Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Rada s chlazenim 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování

Co vyresi muj problem?
This poll is closed.
Cooltube + Filtr 0 0%
Filtr 0 0%
Cooltube 3 27.27%
Ubalit si, vysrat se na to a pockat az jak to dopadne :-D 8 72.73%
Total: 11 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Dotaz Rada s chlazenim 600W Příspěvek č. 1

Ahoj vsem!
Chtel bych znat vase zkusenosti s chlazenim 600W.

Homebox XL 120x120x200
GIB 600W Extreme Output
Waveflector XL 70 x 100 cm
Prima Klima PK 125 420m3 s termo-regulaci

Filtr mam pouze 240m3, je zanovni... Zjevne prvni vec at srazim teplotu, kterou budu muset udelat je koupit 420m3, nebo 450m3 , je to tak? Podle me to ten vetrak neprotahne tak dobre.

Kazdopadne jde mi o to, ze ted mam box v mistnosti, kde je prumerne 20C a ke konci dne, kdyz je cely box prohraty je v nem teplota i presahujici 30C kdyz mam lampu cca. 40cm vysoko a ventilator jede na plnej vykon a to mam i otevrene vsechny otvory.

Otazka je jak to mam vyresit, za chvili je leto a ja mam moznost nejaky setup prodat. Do ted jsem mel 100x100x200 + 400W a chladil jsem to tak akorat na nejakych 25-27 a ani vetrak nemusel jet takovy pecky.

Napadla me Cooltube, ze bych ji trochu upravil + nechat tam ten Waveflector a k tomu bych koupil jeste ten filtr.

Zajima me, jestli se ta Cooltube vyplati, uvazuju o te male do 600W, prakticky jen kvuli toho skla a napojeni na PK125.

Diky moc za nazory, moc konkretnich informaci jsem v threadech nenasel :-)

Old Post 22-12-2011 v 10:32 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Re: Rada s chlazenim 600W Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od D@D
Kazdopadne jde mi o to, ze ted mam box v mistnosti, kde je prumerne 20C a ke konci dne, kdyz je cely box prohraty je v nem teplota i presahujici 30C kdyz mam lampu cca. 40cm vysoko a ventilator jede na plnej vykon a to mam i otevrene vsechny otvory.


A tu místnost kde je bedna větráš? Pokud jo nikdy tam nemuže byt teplota jakou píšeš...

Old Post 22-12-2011 v 10:48 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 3

V te mistnosti je momentalne stale otevrena vetracka non-stop a vypnute topeni. Rozmer mistnosti bude cca 4x4m

No jak vysoko tak davate sodika? Jsem zvykly ze ctyrkila to mit nalepe u vrsku :-) Nekde jsem cetl, ze by se to melo veset tak 40cm od vybojky

Old Post 22-12-2011 v 11:30 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Happy_Mirec
Stálý Člen

Karma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 4

JJ, tech 40cm bude akorat na 600w, blize budou kytky uz spaleny, chce to vyzkouset, jakou vzdalenost kytky snasi a nepali se, a tu pak udrzovat...
400w mit nalepeny taky neni dobry, ja ji mel okolo 30ti cm nad vrcholkama.... Mozna silnejsi ventilaci? Nebo stinitko s odtahem? Muze ti lehce dopomoct i ta cooltuba.......Nebo aktivni pritah se sanim cerstviho vzduchu od okna, ale je to celkem narocny natahnout aluflex az k oknu, aby nebyl moc hlucnej a napadnej.....

Old Post 22-12-2011 v 12:00 PM
Happy_Mirec je offline   Profil uživatele Happy_Mirec   Find more posts by Happy_Mirec   Foto galerie člena Happy_Mirec   Click here to Send Happy_Mirec a Private Message   Add Happy_Mirec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 5

aktivní přitah z venku a odtah napojený přímo na ventilačku..

Old Post 22-12-2011 v 13:30 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 6

čau odtahovat teplej vzduch z místnosti ventilačkou a nebo udělat odsávání ze přímo od stínítka a pacháč dát na konec, to by taky mohlo pomoct.

Old Post 22-12-2011 v 15:30 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 7

no pachíč an konec mi nepřijde zrovna šťastné řešení jelikož na to ten filtr neni stavěnej nehledě na to že se bude zevnitř zanášet prachem ...... spíš by to chtělo jak již bylo zmíněno odtah od stínítka + průběžnej filtr a nebo tu cooltube....

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 22-12-2011 v 23:13 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 8

me pomohlo kdyz sem dal pasivni pritah co nejniz k zemi cca 5 cm tam je v misnosti nejnisi teplota dale si kup ofukovy ventilator a dej ho tak, aby foukal tak 45° smerem nahoru na sodik a za nim byl odtah a bral hned teply vzduch pryc

Old Post 22-12-2011 v 23:28 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od D@D
V te mistnosti je momentalne stale otevrena vetracka non-stop a vypnute topeni. Rozmer mistnosti bude cca 4x4m

No jak vysoko tak davate sodika? Jsem zvykly ze ctyrkila to mit nalepe u vrsku :-) Nekde jsem cetl, ze by se to melo veset tak 40cm od vybojky


Pokud je to jak píšeš, tak bych teplotu vůbec neřešil - musí byt o.k

Mám doma stejny řešení s 600W a tenhle problem nemám. Ventilačku mám potevřenou jen zlehka na pár cm.

Old Post 23-12-2011 v 08:54 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 10

Tak nakonec jsem sel do cooltube 125mm, kterou jsem prisrouboval k Waveflectoru a k tomu filtr Prima Klima 450m3 160mm a naprosta spokojenost. Je mi jasne, ze by ten filtr mel byt naopak, ale myslim, ze princip zustava zachovany i tak, takze je bohuzel az na konci a mimo box.

Diky vsem za spolupraci!

Old Post 23-12-2011 v 15:11 PM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcenat
Nový Člen

Karma uživatele marcenat - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 11

problem prijde v lete. ted neni teplota vzduchu vysoka a topeni se da vypnout.

+++

Old Post 21-01-2012 v 14:52 PM
marcenat je offline   Profil uživatele marcenat   Find more posts by marcenat   Foto galerie člena marcenat   Click here to Send marcenat a Private Message   Add marcenat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-02-2009 - chlazeni 600w - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3009570 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív