Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Problém s Power Plant od Dutch Passion
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
TRiPnotX
Nový Člen

Karma uživatele TRiPnotX - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 22  

Problém s Power Plant od Dutch Passion Příspěvek č. 1

Zdravim!

Chtěl jsem se zeptat, jestli jste měl někdo někdy problém s touto genetikou od známé společnosti Dutch Passion.
Dojel jsem teď kolo, kde jsem měl od nich 3 modely - Euforie, Mazar a zmíněný PP. E a M byly naprosto v pořádku, ale u PP mi 2 semínka z 5ti nevyklíčily a ze zbylých tří vyrostli hermouši.
Čím myslíte, že by to mohlo být?

Old Post 11-01-2012 v 11:28 AM
TRiPnotX je offline   Profil uživatele TRiPnotX   Find more posts by TRiPnotX   Foto galerie člena TRiPnotX   Click here to Send TRiPnotX a Private Message   Add TRiPnotX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Klo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Klo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Klo - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 2

Ja bych to videl na poradnou smulu chlape :-) a psat kecy o stresu atd.. jen Dutch Passion vi

Old Post 11-01-2012 v 13:26 PM
Mr.Klo je offline   Profil uživatele Mr.Klo   Find more posts by Mr.Klo   Foto galerie člena Mr.Klo   Click here to Send Mr.Klo a Private Message   Add Mr.Klo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

to same se mi stalo s sheherezade od paradise seeds par let zpet proste smula no

Old Post 11-01-2012 v 13:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
forsite
Nový Člen

Karma uživatele forsite - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 4

ja som v oktobri kupil 5ks PP od DP....3 ks sli na vatu do vody.Kedze sa mi nechcelo cakat dve som dal priamo do zeme a vysli skor ako tie vo vode.

jedna rastlina ma uz 8 tyzdnov od prepnutia ale kvalita hulenia sa mi este nepozdava.Silnejsie boli aj noname co som mal doteraz.Tak neviem ako to dopadne.

Old Post 11-01-2012 v 14:17 PM
forsite je offline   Profil uživatele forsite   Find more posts by forsite   Foto galerie člena forsite   Click here to Send forsite a Private Message   Add forsite to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 5

Mě vyklíčilo všechno do 48 hodin(vat.tampony)semena regular,4 samci a šest samic..
Vybral sem dvě matky a do teď bez problému,s genetikou spokojenost..

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Old Post 11-01-2012 v 15:42 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Klo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Klo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Klo - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 6

EDA45 muzu se zeptat jak sis je vybral(jako pockal az narostrou vsechny, udelal z tech 6 samic rezy a udelal jsi s nema kolo + jsi je zkusil dat kamaradum) ja bych chtel taky zksuit nejakou maminu a vim ze by bylo nej z 30reg semen ale staci mi pekna normalni bezproblemova samicka...dik

Old Post 12-01-2012 v 13:36 PM
Mr.Klo je offline   Profil uživatele Mr.Klo   Find more posts by Mr.Klo   Foto galerie člena Mr.Klo   Click here to Send Mr.Klo a Private Message   Add Mr.Klo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nastyboy
Stálý Člen

Karma uživatele nastyboy - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 7

loni koupeny blueberry od DP, kliceni bez problemu, z regulernich seminek vyselektovany dve matky, obe davali jen hermouše. DP uz nejedu.

Cesty Páňe jsou nevyspytatelné......


Old Post 12-01-2012 v 17:33 PM
nastyboy je offline   Profil uživatele nastyboy   Find more posts by nastyboy   Foto galerie člena nastyboy   Click here to Send nastyboy a Private Message   Add nastyboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Mr.Klo
EDA45 muzu se zeptat jak sis je vybral(jako pockal az narostrou vsechny, udelal z tech 6 samic rezy a udelal jsi s nema kolo + jsi je zkusil dat kamaradum) ja bych chtel taky zksuit nejakou maminu a vim ze by bylo nej z 30reg semen ale staci mi pekna normalni bezproblemova samicka...dik


Nakličil sem semena v darkroomu,nechal trochu povyjet a pak sem všech 10 prdnul na zahradu do skleníku..Pohlaví se projevilo asi po měsíci a půl,samovolně,bez toho,abych dělal řezy,jen sem je zaštipoval,nejdřív se ukázali samci..Ze samic jsem ušmik řezy a dal kořenit..Ze dvou nejrobustnějších a nejrychlej rostoucích i nejrychlej kořenily řezy a tak sem se tim zbytkem už nezabýval a dal je pryč..Z těch dvou sem pak udělal kolo(spíš kolečko,jen pár kusů..) a spokojenost..Další kolo z nich,60 ks je už postnutý tady na Groweru..Taková rychloselekce.. Ale muj cíl byl asi jako ten tvůj,bezproblémová,spolehlivá samička předevšim pro vlastní potřebu,tak sem vybral dvě..Z nejlepších klonů jsem postupně další dvě přivyrobil..

Old Post 12-01-2012 v 17:51 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Klo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Klo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Klo - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 9

Okej dekuji.....

Old Post 12-01-2012 v 19:16 PM
Mr.Klo je offline   Profil uživatele Mr.Klo   Find more posts by Mr.Klo   Foto galerie člena Mr.Klo   Click here to Send Mr.Klo a Private Message   Add Mr.Klo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 10

zdar - Power Plant z fem. seminek jsem jel ted na balkone a zadnej problem... vyklicilo 5 z 5ti a bez hermacu...

xxyy

Old Post 13-01-2012 v 16:40 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bush-style
Stálý Člen

Karma uživatele Bush-style - 85% PěstitelskáKarma uživatele Bush-style - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 11

Musim se taky přidat když to tu čtu. Před pár měsíci mi přišlo pět reg. semen PP od DP, vyklíčili do 24h, což bylo super. Ale vyrostli z toho 2 samci a tři hermouši, takže jsem se v DP docela dost zklamal. Jejich semena mě stáli spousty peněz a hlavně času. Tak to byla asi nejspíš smůla :-(

Old Post 24-01-2012 v 22:26 PM
Bush-style je offline   Profil uživatele Bush-style   Find more posts by Bush-style   Foto galerie člena Bush-style   Click here to Send Bush-style a Private Message   Add Bush-style to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-05-2005 - Skywalker od Dutch Passion - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5172460 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív