Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » 2x LED UFO 90W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
sk8
Stálý Člen

Karma uživatele sk8 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 83  

2x LED UFO 90W Příspěvek č. 1

Ahoj, máte někdo zkušenost s LED UFO 90W? Chtěl bych do boxu 100x100x200 2 kousky. Díky za odpovědi.

Old Post 16-12-2011 v 11:06 AM
sk8 je offline   Profil uživatele sk8   Find more posts by sk8   Foto galerie člena sk8   Click here to Send sk8 a Private Message   Add sk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

řekl bych že to bude málo světla na tak velký box,je tu pár threadů o LED a pěstování pod nima,jinak se koukni na zahraniční fora.Měl bys najít potřebné info,tuším že odkazy na pěsty jsou i na stránkách prodejce těch světel

Old Post 16-12-2011 v 15:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk8
Stálý Člen

Karma uživatele sk8 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 3

Co jsem našel a přečetl, tak by to mělo nahradit minimálně 600 sodík. Koukal jsem i na pěsty a vypadalo to velice zajímavě. Jen by mě zajímalo jestli s tím má někdo nějakou zkušenost.

Old Post 16-12-2011 v 16:41 PM
sk8 je offline   Profil uživatele sk8   Find more posts by sk8   Foto galerie člena sk8   Click here to Send sk8 a Private Message   Add sk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 4

Tak takové blbosti píší někteří prodejci, ale když se podíváš na 120W led Mazar , tak to vypěstíš víc pod úsporkou stejného výkonu. Nemyslíš, že kdyby to byla pravda, tak pod tím už jedou všichni?

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=56696

Old Post 16-12-2011 v 17:12 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Bárt: no něco takového jsem naznačoval,jen jsem asi nebyl pochopen

sk8: moc to nevypadá že hledáš info

Old Post 16-12-2011 v 17:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk8
Stálý Člen

Karma uživatele sk8 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 6

Vlach, Bart: http://www.youtube.com/watch?v=n42ylWO-rY8

tady je vidět jak to jede. Vypadá to dost slušně.

Old Post 17-12-2011 v 10:42 AM
sk8 je offline   Profil uživatele sk8   Find more posts by sk8   Foto galerie člena sk8   Click here to Send sk8 a Private Message   Add sk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od sk8
Vlach, Bart: http://www.youtube.com/watch?v=n42ylWO-rY8

tady je vidět jak to jede. Vypadá to dost slušně.

Jsou tady běžně pěsty pod 200W CFL a ty vypadají slušně, zkus si to video prohlédnout pořádně, já bych to tak slušně neviděl, mají tam dost malé paličky. Když jsem začínal od úsporkama, tak jsem to měl lepší.

Old Post 17-12-2011 v 11:44 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk8
Stálý Člen

Karma uživatele sk8 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 8

Tak změna, zalíbilo se mi 300W led. To už by mělo stačit ne?

Old Post 17-12-2011 v 18:47 PM
sk8 je offline   Profil uživatele sk8   Find more posts by sk8   Foto galerie člena sk8   Click here to Send sk8 a Private Message   Add sk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 9

A co 500W ???

Old Post 17-12-2011 v 18:58 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0194170 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív