Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » první květ pod úsporkama
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

první květ pod úsporkama Příspěvek č. 1

čus, takže na začátek o boxu. Na kytky svítí jedna 17w úsporka a jedna 24w. Box mám vylepený černobílou folií. Ventilaci zajišťují dva pc větráky. Jeden jako odtah tepla ze stínitka a druhý na celkový odtah, přítah mám pasivní. Hnojivo na květ mám biobizz monster bloom, na růst sem používal Advanced hydroponics of holand AH grow. zanedlouho nafotím a vložím obrázky.

Old Post 16-05-2012 v 07:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2





takže takhle vypadá ma bonsai která je na květu 4 den. Je to power plant ze semínka, feminizovaná.

Naposledy upravil 16-05-2012 v 12:26 PM

Old Post 16-05-2012 v 12:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3






dále tu mám druhou bonsai, také power plant ale je ještě na růstu. Další tři fotky jsou řízky.

Old Post 16-05-2012 v 12:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4




a ještě pár fotek. Stínidlo s úsporkama, odtah, odtah ze stínitka.

Old Post 16-05-2012 v 12:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5





a teď dotaz, nevíte co se děje s listy?

Old Post 16-05-2012 v 12:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 6

Jak hnojíš ? Když to přeženeš, tak se listy kroutí nahoru a máš i hnědý okraje listu, ale je to první co mě napadlo, počkej si na názor zkušenějších :-). Snad na to přijdeš a přestane to GL.

Old Post 16-05-2012 v 15:02 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 7

To by chtělo s tím světlem trochu přihulit , kup na květ aspon 125w

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 16-05-2012 v 16:09 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Seriou
Jak hnojíš ? Když to přeženeš, tak se listy kroutí nahoru a máš i hnědý okraje listu, ale je to první co mě napadlo, počkej si na názor zkušenějších :-). Snad na to přijdeš a přestane to GL.
přehnojené to není, každou druhou zálivku namíchávám hnojky.

Old Post 17-05-2012 v 05:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Mr.Nobody
To by chtělo s tím světlem trochu přihulit , kup na květ aspon 125w
čau, bydlím u rodičů a jsem rád aspoň za tohle. Větší watáž by mi asi nedovolili.

Naposledy upravil 17-05-2012 v 08:40 AM

Old Post 17-05-2012 v 06:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 10

Mě by celkem zajímalo jak to pod touhle watáží nakvete takže jsem pro nechat to tak jak to máš,

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 17-05-2012 v 10:31 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od sWei
Mě by celkem zajímalo jak to pod touhle watáží nakvete takže jsem pro nechat to tak jak to máš,
hoj, určitě to tak nechám, maximálně dokoupím druhou úsporku co má 24w místo te 17w+ na květu budu asi přisvicovat fialovou trubicí(na zkoušku)

Old Post 17-05-2012 v 12:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Jinak ty listy, to už je vyřešené, bulo to půdou, nebyla vzdušná. Prokypřil jsem ji a potrhal mnoho kořínků, nevadí dorostou

Old Post 17-05-2012 v 12:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 13

Prokypřil?Doufám žes tam narval aspon pár hrstí perlitu , jinak nějaký kypření (chápu to tak žes do substrátu šťoural špejlí) bylo celkem k výkalu

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 17-05-2012 v 16:07 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

čus, tak jsem to celkem slušně posral s tím kypřením. Takže to vrátím na růst, nechám rozrůst a nechám to ať se vzpamatuje. S tím perlitem by to asi nešlo, ta kytka je půl roku stará takže takže substrát je kompletně prorostlý kořeny.

Old Post 18-05-2012 v 08:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

hoj, takže jsem na tom tak, že mi zbyla 1 kytka, ta větší bonsai, ostatní jsem daroval bráchovi. Takže ji roztahám po celém boxu a budu mít 1 velkou kytku. dneska dám nabíjet baterky a nafotím to.

Old Post 28-05-2012 v 12:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

tak jsem zpět! Zbyla mi teda 1 kytka jak jsem psal, tu si roztahám po celém boxe a dám ji na květ. Do hlíny jsem také přidal perlit, zlepšilo se to o dost, díky Mr.Nobody za radu. Před 2 dny zalito, bez hnojiv pouze ss upraveným ph. Nic se jinak nemění. Možná že na květ seženu 85w cfl.

Old Post 06-06-2012 v 16:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0154090 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív