Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Otočný Vertikál pro 40-80 Rostlin
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Dr. Cannabis
Stálý Člen

Karma uživatele Dr. Cannabis - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 65533  

Příspěvek č. 17

[účet odstraněn]

Old Post 20-01-2012 v 09:33 AM
Dr. Cannabis je offline   Profil uživatele Dr. Cannabis   Find more posts by Dr. Cannabis   Foto galerie člena Dr. Cannabis   Click here to Send Dr. Cannabis a Private Message   Add Dr. Cannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Příspěvek č. 18

To: Dr. Cannabis

Díky jsem sám zvědavý jak to dopadne , ale věřím v úspěch

Dnes jsem začal trochu čmárat ještě a začínám se pomalu zaobírat odtokem a přítokem aby vše bylo promyšlené do posledních drobností... O víkendu dokoupím ještě nějaké PVC roury a nějaké ložiska pro pohodlnější točení. Ještě to bude dost práce, ale myslím že to bude stát zato tak držte palce.

Pro zvědavce kdy to bude asi hotovo :
Plánuju vše dostavět nejpozději do konce února, jelikož jsem pořád v práci a vše dělám tak po drobnostech.

Old Post 20-01-2012 v 12:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 19

Hele na tohle se m faktz zvedavej, ja sem prave kdysi taky resil jak bych udelal nejakej vertikalek, ale necham to na tobe a uvidim jak to dopadne

P.S. : jinak to neni ozubeny kolo , ale ozubeny retezovy kolo :;

kazdopadne me teda nenapadlo motorek na grill, to je fakt dobrej napad.
a resit rozvod prez retezovy ozubeny kolo. skoda melo to napadnout me a dostal bych tvoji karmu ja

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 20-01-2012 v 14:16 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

no v jednoduchosti je síla právě jsem Ozubené osmikolečko rozebral na jednotlivé dílky a budu připravovat válce ale víc dnes už asi nestihnu musím běžet jedu za rodinou na návštěvu tak zatím zdar

Old Post 20-01-2012 v 14:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 21

ale ty ozubené kola mají každé jiný počet zubů, tudíž se asi každý válec bude točit jinou rychlostí ne???

Old Post 22-01-2012 v 21:34 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr. Cannabis
Stálý Člen

Karma uživatele Dr. Cannabis - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 65533  

Příspěvek č. 22

[účet odstraněn]

Old Post 23-01-2012 v 19:32 PM
Dr. Cannabis je offline   Profil uživatele Dr. Cannabis   Find more posts by Dr. Cannabis   Foto galerie člena Dr. Cannabis   Click here to Send Dr. Cannabis a Private Message   Add Dr. Cannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 23

tak jak pokračuješ???

Old Post 28-01-2012 v 19:29 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Čau vše jsem nakoupil pomalu stavím ale bohužél jak to už býva v práci se něco zvrhlo a za týden jsem naspal asi 20hodin takže paráda včera jsem se to snažil dospat a dnes ještě chystám auto na technickou přes týden nato zase skočím a dám nějaké foto zatím čau

Old Post 29-01-2012 v 11:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25



Nazdárek tak dám foto alespoň toho co jsem prozatím vytvořil a lehce to popíšu.

Obr.č.1 je osb deska kruhového tvaru. V ní je 5 otvoru na ložiska o ozubená kola 4 jsou k válcům a jedno ozubení je hnací a zároveň upínací pro řetěz. "pro dopnutí řetězu"
musím ještě vyrobit rám který bude vsazen a uchytí ještě spodní stranu těch ozubených kol....aby držely stabilitu


Obr.č.2 takto bude vypadat celek... ještě chybí díry pro květiny...

není moc času uvidíme jak se bude dařit dále...

zatím zdar


edit. to ozubení bude na spodní straně...

Naposledy upravil 05-02-2012 v 11:47 AM

Old Post 05-02-2012 v 11:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 26

Jsem zvědavej, věřím, že fektivita bude vysoká, jen si myslím, že to chce poupravit geometrii, vychází mi, že se takhle budou ty palice fackovat, psal jsi to sám hned v úvodu, že o tom víš, jen si myslím, že ten nástřel má právě tuhle chybku, sítě jsou od sebe jen 100 mm cca, tj dvě šesticentimetrový paličky když se potkaj tak se zaživa otrimujou, no horror

Naposledy upravil MK72 05-02-2012 v 18:10 PM

Old Post 05-02-2012 v 14:48 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

No kolem každého válce bude pletivo oka 1x1 cm max ... no a budu doufat že toho moc neproroste a válec se otočí cca za 60 s na fotkách jde vidět motorek který tím vším bude otáčet...

Old Post 05-02-2012 v 17:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 28

Tak to jsem za pitomce, já myslel že chceš paldy vypletat ven, to je potom ta mezera v pohodě. Jeden grower tady delal veritkal kde kvetinace a stonky byly vne toho valce z pletiva ale palice smeroval zkrs oka dovnitr, kde byla lampa. Klasickej vertikal. Tak jsem si blbec myslel, ze u tebe to bude obracene, coz si myslim mozny je, ale pak je nesmysl aby ta pletiva mela prumer pul metru... no sorry za to nedorozumeni z my strany

Old Post 05-02-2012 v 18:13 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 29

to zase bude fiasko . . pochibiju že tam vyroste víc jak pod 400w normálně . . .ale jako projekt hezkej ale ty rozměry jsou špatně podle mě na 400w je to moc malé a využití světla přitech 4 rourách bude taky o ničem . . ale kutil seš šikovnej každopádně jestli to zprovozníš . . . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 07-02-2012 v 07:55 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

To WAMParjan:
Nemyslím že fiasko a rozměry jsou dobré ... zřejmě jsi nepochopil jak to bude fungovat na každém válci bude 20rostlin dokola a válce se budou otáčet kolem své osy . 20x4válce je 80 rostlin I kdyby jsi z každé rostliny měl 15g vychází mě to na nějakých 1200g vím že je to dost rostlinek ale mám vlastní matky a není to pro mě problém... a za 3měsíce pod 400w udělat 1200g je podle mého luxusní toho chci docílit .. ze stavbou nespěchám jelikož prostory kde to umístím mají v tuto dobu příjemných -8°C takže musím čekat až se oteplí vše jsem testoval a funguje to bez problému jen musím zvolit jiný tip ložisek jelikož tyto se mi zdají nevhodné pro tento systém.... ještě doladím odvod vody a rozjedu to

Old Post 12-02-2012 v 17:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 31

si upadl 1200g LOL to fakt neklapne . . a ja moc dobře pochopil jak to podle tebe má fungovat ale pochybuju že bude . . ale držím palce na aspon 500 . . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 12-02-2012 v 22:07 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 32


Takže něco jako TOHLE ? Ale jako bonus 4 otáčíci se válce ...
Jsem zvědav jestli to dotáhneš do konce, ale každopádně hodně štěstí !

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 12-02-2012 v 23:57 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3094330 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív