Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Re: "klipsňák" Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od xpapousek


Ahoj,
co se týká toho efektivního osvětlení tak je to podobné jako s pojezdem . Pokud prostor osvětluješ dynamicky tak stačí menší výkon, nebo jinak; stejným výkonem efektivně osvětlíš věší plochu. Příkladem budiž i tento nápad: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=61246

Já otáčím TopSpinem klipsnovým ventilátorem (viz. obrázek) ten mi k tomuto ůčelu přijde ideální. Tento ventilátor seženeš v jakémkoliv slušném growshopu ale smaozřejmě i jinde. Není součástí balení!

P.S: večer něco nafotím



Ahoj.Nechci zbytečně rejpat,chápu,že "pohon" stínidla klipsňákem je zároveň jeho chlazením,nicméně,neuvažuje jeho konstruktér do budoucna o malém elektromotorku s ložiskem v závěsu stínidla,kterej by obstarával otáčení,případně s regulací otáček..?

Old Post 20-01-2012 v 13:41 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Re: Re: "klipsňák" Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Ahoj.Nechci zbytečně rejpat,chápu,že "pohon" stínidla klipsňákem je zároveň jeho chlazením,nicméně,neuvažuje jeho konstruktér do budoucna o malém elektromotorku s ložiskem v závěsu stínidla,kterej by obstarával otáčení,případně s regulací otáček..?

Bylo by fajn, kdyby byla taková verze včetně té pro klipsňák, která by byla základní a tudíž levnější

Včera stínidlo převzato, dnes nainstaluji a večer napíši dojmy z osvětlení prostoru. Každopádně zatím moc dobrý dojem z dílenského zpracování

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 20-01-2012 v 13:44 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elimi
Stálý Člen

Karma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 35

taky zajímavá alternativa... http://www.youtube.com/watch?v=onv0...&feature=fvwrel

Old Post 21-01-2012 v 10:05 AM
Elimi je offline   Profil uživatele Elimi   Find more posts by Elimi   Foto galerie člena Elimi   Click here to Send Elimi a Private Message   Add Elimi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

25. den 12/12 Příspěvek č. 36





Nějaké foto.

guerilla: Díky za podporu, je to tak, i když se netočí dává topspin velmi dobře rovnoměrné osvětlení přez celý prostor.

Mám vrcholky kytky cca 30cm od středu hořáku to je cca 15cm od skla výbojky. Na krajích jsou vetší kytky a jdou trochu vejš, cca na ůroveň spodního skla výbojky.

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 21-01-2012 v 14:31 PM

Old Post 21-01-2012 v 14:08 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 37


tak tady ta fotečka, mám to dost na punk ale funkčně.

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 21-01-2012 v 19:43 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

45. den na 12/12 Příspěvek č. 38




Čusík, busík

Tak tu mám nějaké foto, jak že to kvete...

Mám jisté problémy:

1/ svilušky - těch sviní se už asi nikdy nezbavím, postrach každého growera - zvlášť v pozdní fázy květu, chemie už nepřipadá v úvahu, zvýšil jsem vlhkost ve dne a připravil tabákový výluh + trochu jaru aby to lépe smáčelo listy, uvidíme

2/ přerostly - už nikdy více několik modelů najednou, zvlášť když jedu na maximální výnos...je to jen voser, musím je ohýbat a to se podepíše na sklizni. Více modelů už jen při selekci nebo pro chuť

Tak uvidíme jak se zadaří, každopádně toto neberte jako ukázkový grow pod TopSpinem, mohlo by to být lepší...

Zatím se mějte a přeji hezký víkend

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 10-02-2012 v 18:22 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 39

Tak já určitě doufám že to není poslední ukázka pod top spinem v této sestavě.Mě a možná i jiné zajímá co lze vymáčknout ze 400w na 120x120. k+

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 12-02-2012 v 15:00 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

video Příspěvek č. 40

TopSpin video:

http://youtu.be/biO7siAMnjU

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 14-02-2012 v 12:11 PM

Old Post 14-02-2012 v 01:23 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

58 na 12/12 Příspěvek č. 41





Tak dneska kosa...

Go-go Plzeň!

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 23-02-2012 v 22:07 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

kolik bylo géček :) Příspěvek č. 42


citace:
Původní příspěvek od hardiron
Tak kolik si tam toho mel???


Tak vzhledem k průběhu pěstu jsem velmi příjemně překvapený. Jak už jsem psal: svilušky plus kombinace různých modelů a tím výškové rozdíly(hlavně přerostení pár jedinců) byly hlavními problémy. Také se mi tam přimíchal jeden výnosvě né moc dobrý model. Na druhou stranu na dalším modelu jsem měl průměr 28g/kytku a dal bych ruku do ohně za to, že to nebylo na úkor ostatních. Matky jsem poslal do věčných lovišť, byly to stejně přeřezi z přeřezů a proto taky to označení noname-již nevím z čeho. Na další kolo plánuji Bubblegum od Seriousů. 8 matek ze semen. Jinak jsem byl toto kolo příjemně překvapen strukturou středních pater...

Jsem přesvěčený, že pod tím setupem co mám je možné atakovat hranici půl kila sušiny. Zřejmě zainvestuju do elektronického pohonu pro moje Agro...uvidím.

citace:
Původní příspěvek od EDA45
a jestli se ti podaří s tim stínítkem vymmačkat z těch 16 kytek 400g+ pod 400W,tak klobouk i čapica poletí dolů..


Já ti ten klobouk jednou sundám, ale bohužel né dneska.

Výsledek:

349g plus nejnižší spodky (cca 10-15), které nepočítám.

Toť vše. CU sůn...

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 11-03-2012 v 14:31 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Re: kolik bylo géček :) Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od xpapousek


Já ti ten klobouk jednou sundám, ale bohužel né dneska.

Výsledek:

349g plus nejnižší spodky (cca 10-15), které nepočítám.

Toť vše. CU sůn...


Snad si je jednou sundáme navzájem..

Ne,stejně letí dolu za tvoje novátorství a výzkumy..Gratuluju!
Nevim co říkáš na hlubší zapuštění výbojky do topspinu ála bezdechu..,ale mě to připadá dobrá idea..Myslim si,že topspin z hlouběji zapuštěnou výbojkou,elektrickým pohonem otáčení a pojezd k tomu a pod 400W by se mohly dít zajímavý věci..Ještě zajímavější,než 500g..

Old Post 11-03-2012 v 15:01 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 44

TopSpin je parada, aktualizoval jsem to na bezdechuv naboj, ale je treba najit tu hranici, kdy svetlo nejde do stran a neunika vrskem. Proste testovat

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 13-03-2012 v 06:50 AM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nastyboy
Stálý Člen

Karma uživatele nastyboy - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 45

Bubble gum od serious seedu taky zacinam..vyselektovana matka a klony uz frci. Tak jsem zvedavej na ty tvoje BG,na kdy to planujes? Nikde jsem tady BG nenasel,
moc lidi to tady asi nezkouselo..Tak at se dari. Zdar ))

Cesty Páňe jsou nevyspytatelné......


Old Post 14-03-2012 v 18:46 PM
nastyboy je offline   Profil uživatele nastyboy   Find more posts by nastyboy   Foto galerie člena nastyboy   Click here to Send nastyboy a Private Message   Add nastyboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Bubble gum Příspěvek č. 46


Čus, teď mám vyslektovány samice (8/10) dobrý poměr. Už mám nařezáno tak čekám na zakořenění. Pojedu asi od každé matky 2 kousky. Pak ještě odjedu všechny na balkoně a asi tento rok o5 partizánsky ve volné přírodě. Takže na podzim bych mohl mít vyselektovanou matku. Jinak BG má být plný krystalů viz obr. http://grower.cz/semena/bubble-gum

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 15-03-2012 v 13:16 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 47

Buuble jel kámoš ve skelníku a ty krystaly seděj :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Naposledy upravil tuffgong1 15-03-2012 v 17:39 PM

Old Post 15-03-2012 v 15:28 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
catsoup
Nový Člen

Karma uživatele catsoup - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 48

čaues zaujal mě tvůj vynalezt jmenem top spin, a chtěl sem se zeptat jestli jde dát výbojka i horizontalně a jakej to osvítí prostor, chci to pořizovat na 750w a váhám mezi a wingem a top spinem. díky za info, čao

Old Post 18-03-2012 v 08:48 AM
catsoup je offline   Profil uživatele catsoup   Find more posts by catsoup   Foto galerie člena catsoup   Click here to Send catsoup a Private Message   Add catsoup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0421400 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív