post 01-02-2012 v 22:48 PM
pulsar je offline   Profil uživatele pulsar   Find more posts by pulsar   Foto galerie člena pulsar   Click here to Send pulsar a Private Message   Add pulsar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pulsar
Nový Člen

Karma uživatele pulsar - 83% PěstitelskáKarma uživatele pulsar - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 11




29. den 12/12

Květy jsou již zřetelné...
teplota 26-30C
vlhkost stále moc vysoká 55 - 70 procent (průtah jede non stop, ale je sychravá zima, asi)
Co se týče aroma, tak abych ho cítil, musím až ke květu, celkem svěží, trochu kořeněné, jinak o nich ani nevím.
Zároveň si však uvědomuji, že s těmi květinami žiji, mám to v obýváku, a tudíž jsem načuchanej tak, že si to ani neuvědomuji.
Když nedávno přišel kamarád, tak hned ve dveřích povídá to voní, a já, a co? Já nic nevařím, povídám (byl jsem trochu hladovej), až po pár vteřinách mi došlo, že nemusí mluvit o jídle:-) a taky nemluvil, takže aroma je asi v pořádku.

Apropo, dočetl jsem se v časopise o konopí v článku Neprůhledné světlo v testu growboxu, ohledně odrazivosti světla uvnitř boxu, a vyšel tam celkem překvapivě jako lepší varianta z white vnitřkem. Tak jsem odstranil stříbrné fólie které jsem tam nalepil na začátku, a jednou v životě jsem si užil pocit radosti, že jsem kvalitnější a ještě ke vsemu levnější věc pořídil hned napoprvé :-)

Naposledy upravil pulsar 02-02-2012 v 04:30 AM

Old Post 01-02-2012 v 23:14 PM
pulsar je offline   Profil uživatele pulsar   Find more posts by pulsar   Foto galerie člena pulsar   Click here to Send pulsar a Private Message   Add pulsar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pulsar
Nový Člen

Karma uživatele pulsar - 83% PěstitelskáKarma uživatele pulsar - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 12




33. den 12/12

Konečně začíná fáze která mě opravdu baví, celkoví růst je již minulostí a veškerá energie jde do palic, je vidět rozdíl každý den.
Teplota 26 – 30 C
Vlhkost stále moc vysoká – 60 až 80 , zatím bez plísně
Stonky jsou tlustý a pevný, připisuji to tomu, že jsem si pořídil pro NFT měřák Ph a EC, a holky mají co potřebují. V předešlých grow jsem měřáky neměl, jel jsem kokos, i tak se to dalo.. v případě NFT si nejsem jistej..

Old Post 01-02-2012 v 23:31 PM
pulsar je offline   Profil uživatele pulsar   Find more posts by pulsar   Foto galerie člena pulsar   Click here to Send pulsar a Private Message   Add pulsar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pulsar
Nový Člen

Karma uživatele pulsar - 83% PěstitelskáKarma uživatele pulsar - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 13



39. den 12/12

Tak jsem si přečetl v jednom nejmenovaném časopise, v článku Neprůhledné Světlo 5, výsledek testů reflektorů.
Nedělal jsem si velké iluze, že by hobby byl ideál, ale co jsem tam viděl mě znepokojilo natolik, že jsem zajel na Smíchov a pořídil si Waveflektor xxl.

40. den 12/12 jsem se odhodlal, prvně holky vzbudil o 10 minut dřív a pustil jsem se do výměny reflektoru. Po 40minutách ukrutně krkolomné práce (nedostatek místa, homebox xxl je umístěn v rohu místnosti a je znemožněn přístup ze všech stran) je hotovo a světlo je distribuováno rovnoměrněji.
Doufám, že jim to nijak moc neublížilo, že jsem je vyrušil ze spánku o 10minut a rosvítil o 30minut později.
Nicméně od 41. dne jsem upravil svícení a zkrátil dobu osvitu na 11:30 hod. světla a 12:30 minut tmy.
Velikostí jsou tak akorát že se vejdou do boxu, aroma je příjemné a svěží, pěkně lepěj, květy vypadají že jsou tvrdé (neodvažuji se je mačkat, bojím se plísně, vlhkost úplně mimo, 85 po probuzení - 60 procent na konci dne).
Zatím jsou krásně zdraví…

Old Post 02-02-2012 v 00:03 AM
pulsar je offline   Profil uživatele pulsar   Find more posts by pulsar   Foto galerie člena pulsar   Click here to Send pulsar a Private Message   Add pulsar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pulsar
Nový Člen

Karma uživatele pulsar - 83% PěstitelskáKarma uživatele pulsar - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 14




43. den 11:30/12:30

Přes vysokou vlhkost (průměrně 70 procent) jsou holky krásně zdravé, žádná plíseň, žádní škůdci.
Kořeny jsou krásně bílé.

Co se týče velikosti květu, tak jsou rozdíly podle kytky. Kytka Č.1 a 3 (vzadu boxu z leva) jsou větší cca tak 3dny napřed proti 2 a 4 (v předu boxu z leva).
Na detailu květu jsou krásně vidět trichomy (myslím, že se to tak jmenuje, když tak mě opravte).

Old Post 02-02-2012 v 00:44 AM
pulsar je offline   Profil uživatele pulsar   Find more posts by pulsar   Foto galerie člena pulsar   Click here to Send pulsar a Private Message   Add pulsar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pulsar
Nový Člen

Karma uživatele pulsar - 83% PěstitelskáKarma uživatele pulsar - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 15



46. den 11:30/12:30

Na konci dne, respektive v noci, postihla mě nehoda technického charakteru, a to že světlo nezhasnulo, kdy mělo, a vesele si svítilo dál. Naštěstí jsem si všiml, že je předřadník stále hodně horký. A tak se jim nechtěně prodloužil den jen o 55 minut oproti tomu, na co mají návyk.
Pak jsem celý den filozofoval, jak tento stres zminimalizovat.
Po přečtení několika článků na toto téma jsem dospěl k závěru, že opět zkrátím dobu světla, tentokrát na 11hod.světla, a 13hod. tmy. Posunul jsem částečně dobu probuzení cca. o 40 dopředu a snažil jsem se tak holkám prodloužit noc vůči tomu nešťastnému karambolu.
Mam pocit že se zas tak moc nestalo, nebo spíš bych rád, aby tak bylo..

Jinak vlhkost klasika, pořád vysoká, nic s tím nenadělám.
I když teď udeřily mrazy, a očekával jsem, že vlhkost by měla o něco spadnout, tak jen minimálně, spíš vůbec, po rozsvícení je 77 procent, během dne jsem schopen udržet 58 procent. Navíc teď i teplota v noci je nižší než bych si přál, dnes v noci spadla na 16,4C , snad to nebude problém.

Palice jsou již mohutnější, příjemně voněj, lepěj, chlupatý jsou jak holky v osumdesátejch letech.

Dnes taky naposledy dolejvám hnojenou zálivku, od zítra, což je den č. 47 dám jen čistou vodu, kterou hodlám za další dva dny vyměnit za další čistou a čistit a čistit.

Naposledy upravil pulsar 02-02-2012 v 01:31 AM

Old Post 02-02-2012 v 01:12 AM
pulsar je offline   Profil uživatele pulsar   Find more posts by pulsar   Foto galerie člena pulsar   Click here to Send pulsar a Private Message   Add pulsar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pulsar
Nový Člen

Karma uživatele pulsar - 83% PěstitelskáKarma uživatele pulsar - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 16






50. den 11/13

Takže jsem dospěl do bodu nula, což znamená že veškerá fota která jsem během tohoto celkem dlouhého pěstu nastřádal, tak jsem uploudoval, společně se stručnými popisky z deníku.

Jinak tyto fotky jsou již aktuální, a o tom kolik nakonec vdova vydá, se dá jen spekulovat.
Výška kytiček se zastavila na 125cm, a to měly na konci růstu cca. 40cm!

V současnosti řeším problém s nízkou teplotou (sice neškodí, ale nějakej ten stupínek navíc by bodnul), u květu je 25C a dole poměrně zima 21,1C. Jdu přiložit do kotle ať dosáhnu ideálu kolem 25C dole a 29C u květu.

V plánu s nimi mám ještě 11 dní, než půjdou pod kosu.
Abych to uvedl na pravou, 55. den dosvítím, a pak je nechám po tmě celých 5 dní a 5 nocí.

Už se nemůžu dočkat jak tohle dopadne, je to takovej maraton, ode dne kápnutí vody na semínko uběhlo 85 dní.

Naposledy upravil pulsar 02-02-2012 v 11:35 AM

Old Post 02-02-2012 v 02:50 AM
pulsar je offline   Profil uživatele pulsar   Find more posts by pulsar   Foto galerie člena pulsar   Click here to Send pulsar a Private Message   Add pulsar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2631940 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív