Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Otočný Vertikál pro 40-80 Rostlin
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pokračujeme ! ! ! Příspěvek č. 49



Ták dále jsem zhotovil 4x Odtok pro válce

Na fotce můžete vidět Velkou misku a ve středu menší ta menší bude tvořit rantl . Miska má přidělán odtokový kanálek který bude připojen k Nádrži "nekonečný koloběh vody" z nádrže bude čerpadlo tlačit vodu do válců válcem to proteče a spátky do misky a hadicí do nádrže

Old Post 01-01-2013 v 11:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pokračujeme ! ! ! Příspěvek č. 50



Ták a mám tady poslední fotečky foto č 1 jsou kolečka pro rám systému celý vertikál bude na 8 otočných kolečkách takže se systémem mužete otáčet dokola což vám ulehčí přístup k zadním válcům

Foto č 2 je rám pro RW ! jednoduše RW vložíte z hora a rám nasadíte do válce s pletiva "válec není ještě hotov foto přihodím jindy " každý válec bude mít ve středu 1 rám z RW rohoží. To je zatím vše snad to pochopíte lépe z hotového projektu 3.1 jedu pro "jekly" a do 10dnů čekám ložiska v domečku až bude hotová konstrukce systému budu jen ladit detaily a přihazovat fotky

Zatím se mějte !

Abaddon

Naposledy upravil 01-01-2013 v 17:30 PM

Old Post 01-01-2013 v 11:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 51

Super, že pokračuješ v projektu, snad se ho podaří dotáhnout!

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 01-01-2013 v 12:36 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

No po nehodě blbnul sem a zlomil si nohu na mašině neměl sem chuť ani čas... ale nyní je projekt hotový "na papíře" čas a chuť se vrací a teď nevidím důvod proč to nedodělat mám v tom už moc peněz

Old Post 01-01-2013 v 12:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pokračujeme ! ! ! Příspěvek č. 53



Nazdárek tak dnes jsem byl v železářství a nakoupil jekly na konstrukci do té doby to šlo hladce než jsem musel začít makat rukama jde poznat 5let zahálky bez vybavení "svěráku stojan . vrtačky a pod" to šlo docela na "P . č u "

Foto: 1 je první rám i s kolečky tak samo bude vypadat druhá strana..

Foto: 2 1ks hotový druhý téměř chybý kolečka a spodní jekl. celé se to potom jen spojí do kostky. až to budu mít tj cca po víkendu přihodím foto. dnes už nestíhám zítra do práce a v pátek takže to taky nejde to bych si uřízl asi ruce při tom modelu co teď testuju ....

Zatím se mějte a snad v neděli nazdar

Old Post 02-01-2013 v 15:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

Po dobře odvedené práci dobrá muzika k odreagování

Old Post 02-01-2013 v 17:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mariňák
Nový Člen

Karma uživatele Mariňák - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 55

Už sem sem chtěl napsat že tohle téme je mrtve počase se to tu opět rozjelo

Old Post 02-01-2013 v 23:20 PM
Mariňák je offline   Profil uživatele Mariňák   Find more posts by Mariňák   Foto galerie člena Mariňák   Click here to Send Mariňák a Private Message   Add Mariňák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

TO.: Mariňák

Více Příspěvek č. 52 proč bylo mrtvé...

Old Post 03-01-2013 v 03:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57

Jelikož mám chvilku čas než odjedu do práce informuju vás co a jak.
Včera jsem dodělával hadice a vodopřípojky k odtoku foto v neděli společně z rámem.
+
V pondělí budou odesílat ložiska tak doufám že do středy je budu mít doma jak budou ložiska stačí už jen dodělat pěstební válce a hotovo

Edit.: dnes jsem dosvařoval rám ještě musím přidělat kolečka ale jinak je to skoro hotovo "konstrukce" čekám na ložiska ty přijdou snad ve středu zatím zdar

Naposledy upravil 04-01-2013 v 16:10 PM

Old Post 04-01-2013 v 03:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58

ložiska dnes odeslaly "údajně" tak fotky budou nejpozději v neděli zatím čau

Old Post 09-01-2013 v 16:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59



Jak je vidět, rám je již z části hotov na poště jsou uloženy Ložiska bohužél jsem je nestihl v pátek vyzvednout kvůli uzavřené dálnici jsem poštu nestihl o 20min.. Snad se zadaří v průběhu příštího týdne a ložiska vyzvednu.

Navíc nemám dílnu jak je vidět vše bylo svařováno ve sněhu moc nám neschází a budeme mít hotovo snad nejhorší máme zasebou celý rám má už i kolečka takže manipulace bude bezvadná.

Zatím čau
Abaddon

edit.: konstrukce bude doplněna o jekly po stranách aby konstrukci uzavřela kvůli pevnosti.

Old Post 12-01-2013 v 09:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 60

covece tak ti fandim,a uz cekam ked to bude dokoncene,straslivo fandim home made projektom,kaby sem ti nejak mohel pomoct,takehoto kutila bych potreboval,ve dvoch sa tie financie lepsie tahnu,a vic rozumu,nekedy ta to az prkvapi ked ti nekto lan vnukne nejaku myslenku,a ono to tazke trapeni ja hnedle vedle...jokl ja sice pevny,ale este bych tu konstrukciu spevnil jak pricne(pisal si ze spevnis( ale aj po dlzke do polovicky bych vertikalne supel jednu speru,alebo bych to naprofiloval do kriza po dlzke,aby sa to pod tou vahou neohlo,pocitam,ze na dlzku to ma okolo 2m...budem ta sledova,a uz sa tesim na report...

Old Post 13-01-2013 v 12:10 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

to.: sailinder

díky za chvilku ti pisnu do PM a pořešíme.

S pozdravem Abaddon

Old Post 13-01-2013 v 13:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

ložiska Příspěvek č. 62



Ták jelikož mám chřipku a jsem na smrt nemocen muj zaměstnavatel mě dnes pustil o hodinku dříve, takže jsem konečně stihl poštu a ložiska mám doma halelůja přikládám fotečku ložiska

Old Post 16-01-2013 v 15:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

V pátek jedu do železářství pro nějakej ten matroš + pro vrták co mě ustřelil do ksichtu včera není to ono bez dílny ... Venku -10°C a jsem po nemoci snad bude o víkendu tepleji alespoň 0°C jinak mě umrzne prdel snad v neděli další foto zatím čus

Old Post 23-01-2013 v 18:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antihero
Nový Člen

Karma uživatele Antihero - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 64

Hustyyy...uz se tesim,jak to rozjedes!!!!!!

Old Post 23-01-2013 v 19:26 PM
Antihero je offline   Profil uživatele Antihero   Find more posts by Antihero   Foto galerie člena Antihero   Click here to Send Antihero a Private Message   Add Antihero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4293170 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív