Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Smutnice napadení a následné přehnojení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Smutnice napadení a následné přehnojení Příspěvek č. 1


Ahoj Groweři
jelikož jsem hledal a našel řešení se smutnicema , postupoval jsem dle návodů, tzn lepové desky, zálivka mospilanem, zálivka a postřik omite, do hydra zálivka s peroxidem, hydro je relativně v pohodě to je to v levo na druhém obrázku ale hlína to nerozdejchává to je část v pravo

hydro: system záplavy, hnojeno canna aqua

hlína plagron light mix hnojeno plagron na růst a následně plagron na květ, plus pk 13-14 atami a GS ph 6,0 - 6,2 to byla asi chyba a tak zvedám ph na 6,5 a dávám jen čistou vodu

teplota noc 18 den 23-27st
vlhkost 40-50%
vejška lampy 600W od vrcholků cca 25cm , teplota vrcholků nepřesáhne 30st

myslíte Že se daj kytky nějak zrevitalizovat ? jak ?

Old Post 29-01-2012 v 17:18 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 2


2. obrázek

je mi jasné že smutnice v době přepnutí na květ poŽrali spoustu kořínků páč právě chvíli po přepnutí začly projevy smutnicovic řádění na listech , myslim tim ty žlutý fleky co se dělaj když potvory baštěj kořínky , pomohl jsem tomu asi i tim že jsem jim přidal k plagronu bloom taky PK 13-14 na květ od atami a GS

Old Post 29-01-2012 v 17:21 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 3

jedine skus nasadit male Ec veci davku korenoveho stimulatoru + enzimy treba od Ahcek to je jedno ten peroxid k tomu nedavej

Old Post 29-01-2012 v 18:31 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 4

Peroxid byl přidán jen do hydra , nikoli do hlíny

Old Post 29-01-2012 v 19:51 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kulda
Stálý Člen

Karma uživatele Kulda - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 5

http://salvej-divotvorna.info/www/s...i_smutnicim.php tohle pomůže...

Old Post 29-01-2012 v 22:18 PM
Kulda je offline   Profil uživatele Kulda   Find more posts by Kulda   Foto galerie člena Kulda   Click here to Send Kulda a Private Message   Add Kulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Kulda
http://salvej-divotvorna.info/www/s...i_smutnicim.php tohle pomůže...


nj jenomŽe v zimě se todle dost těžko sežene(hlístice), ptal jsem se a nemaj, krom toho teď jsem se smutnic zbavil, zálivkou mospilanu a omite, plus lepové desky, v hydru plus peroxid a hydro je v pohohdě

Old Post 29-01-2012 v 22:53 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kulda
Stálý Člen

Karma uživatele Kulda - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od TomasD


nj jenomŽe v zimě se todle dost těžko sežene(hlístice), ptal jsem se a nemaj, krom toho teď jsem se smutnic zbavil, zálivkou mospilanu a omite, plus lepové desky, v hydru plus peroxid a hydro je v pohohdě

to jsem nevěděl, že nejsou v zimě k dostání... zkusím to co ty snad už mi tu ty svině nebudou lítat.

Old Post 30-01-2012 v 12:18 PM
Kulda je offline   Profil uživatele Kulda   Find more posts by Kulda   Foto galerie člena Kulda   Click here to Send Kulda a Private Message   Add Kulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

www.biocont.cz
tam toho maj

Old Post 30-01-2012 v 16:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Mirex
www.biocont.cz
tam toho maj


nj ale :K 15.září končí oficiální sezóna pro objednávání a posílání predátorů do skleníku. Pokud nemůžete některou položku otevřít, znamená to , že již nebude v tomto roce trvale k dispozici.Prosím tedy o telefonický kontakt .


a navíc k Čemu budou predátoři když jsem se smutnic zbavil ? potřebuju spíš kořeny obnovit a s tim mi asi určitě predátor nepomůže

Old Post 30-01-2012 v 19:36 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4534850 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív