Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Otočný Vertikál pro 40-80 Rostlin
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 65

Dnes jsem se potkal ze starým kamarádem a zjistil jsem že dělá ve firmě co dělá formy pro PVC odlitky. Dal jsem mu projekt válce a údajně to nebude problém, takže plán je následující buď počkám cca 2-3měsíce až nebudou mít v práci takové fofry a udělá mě odlitky z PVC a nebo vyrobím náhražku z oceli.
Prozatím asi dodělám na systém 1 válec aby bylo jasno jak to bude fungovat a vypadat ... jen pro členy groweru co s velkou trpělivostí sledují tento projekt a počkám 2-3 měsíce na pěstební válce od kamaráda prozatím dodělám alespoň úchyt motoru a jiné blbosti.

Old Post 25-01-2013 v 14:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 66

Jojo, dobrej plán. Na prvnim válci si ověříš, jestli to bude fungovat a vychytáš nedostatky. Když si připravíš všechno ostatní a budeš čekat jen na ty ostaní válce, tak to pak rozjedeš velmi rychle.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 25-01-2013 v 18:05 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 67

Lidi mám malé dilema .. V systému bude 96rostlin velikost rostlin budu držet na 25-30cm řezy budu nechávat na růst cca 4-5dní a potom 12/12. kolik si myslíte že rostliny vypijou deně vody ? popřípadě kolika litrovou by jste daly nádrž na vodu ?! mám připravenou 80l nadrž ale zdá se mě to málo uvažuju o 160l nádrži.

Takže tipujte:

1) kolik 30cm kitka vypije za den v květu

2) ideální rezervoár pro systém s 96rostlinama

budu rád za tip a popřípadě osobní zkušenost.

Old Post 26-01-2013 v 07:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 68


no podle mého od 20 do 40 v květu :-)jinak dobrej nápad ale volil bych asi něco vice efektinvího a možná i méně náročného na sestavení home-made třeba toto myslím ře to vyjde na sestavení o něco lepe .Jen bych asi nevěděl jak udělat tu sázeci plochu :-)
Jinak samo že K+

jak začal můj prvni INdoor

spokojenost s http://www.growshopnj.cz/

Old Post 26-01-2013 v 07:17 AM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

ptal sem se kolik 30cm kitka vypije za den, píšeš 20-40. myslíš doufám celý systém?! těch 96kitek... pokud sem tě dobře pochopil tipuješ 0,5l na kitku.. cca za den.

mám podobný názor no uvidíme co napíšou jiní groweři....

Old Post 26-01-2013 v 08:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 70

mám bublak cca 5L na dvě rostliny dam jim jen tyden rust a pak květ a v květu dolejvám i litr a pul za den cca 43 dnu kdyz maj 65 konec

jak začal můj prvni INdoor

spokojenost s http://www.growshopnj.cz/

Old Post 26-01-2013 v 10:00 AM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od Abaddon
ptal sem se kolik 30cm kitka vypije za den, píšeš 20-40. myslíš doufám celý systém?! těch 96kitek... pokud sem tě dobře pochopil tipuješ 0,5l na kitku.. cca za den.

mám podobný názor no uvidíme co napíšou jiní groweři....


"kItka" mě dostala ... sorry za rejp

Abych nebyl OT : Kolik by měla vyjít celkový cena toho řešení ?

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Naposledy upravil Mr. Figaro 27-01-2013 v 11:33 AM

Old Post 26-01-2013 v 21:51 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 72

Zatím sem do toho dal cca 8tis ale počítám stím že do 15tis se vlezu...

Naposledy upravil 27-01-2013 v 04:51 AM

Old Post 27-01-2013 v 04:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 73

Zdar Abaddon, řešíš nějak mobilitu celýho systému pro případný přemístění, nějakým jednoduchým rozebráním/složením?

Old Post 27-01-2013 v 10:58 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 74

no vše je montované šrouby i kolečka podvozku ložiska vše se dá oddělat.

Old Post 27-01-2013 v 11:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 75

jen by mě zajímalo kolik si myslíte že by byla ideální nádrž na vodu pro 96kytek....

Old Post 27-01-2013 v 11:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 76

Abaddon zdarec, mám zkušenosti ze sogem s 60 kytkama na ploše 120x120, je to v dripu, zalevaní 8krát deně po 30ml, kytky výsoké cca 40cm-60cm, jak kdy se to podaří přepnout, řekl , že u 30cm kytky stačí cirka 180ml den, zaleží na teplotě a taky jakou máš odrůdu. EC 1,6 až 2,0 dle velikosti. Ty máš 96 kytek, sud bych volil na asi 200litru.

Old Post 29-01-2013 v 00:28 AM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 77

Díky snad to bude stačit těch 200l

Old Post 29-01-2013 v 03:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 78

Jo na tyden bez problemu, hlavne az to rozjedes, tak pokud vyber dobrou genetiku která moc neroste, me se osvedcil chronik , a nechat to na rustu jen tak 2 dny a pak hnedka na kvet

Old Post 29-01-2013 v 09:04 AM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 79

Ok diky

Old Post 29-01-2013 v 09:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 80

1m2 pestebni plochy bude zrat max 6-8 l/d a je jedno kolik tam bude kytek,200l je uz pekny akvarko

Old Post 10-02-2013 v 22:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2531460 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív