Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 250 W Optimalne hnojenie a strihanie :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

250 W Optimalne hnojenie a strihanie :) Příspěvek č. 1


hoj groweri potrebujem rady skusenych kedy mam zacat z hnojenim a zastrihovanim pre tento optymalny priestor

Parametre boxu
Vyska 170 CM Sirka 60 CM Hlbka 60 CM

Ventilacia 1X 30 W pritahovy ventilator dost mohutny :O)
Odtrah 3 PC vetraciky

Osvetlenie rast: GIB Light MH 250 W SVETELNY tok 18 hod svetlo 6 tma

Osadenstvo: 5 X ams 4 x aK 48

Substrakt a Hnojky : Plagron Royalty mix hnojeny na 6 tyzdne do predu. Hnojky Plagron ALGA=GROW

Presne 5.1 som dal klicat semena trvalo im 5 statocnych dni cesty na svet celkovo su na raste 10 dni

Old Post 20-01-2012 v 22:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2


a takto vyzeraju hodinku pred zhasnutim slnka ) nadhera

Old Post 20-01-2012 v 22:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Nikto nic ? ziadny help or kritika ?

Old Post 21-01-2012 v 22:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiber
Stálý Člen

Karma uživatele Kiber - 38% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 4

Mno kdy začít hnojit toť věčná otázka, já začal zlehka už od tretiho týdne růstu, když měly rostlinky nějakejch 15 cm(já ale neměl předhnojený substrát).Zkusil bych to možná ve 4 týdnech. Lepší samozřejmě začít zlehka a postupně přidávat a důkladně sledovat příznaky přehnojení. Jakmile by se příznaky objevily, okamžitě párkrát prolít čistou. Hodil by se ti měřák a zkusit si hodnotu EC po těch např čtyřech týdnech. Co se týče zastřihování já poprvé zastřihoval od třetího patra technologí FIM. Vyrostly mi 4 vrcholy které jsem po dalších třech patrech zastřihl. Koště z toho bylo krásný. Měl jsem ale více prostoru, takže u tebe možná bude stačit jeden zástřih.(aby se ti to tam zase vešlo) Toť asi vše... Hodně zdaru a ať to roste

Old Post 21-01-2012 v 23:29 PM
Kiber je offline   Profil uživatele Kiber   Find more posts by Kiber   Foto galerie člena Kiber   Click here to Send Kiber a Private Message   Add Kiber to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 5

v royal mixu vůbec nehnoj po dobu růstu, až tak druhý týden po přepnutí začni lehce přihnojovat Alga Bloom..
V tak malém prostoru, který je zcela zaplněn květníky tak nic nezastřihuj..
A co je to vůbec za model?

Old Post 22-01-2012 v 10:00 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

AMS= su zo seed banky green house seeds je tam aj videjko
AK48= Je zase z NIrvana

Old Post 22-01-2012 v 13:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7


Je mozne aby znackova zemina od plagronu bola viac prehnojena ako jej urcuje norma ? pozrite sa na listy este som nehnojil co s tym ?

Old Post 22-01-2012 v 13:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 8

vypadáto asi na špatné pH..

Old Post 22-01-2012 v 13:43 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pindras
Stálý Člen

Karma uživatele pindras - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 9

predhnojenej Plagron je dost drsnej na sazenicky - mel jsem stejnej problem pri prvnim growu. Pak jsem to zacal resit tak, ze jsem spodni pulku kvetinace plnil predhnojenym substratem a horni polovinu Light mixem - takze kdyz je sazenicka mala, tak korinky pumpujou jenom z lightmixu a postupne se prorostou do spodnich casti s predhnojenym substratem v dobe, kdy uz hnojivo zvladaji v pohode. Ted mi predhnojenej substrat uz dosel a pojedu uz jenom Lightmix + hnojiva dodavana se zalivkou - lepsi kontrola na hnojenim + nizsi cena za substrat

edit: kazdopadne ted urcite nehnojit!!! Kontrola pH zalivky je predpokladam naprosta samozrejmost.

Old Post 23-01-2012 v 10:42 AM
pindras je offline   Profil uživatele pindras   Find more posts by pindras   Foto galerie člena pindras   Click here to Send pindras a Private Message   Add pindras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

hodnotu PH vody kontrolujem tak ze necham vodu odstat dlchsie ako 7 dni a mam istotu ze je dobra ale vacsinu teraz pouzivam destilovanu

hned mi bolo zvlastne preco tak dlho klicali .. kazdopadne v tomto sub uz nepojdem .

vlastne aky je najlepsi substrakt hlavne na kvalite ?

Old Post 23-01-2012 v 17:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 11

nepoužívej destilovanou ani demineralizovanou vodu..

Old Post 23-01-2012 v 18:32 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

tak ja este pockat tich 7 dni na raste to chcem mat problizne 21 az 25 dni rezerva racsej

Old Post 23-01-2012 v 22:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13


takto vyzeraju o 3 dni neskorsie ) 13 den rastu pohlad z hora

Old Post 23-01-2012 v 22:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14


Pohlad na palicu a poschodicka

Old Post 23-01-2012 v 22:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15


A do tretice vsetko najlepsie )

Old Post 23-01-2012 v 22:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

ludia cim to moze byt sposobene ze su tak slabo vytiahnute ? som uz zufali poradte prosim niekto

Old Post 26-01-2012 v 21:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9171640 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív