Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Otočný Vertikál pro 40-80 Rostlin
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

To Mr.figaro:
Ne z těch válců porostou rostliny válce se budou otáčet a mezi těmi 4mi válci bude 400W v cooltube.

Edit: teď chápu co jsi myslel no bude to podobne ale není to ono.

Old Post 13-02-2012 v 08:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Abaddon
To WAMParjan:
Nemyslím že fiasko a rozměry jsou dobré ... zřejmě jsi nepochopil jak to bude fungovat na každém válci bude 20rostlin dokola a válce se budou otáčet kolem své osy . 20x4válce je 80 rostlin I kdyby jsi z každé rostliny měl 15g vychází mě to na nějakých 1200g vím že je to dost rostlinek ale mám vlastní matky a není to pro mě problém... a za 3měsíce pod 400w udělat 1200g je podle mého luxusní toho chci docílit .. ze stavbou nespěchám jelikož prostory kde to umístím mají v tuto dobu příjemných -8°C takže musím čekat až se oteplí vše jsem testoval a funguje to bez problému jen musím zvolit jiný tip ložisek jelikož tyto se mi zdají nevhodné pro tento systém.... ještě doladím odvod vody a rozjedu to


no nevim...dost dobře si nedovedu na tom prostoru představit tenhle počet 15g rostlin...myslim když budeš mít 7-8g průměrně tak budeš rád...to půlkilko by tam reálně bejt mohlo když bude všechno fungovat jak má...

http://grower.cz/forum/image.php?at...58539&size=full ta vlevo měla 8,5g a ta vpravo 7,5g http://grower.cz/forum/image.php?at...60129&size=full

Old Post 13-02-2012 v 19:09 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od travodlak


no nevim...dost dobře si nedovedu na tom prostoru představit tenhle počet 15g rostlin...myslim když budeš mít 7-8g průměrně tak budeš rád...to půlkilko by tam reálně bejt mohlo když bude všechno fungovat jak má...

http://grower.cz/forum/image.php?at...58539&size=full ta vlevo měla 8,5g a ta vpravo 7,5g http://grower.cz/forum/image.php?at...60129&size=full


počítal bych s tím, že když budou mít společný kořenový bal o X litrech RW, tak by to mělo být lepší než ze čtvrtlitrového kelímku..
Stejně se mi to jeví zbytečně složité, čím víc mech. částí tím větší šance, že se to rozbije..
Ale nechám se překvapit.. Aspoň se tady na growu nějaké to novátorství objevilo Těch horizontálů co jede 99% a ještě pořád ty stejné geny co tady je to už je o ničem..

Old Post 13-02-2012 v 19:25 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 36

spíš sem myslel koukat na velikost části nad hlínou to je u těchhle 35 cm takže při vejšce válce 110 cm by byly tak dvě řady nad sebou kdyř se to hodně namrská tak po deseti...no a vem si skoro 3x tak velký kytky

oprava ve výpočtu těch 30 takovejch by se na válec vešlo...to by možná 240 z válce reálnejch bejt mohlo

cijo sem tele...druhej výpočet sem udělal s rozměrem roury půl metru...takže se vracim k původnímu výpočtu a omlouvám se za způsobenej chaos

Naposledy upravil travodlak 13-02-2012 v 19:48 PM

Old Post 13-02-2012 v 19:31 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 37

to Abaddon:j a ještě jedna věc...myslíš že ze vzdálenosti 25cm od válce osvítíš efektivně celej metr na vejšku?myslim že asi ne...když bude výbojka umístěná někde veprostřed tak osvítíš max. něco přes půl metru...neber to jako nějaký rejpání...tomuhle projektu rozhodně fandim...spíš to ber jako zdravou kritiku...věřim že víc než g/w se z toho vytěžit dá ale 3g/w?

rozhodně budu sledovat a klidně se rád nechám překvapit

Old Post 18-02-2012 v 12:36 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od NORM


počítal bych s tím, že když budou mít společný kořenový bal o X litrech RW, tak by to mělo být lepší než ze čtvrtlitrového kelímku..
Stejně se mi to jeví zbytečně složité, čím víc mech. částí tím větší šance, že se to rozbije..
Ale nechám se překvapit.. Aspoň se tady na growu nějaké to novátorství objevilo Těch horizontálů co jede 99% a ještě pořád ty stejné geny co tady je to už je o ničem..


Co ti brání přijít s něčím novým..? Všichni horizontálové čekají na tvou novou převratnou bombu.. Zatim tu všem horizontálům často totálně mimo do všeho jen tlacháš,ale sám si tu nepředved ani průměrnej horizontál..Tyhle tvý kecy předevšim sou o ničem.. Pane teoretik,pane Brouku Pytlíku, O NIČEM

to Abaddon : Sorry,pak smáznu..

Old Post 18-02-2012 v 13:02 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 39

cus.. vsim jsem si jak, tam mas na foce 4 ozub.kola každe jine velikosti? je tak ? nebo to je jen ilustrace
tipuju max 10g na kytku ..
lovu zdar

Old Post 18-02-2012 v 18:09 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 40

2A baddon tak jak pokračuješ...rád bych poradil...ale momentálně nejni s čim...neozejváš se tak asi všechno v cajku...

Old Post 25-02-2012 v 13:34 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

čau lidi vše už mám hotové ozub kola jsou schválně každé jiné uvidím které se bude otáčet jak rychle a co je efektivnější ale myslím že to nebude mít vliv... V tuto chvíli mám dost práce jezdím po služebkách atd.. hned jak se oteplí rozjedu cca 80 rostlin v tomto systému dám i video ... uvidíme jak to dopadne.. zatím čau

Old Post 26-02-2012 v 09:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 42

tak jaká?

btw:
http://www.youtube.com/watch?featur...&v=I5Umcd8NS94#!

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 27-03-2012 v 14:05 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 43

czus. me by taky zajimalo, jak pokracujes. Uz dva mesice nic....

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 20-04-2012 v 21:41 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

čau sorry trochu jsem se vysekal na mašině... Ale za 3měsíce to bude snad vpohodě semnou.... Ozvu se co nejdřív.. zatím čau lidi

Old Post 23-04-2012 v 18:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

Nejaka zmena?

Old Post 23-07-2012 v 18:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 46

Čau no našel jsem video jak sem chtěl aby to vypadalo pro inspiraci odkazhttp://www.youtube.com/watch?v=TbO7wnXHTGo&feature=related [/URL]

myšlenka byla umístit 4 podobné válce kolem 1x např 600W sodíku. proto jsem rozebral s klukama to co bylo sestaveno... nějak to nefachčilo podle plánu válce byly dost vratké . A zkusíme to udělat jinak... Takže zatím změna skoro žádná...

Old Post 19-08-2012 v 11:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

No lidi zatím se to rýsuje dobře ale cena bude dost masná vše se musí rozebírat atd aby se to dalo vozit v osobáku ale jak to tak vidím tak za 2-3 měsíce by systém mohl vyzkoušet první kolo z White Russian cele to je vymyšlené jinak no nechte se překvapit snad to tentokrát vyjde rám bude bytelný a na kolečkách takže manipulace suprová a díky odlehčeným pěstebním válcům nehrozí vyklání jako minule no uvidíme jak se to povede.

Edit.:dnes jsem objednal ložiska a jedno ložisko stojí 270kč potřebuju jich 8 ks
+ malý soupis "ceník" co jsem dnes objednal:

8x ložiska s domečkem 2160kč
8x kolečka s ložiskem 1712kč
4x ozubené kola 360kč
8x RW rohože 1000mm 640kč

V lednu jedu do železářství pro:
8m pletiva oka 0,5x0,5 cm "Ochraná sít válců"
8m trubku kov.
12m Tenkostěnné ocelové profily obdelníkové
+ nějaké blbinky šrouby matice obič i křidélkové pro lepší manipulaci bez klíče už je hotový projekt tak snad to pujde podle plánu

EDIT.: jekly , matice, šrouby, pásovina atd. 890kč

Naposledy upravil 02-01-2013 v 16:03 PM

Old Post 27-12-2012 v 12:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pokračujeme ! ! ! Příspěvek č. 48



Nazdarek tak dnes jsem měl chvilku čas a chuť tak jsem zapracoval na pár věcech takže přihazuju obrázky

Obrázek 1 a 2 zachycují 80L nádrž na živný roztok.
Nádrž bude umístěna pod konstrukcí "ve středu" vertikálního systému.
Nádrž bude na vlastním pojezdu aby byla manipulace při dolévání vody snadnější přece jenom 80L = 80kg Navíc jsem pro lepší manipulaci doplnil nádrž o vodo přípojky takže se jen odpojí 2spojky a nádrž se vysune. Zdá se mi to jako nejlepší řešení....


EDIT.: Ta samá přípojka bude na protější straně na fotce to není vidět jelikož mám prozatím hotovou jednu stranu

Naposledy upravil 01-01-2013 v 17:28 PM

Old Post 01-01-2013 v 11:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6191470 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív