Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Zasraně malý černý mušky, smutnice ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
GLORS
Stálý Člen

Karma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 220  

Upozornění zasraně malý černý mušky-jak je zlikvidovat? Příspěvek č. 1



prosím pomozte mi !!!!!prohlížel jsem kytky a zničeho nic jsem uviděl mušku,koukám pozorně,rejpnu do hlíny a tam mušky.jak se jich mám zbavit?mám kytky v květu a moc jim do konce nechybí.jak nejšetrněji mám ošetřit kytky a čím?předem děkuji za rychlé odpovědi/rady..

Old Post 27-09-2008 v 18:13 PM
GLORS je offline   Profil uživatele GLORS   Find more posts by GLORS   Foto galerie člena GLORS   Click here to Send GLORS a Private Message   Add GLORS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 2

čau pravděpodobně mšice nebo jiný potvory, kup lepový destičky, ty položíš na hlínu , ty svině se na to přilepý, je to asi nejšetrnější....

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 27-09-2008 v 18:48 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GLORS
Stálý Člen

Karma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 220  

Příspěvek č. 3

čus,díly za radu.v zítra hned koupim...

nevíš čím to je a jak zamezit další výskyt?

Old Post 27-09-2008 v 19:48 PM
GLORS je offline   Profil uživatele GLORS   Find more posts by GLORS   Foto galerie člena GLORS   Click here to Send GLORS a Private Message   Add GLORS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 4

No nevím jestli to v neděli někde koupíš, pokud nepujdeš do supermarketu, další výskyt se takhle vlastně zamezí, pokud to je to co sem mel já tak ten hmyz klade do hlíny vajíčka, a teď je tam nebude mít jak naklást prtože se přilepý, a navíc když se ten hmyz v té hlíně vylíhne tak pujde nahoru na svetlo a tam se taky přilepý, takže to pujde pomalu (tak 10 dní) ale mel by ses jich zbavit uplně, každopádně rozdíl poznáš (už po prvním vyprání :-D :-D ) asi za den, to ty desky budeš mít plný těch mušek. a předcházet se tomu dá chemicky, nebo vývarem z tabáku, ale to sem nezkoušel, jenom ty destičky mám vyzkoušený.

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 27-09-2008 v 20:15 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sweet
Stálý Člen

Karma uživatele Sweet - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 5

No taky by se možná vyplatilo dát navrch hlíny písek...to máš aspoň zadarmo..Chemii bych do toho nekupoval (mohlo by to hrubě ovlivnit chuť)

Viva la Visine!

Old Post 27-09-2008 v 20:29 PM
Sweet je offline   Profil uživatele Sweet   Find more posts by Sweet   Foto galerie člena Sweet   Click here to Send Sweet a Private Message   Add Sweet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 6

to bude libova plisen jesli je budes takle macet.....

FIRST INDOOR 150W

Old Post 28-09-2008 v 02:27 AM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 7

V tomhle případě je důležitá prevence. Taky jsem s tím bojoval, často si tyhle potvůrky nevědomky dotáhneš do skříně přímo zabydlený v substrátu. Proto je dobrý před zasazením hlínu aspoň 3x prolejt horkou vodou. Pak nechat vychladnout a až pak sázet. Tohle mi poradil zde neregistrovaný kolega grower a od té doby jsem neměl problém ani se smutnicema (ty malý černý potvory), ani se sviluškama (bílý potvory, co dělaj pavučinky).
Každopádně lepová deska taky pomůže, je ale lepší problémům předcházet.

Fotr woe!

Old Post 28-09-2008 v 07:23 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GLORS
Stálý Člen

Karma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 220  

Příspěvek č. 8


chci se zeptat,musím se kytky zbavit nebo ji mohu nechat ?slyšel jsem že se ty malý mrdky něak nalepí na kořeny a kytku a vyžírají jí hnojky co jí dávám a zabranujou jí růst atd..to jako kytka umírá?stihne dokvést?co mám dělat?nedělě a eště k tomu sv.Václav.všude closed!!co to znamená pro kvalitu a qvantitu?

Naposledy upravil GLORS 28-09-2008 v 16:15 PM

Old Post 28-09-2008 v 14:50 PM
GLORS je offline   Profil uživatele GLORS   Find more posts by GLORS   Foto galerie člena GLORS   Click here to Send GLORS a Private Message   Add GLORS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GLORS
Stálý Člen

Karma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 220  

Příspěvek č. 9

co mám dělat s listama co už jdou napadený?mám je trhat?má to smysl?

Old Post 28-09-2008 v 21:45 PM
GLORS je offline   Profil uživatele GLORS   Find more posts by GLORS   Foto galerie člena GLORS   Click here to Send GLORS a Private Message   Add GLORS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GLORS
Stálý Člen

Karma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 220  

Příspěvek č. 10

dostal jsem doporučen přípravek OMITE 570 ew...máte někdo zkušenost s tímto přípravkem?

Old Post 29-09-2008 v 16:46 PM
GLORS je offline   Profil uživatele GLORS   Find more posts by GLORS   Foto galerie člena GLORS   Click here to Send GLORS a Private Message   Add GLORS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
east
Vato Loco

Karma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 11

no podle úvodního příspěvku to to nejsou žádné mšice, ale tzv. smutnice...nic s kytkou neudělají, mají rády pouze vlhkost, která je přitahuje a do hlíny kladou vajíčka, ze kterých se posléze líhnou larvičky. Ty se žíví odumřelýma kořínkama atd...kdytky neohrozí...
Zbavíš se jich nejlépe vysušením substrátu na několik dní, což u kytek dost dobře nejde, tak esi ti budou vadit, tak ozkoušej rady, keré psali borci nade mnou...

Zdejší vzduch, toť léčivá kysivelka!

Old Post 29-09-2008 v 23:51 PM
east je offline   Profil uživatele east   Find more posts by east   Foto galerie člena east   Click here to Send east a Private Message   Add east to your buddy list     Navštiv homepage uživatele east! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Organika FAQ!!!FAQ!!!FAQ!!!FAQ!!!FAQ!!!FAQ!!!FAQ!!! Příspěvek č. 12

velice jednoduse se jich zbavis, kup v potrebach pro akvaristy pisek (cca 45 kc za 3kg) a zasypej s tim povrch hliny (1-2cm), za par dnu/tyden dva mas od nich pokoj, dobre je ale pak pisek zase odstranit kvuli biologickym procesum v hline nebo co

FAQ!!!FAQ!!!FAQ!!!FAQ!!!FAQ!!!FAQ!!!FAQ!!!

Old Post 30-09-2008 v 08:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GLORS
Stálý Člen

Karma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 220  

Příspěvek č. 13



ale co ty konce listů??

Old Post 30-09-2008 v 15:47 PM
GLORS je offline   Profil uživatele GLORS   Find more posts by GLORS   Foto galerie člena GLORS   Click here to Send GLORS a Private Message   Add GLORS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

nejlepší věc na smutnice co mužu doporučit je žluté lepové desky na mušky a na larvy přímo do zálivky http://www.growmarket.cz/produkt/gnat-off-250ml luxusní sic tošku drahší ae účiná ;-)...at to roste!

Old Post 03-02-2012 v 12:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 15



Kdo nechce utracet za gnat-off at si klikne sem , diskuze pokracuje tam , tady to zaviram Hlava

Old Post 04-02-2012 v 14:25 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5773050 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív