Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » minimalizace ztrát při kořenění, když není čas
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od EDA45
to Macho :
Můj případ je půda,tedy spíš podkroví..Vlhkoměr mezi klony strčí ten,koho zajímá,při jaký vlhkosti ještě drží a při jaký už padají..
Komu je to jedno,ten ho tam nestrká..Je to prosté.. V paneláku(ústřední topení - vlhkost cca 30-35 % ) bys bez zvlhčovačky nebo pařníčku neuklonil ani klon..Poklona


Ten pokoj jak sem psal vytápěnej není, klony jsou zavřeny ve skříni bez zvlhčovačky, pařeníku a problem s kořenama není (viz. foto co sem linkoval).Fleky na zakořenování jsou tři, tohle je jeden z nich.Podmínka je RW na spodek, zima u spodku jim moc nesvedčí. Pokud jsou pořadny maminy a nešmiká se to z nějakych zmetků zmáknou zakořenit i v docela netradičních podmínkách.

Takže ještě jednou mi napiš, že lžu a bude to tvůj poslední příspěvek tady

Old Post 15-02-2012 v 15:07 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 66

hhh ja ted resim pis jinej problem.jak minimalizovat straty kdyz si klient mysli ze sve objednane klony vyzvedne az za nekolik dni po zakoreneni.jak dat slusne najevo ze tohle nelze..hhh pac tam jsou pak straty daleko vetsi.

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 15-02-2012 v 17:13 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 67

citace:
Původní příspěvek od Machoman


Ten pokoj jak sem psal vytápěnej není, klony jsou zavřeny ve skříni bez zvlhčovačky, pařeníku a problem s kořenama není (viz. foto co sem linkoval).Fleky na zakořenování jsou tři, tohle je jeden z nich.Podmínka je RW na spodek, zima u spodku jim moc nesvedčí. Pokud jsou pořadny maminy a nešmiká se to z nějakych zmetků zmáknou zakořenit i v docela netradičních podmínkách.

Takže ještě jednou mi napiš, že lžu a bude to tvůj poslední příspěvek tady

Nedělej Vlastu..
Vim že nevytápíš,umim číst.To byl jen příklad pro univerzální krabici Mr. Brouka Pytlíka,kdy by se se svou klonovaccí krabicí od značkových bot na svý značkový nohy mohl jít vyfotit,nebo raděj ani to ne..
A beztak by to byla vaše škoda,dyby ste tu zůstali bez mých příspěvků..

Edikt : obavám se,že jsem těžce OT a vyloučení mě stejně nemine..

Old Post 15-02-2012 v 17:52 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od prashiwa
hhh ja ted resim pis jinej problem.jak minimalizovat straty kdyz si klient mysli ze sve objednane klony vyzvedne az za nekolik dni po zakoreneni.jak dat slusne najevo ze tohle nelze..hhh pac tam jsou pak straty daleko vetsi.


To dají v pohodě,mokrý kostky,pár dní,max ti trochu zesvětlají z nedostatku N... a jestli se moc bojíš,tak je přesaď do substrátu do minikvětináčků..Pkud ovšem tvuj klient nevalí hydro..Též teď řeším zapeklitou situaci..,kámoš u mě odložil 60 dětí, K2, co provez přímo z Holandu,měli je 14 dní v kostkách jen na vodě,přelitý a bůhvíjakou sv periodu,páč sou lehce nakvetlý a tim přelejváním listy dost zdecimovaný..Že mu zbyly a jestli je nechci,tak ať je vyhodim.To ale moje zahrádkářský srdce nedokáže,tak je pod 20/4 vracím na růst..Jenže já mám ve svých krabicích od bot naloženo a z větší části už prokořeněno 90 svých PP ratolestí..

Naposledy upravil EDA45 15-02-2012 v 18:18 PM

Old Post 15-02-2012 v 18:04 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

...takže , abych to nějak shrnul. děkuji NORMovi za odkaz / rady kterou postnul v tomhle linku
http://grower.cz/forum/showthread.p...9703#post639703 protože tohle se mi hodí nejvíc

kterej v mojí situaci pro mě je nejlepší nápad. tímto máš u mě nějaký řízky pm

Old Post 25-02-2012 v 10:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6132090 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív