Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Philips Original Home Solaria
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

Philips Original Home Solaria Příspěvek č. 1

Zdarec, myslíte, že můžu použít tuhle věcičku na osvětlení na růst?

obsahuje 6x philips CLEO 20w (6 UV cevi)

Old Post 20-01-2012 v 13:54 PM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

:) Příspěvek č. 2


Old Post 20-01-2012 v 13:58 PM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 3

Vyměn trubice a proč ne

Old Post 20-01-2012 v 14:00 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

tohle by se dalo použít max. tak na dezinfekci prostoru.Těleso s jinýma trubicema použít můžeš

Old Post 20-01-2012 v 16:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
powpow
Stálý Člen

Karma uživatele powpow - 21% PěstitelskáKarma uživatele powpow - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 5

Zdravim, koukni sem:

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=61274

Presne tenhle pouzivam, jen jsem vymenil trubice za spravny spektrum, s tema UV leda az ke konci kvetu a hodne opatrne.

Chce to vyradit ten casovac, to jde ale snadno.

Old Post 29-01-2012 v 13:14 PM
powpow je offline   Profil uživatele powpow   Find more posts by powpow   Foto galerie člena powpow   Click here to Send powpow a Private Message   Add powpow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 6

Dík za odpověďi

powpow - Jaký typ trubic si prosím tě použil, časovač samozřejmě deaktivuji...

Old Post 08-02-2012 v 11:36 AM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
powpow
Stálý Člen

Karma uživatele powpow - 21% PěstitelskáKarma uživatele powpow - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 7

na rust
3x Philips TL-D 840
3x Philips TL-D 827

a na kvet
4x Philips TL-D 827
2x Philips TL-D 840

Ale teda moje jsou ty 46 cm dlouhy, 15W - ty píšeš že mají 20, tak je možné že máš trochu jinej model.

Jinak já to celý rozebral, vzal hliníkovej L profil a do něj zase usadil, stačí vyvrtat dirky, patice na trubice pak jdou přendat. Potřeboval jsem ušetřit co nejvíc výšky. Detaily jsou vidět here: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=61274

Old Post 08-02-2012 v 11:47 AM
powpow je offline   Profil uživatele powpow   Find more posts by powpow   Foto galerie člena powpow   Click here to Send powpow a Private Message   Add powpow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 8

Fakt pecka, dík za info, to jsem přesně potřeboval, škoda jsem lempl a nenašel jsem si to v tom threadu všechno sám a musel znova otravovat, díky moc

Old Post 08-02-2012 v 12:06 PM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8895580 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív