Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 49

Čus, tak na 750W s Topspinem bych volil půdorys 1.6 x 1.6 metrů. Výbojka jde pouze na vertikal a stejně je to tak podle mě lepší...

Tak přeju štastnou volbu při rozhodování

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 18-03-2012 v 17:55 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chorcheleske
Nový Člen

Karma uživatele chorcheleske - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 50

krasa, co dokazou zlate ceske rucicky...nedavno jsem koupil a-winga a ted se chytam za hlavu, kdybych pockal...ale co uz...

Old Post 19-03-2012 v 16:35 PM
chorcheleske je offline   Profil uživatele chorcheleske   Find more posts by chorcheleske   Foto galerie člena chorcheleske   Click here to Send chorcheleske a Private Message   Add chorcheleske to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.BAst
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.BAst - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 51

hmmm. takže to s tím stínidlem bude nejlepší řešení???

Old Post 28-03-2012 v 15:58 PM
Mr.BAst je offline   Profil uživatele Mr.BAst   Find more posts by Mr.BAst   Foto galerie člena Mr.BAst   Click here to Send Mr.BAst a Private Message   Add Mr.BAst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od chorcheleske
krasa, co dokazou zlate ceske rucicky...nedavno jsem koupil a-winga a ted se chytam za hlavu, kdybych pockal...ale co uz...


a-wing je snad jedine stinitko co se mi nerozpadlo;] zas tak spatne to snim nebude;]

Old Post 28-03-2012 v 22:28 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Palec nahoru Příspěvek č. 53


citace:
Původní příspěvek od alpa

a-wing je snad jedine stinitko co se mi nerozpadlo;] zas tak spatne to snim nebude;]


JJ, awing není špatný, kvalitka, jednoduché, dobrý plech, ze statických IMHO nejlepší. Ale dynamika je dynamika, co si budem povídat...

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 29-03-2012 v 14:38 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od xpapousek


JJ, awing není špatný, kvalitka, jednoduché, dobrý plech, ze statických IMHO nejlepší. Ale dynamika je dynamika, co si budem povídat...


To jo, ale ne za každou cenu ..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 25-04-2012 v 04:31 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 55

Chtěl sem se zeptat na ten top spin... kde se dá sehnat v gshopu... rád než bych ho zakoupil bych ho videl jak vypadá poskládaný na vlastní oči... jestli je vůbec někde ta možnost... mám a-wing a nevím jestli bych si změnou pomohl - na ukor investice

Old Post 25-04-2012 v 12:28 PM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 56


fiste: jsem rád že nad tím někdo přemýšlí , je to jedniný způsob, jak se někam pohnout, moc nerozumím lidem co jen opakují co někde slyší atd...

Jinak k tvé úvaze z odkazu: Jak už jsem psal víckrát, podle mě jde o to mít světlo co nejvíce a rovnoměrně rozprostřeno po pěstební rovinně. Když se mrknu na výsledky stínítek, například tady z toho měření: http://www.magazin-legalizace.cz/cs...lo-5?rubricId=3 (viz. obrázky) tak vidím, že u obou stínítek typu "vlaštovka", tedy u awingu i wavereflectoru jsou distribuční funkce světla dost podobné. Jediný rozdíl stejně bude asi jen použitý materiál, kde a-wing jasně vede, protože používá Miro9 od maníků z německa, viz.: (http://alanod.com/opencms/opencms/en/index.html), mimochodem, nová verze TopSpinu bude k dostání i v provedení Miro9 .
Ale zpátky k té distribuci světla, mě ty obrázky prostě rovnoměrné osvětlení nepřipomínají ani z části. Jako mít někde 150 a kousek od toho 80...no nevím nevím. Kraje boxu jsou na tom s osvětlením absolutně nevhodně...co s tím udělá heatshield je videt na obr. pod tím, no v podstatě nic moc, světlo je rozprostřeno tak nějak stejně, jen průměrná dávka FAR klasla o několik procent, takže o heatshildu si myslím své...

K té kritice nepokrytí hlavního proudu světla, jak píšeš úhly "80°-100°", tak k tomu jsem se již vyjadřoval tady: http://grower.cz/forum/showthread.p...907#post1016907 a obhajoba zde by byla asi stejná:

citace:
Původní příspěvek od xpapousek
3/ jak jsem už psal v galerce s 400W: "Mám vrcholky kytky cca 30cm od středu hořáku to je cca 15cm od skla výbojky. Na krajích jsou vetší kytky a jdou trochu vejš, cca na ůroveň spodního skla výbojky."

Tzn.: na krajích boxu mám mezi kytkama a pláštěm stínítka cca 10 cm, to na 60cm rameni dělá (2*10)/(2pí*60) = 5% světla co jde do stěny, vim že v toto směru je zrovna intezita největší, ale kdyby byla trojnásobná oproti průměru, je to 15, na stěnách mám ale stejně 90 odrazu, takže se mi svetlo co tudy projde rozptýlí z5 do boxu.


a doplnil bych, že když z5 do boxu, tak si nemyslím, jaks psal ty, že mi to jde buď z5 do výbojky nebo několikrát mezi stěnama, naopak si myslim, že tohle světlo dobře pomůže dosvítit jinak chudé kraje boxu.

Myslím že v této Legalizaci /má vyjít v květnu/ má být pokračování měření účinnosti stínítek, TopSpin jsem zapůjčil, tak nezbývá si než počkat jak to s TS dopadne.


zajonc: brzo už v kždém správném g-shopu , ztím ne, ale mužu poslat s možností vrácení do 14 dnů, jako správný eshop.

edit: obr. s laskavým svoleníl Legalizace.cz



citace:
Původní příspěvek od microft
A kdy a kde bude nová verze Top spinu k dostání?


tak snažím se aby co nejrychleji, ale není to tak lehké, je potřeba udělat co nejvíc kusů, aby klesly naklady na kus, ale to je pak potřeba mít hodně peněz

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 30-04-2012 v 09:15 AM

Old Post 25-04-2012 v 13:12 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57

A kdy a kde bude nová verze Top spinu k dostání?

Old Post 26-04-2012 v 09:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blykatko
Stálý Člen

Karma uživatele blykatko - 82% PěstitelskáKarma uživatele blykatko - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 58

zdravím chci se zeptat na to stinidlo topspin jaké má rozměry po složený v jeden kus??a co to je za typ L nebo XL :-))))

Old Post 12-01-2013 v 00:15 AM
blykatko je offline   Profil uživatele blykatko   Find more posts by blykatko   Foto galerie člena blykatko   Click here to Send blykatko a Private Message   Add blykatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 59


citace:
Původní příspěvek od microft
A kdy a kde bude nová verze Top spinu k dostání?


Ahoj, k dostání bude na mám PM (později nejspíš ve všech zaněcostojícíj growshopech ). Možná je i osobní předávka v Praze, nebo poštou na dobírku.
A kdy? Doufám že tento týden bude vše pohromadě, takže to ještě potvrdím.


citace:
Původní příspěvek od blykatko
zdravím chci se zeptat na to stinidlo topspin jaké má rozměry po složený v jeden kus??a co to je za typ L nebo XL :-))))


Ahoj, já mám XL. Složené XL-ko má cca 80 cm x 80 cm. V pohodě se tedy dokáže otáčet v XL boxu, tzn. v 1.2 x 1.2 metrů.
Složené L-ko má cca 70 cm x 70 cm. Takže se v pohodě může otáčet v L boxu, tzn. v 1 x 1 metr.


,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 25-08-2013 v 02:23 AM

Old Post 14-01-2013 v 10:54 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bastousek
Nový Člen

Karma uživatele Bastousek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 60

Nevíte kde se dá pořídit?

😇

Old Post 10-02-2017 v 20:18 PM
Bastousek je offline   Profil uživatele Bastousek   Find more posts by Bastousek   Foto galerie člena Bastousek   Click here to Send Bastousek a Private Message   Add Bastousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 61

papaouch má na webu telefoní číslo...

Old Post 10-02-2017 v 22:51 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bastousek
Nový Člen

Karma uživatele Bastousek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 62

Dikes ☺

😇

Old Post 11-02-2017 v 00:08 AM
Bastousek je offline   Profil uživatele Bastousek   Find more posts by Bastousek   Foto galerie člena Bastousek   Click here to Send Bastousek a Private Message   Add Bastousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 63

pak dej vědět jak pořídils!

Old Post 11-02-2017 v 14:28 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 64

Novy topspin se uz koupit neda. Pred delsim casem sem ho shanel a nemohl sehnat. Az po nejake dobe sem nasel typka, ktery ho mel schovany a v podstate nepouzity, tak sem ho od nej odkoupil. Za docela velky penize, ale proste sem ho chtel :-)

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 11-02-2017 v 19:25 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2630350 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív