Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Punk pod 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
mladak
Stálý Člen

Karma uživatele mladak - 86% PěstitelskáKarma uživatele mladak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 54 

Punk pod 600W Příspěvek č. 1



Zdravím!
Dobrá tedy ,moje skříň o velikosti 80x150x160 je umístěna ve sklepě.
Uvnitř svítí sluníčko o příkonu 600W jako vítr je použit běžný větrák ,
který jsem zabavil tátovi z kanclu .Ventilator je ,ale nevím o co běží,stačí že udrží teplotu pod 28přes den a v noci neklesne pod 18..
A kdo se tam vyhřívá ? Nakoupil jsem semínka od ...
Barneys:Vanilla Kush 5x
L.S.D. 5x
Dinafem:White Siberian
Growshop seed:White widow,Orange Bud Diesel,
AK47/Northern Light ...5x..plus dva řezy z léta....
Momentálně ve skříni dopékám 4 kytky z outudooru a kupodivu to celkem funguje.
Jo a semena jsou všechno holky a byly zasazeny do rašeliny .
Hnojit nebudu jen koupím Allmix Guanokalong který je předhnojen
netopýříma hovna a bůh ví čím ještě...prostě samá příroda .
Zatím

Old Post 28-09-2011 v 12:55 PM
mladak je offline   Profil uživatele mladak   Find more posts by mladak   Foto galerie člena mladak   Click here to Send mladak a Private Message   Add mladak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mladak
Stálý Člen

Karma uživatele mladak - 86% PěstitelskáKarma uživatele mladak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 2



Ještě pár fotek ....
Jinak kytky rostou již deset dni...

Old Post 28-09-2011 v 13:36 PM
mladak je offline   Profil uživatele mladak   Find more posts by mladak   Foto galerie člena mladak   Click here to Send mladak a Private Message   Add mladak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kofein76
Stálý Člen

Karma uživatele kofein76 - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 3

Zdar. Pozerám že ideš AK47x Northerm Light. Som zvedavý ako ti pojde. Idem to tiež pod 250W a keď som prepínal mali cca 15-20cm Teraz som na 25 dni kvetu a majú od 70-75cm. Strašne vystrelili.
Držím palce dúfam že budeš aktualizovať som zvedavý NECH SA DARÍ

Old Post 28-09-2011 v 15:03 PM
kofein76 je offline   Profil uživatele kofein76   Find more posts by kofein76   Foto galerie člena kofein76   Click here to Send kofein76 a Private Message   Add kofein76 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mladak
Stálý Člen

Karma uživatele mladak - 86% PěstitelskáKarma uživatele mladak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 4

Cao,právě že ty kytky co jsou z venku jsou AK47/NL a výš jak 80 cm nevyrostly ...

Old Post 28-09-2011 v 17:14 PM
mladak je offline   Profil uživatele mladak   Find more posts by mladak   Foto galerie člena mladak   Click here to Send mladak a Private Message   Add mladak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EboLA
Stálý Člen

Karma uživatele EboLA - 84% PěstitelskáKarma uživatele EboLA - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 5

těm semenům házíš hnedka 12/12?? mohl jsi je nechat chvílí na růstu......

I debil může překvapit!

Old Post 28-09-2011 v 19:17 PM
EboLA je offline   Profil uživatele EboLA   Find more posts by EboLA   Foto galerie člena EboLA   Click here to Send EboLA a Private Message   Add EboLA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mladak
Stálý Člen

Karma uživatele mladak - 86% PěstitelskáKarma uživatele mladak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 6

Nee ,ty kvetoucí kytky vyndavám ven na 6 hodin do tmy dokud skříň nezhasne.
Jedu normálně 18/6. Je to trochu pruda ,ale tu chvilku to vydržím.

Old Post 28-09-2011 v 19:58 PM
mladak je offline   Profil uživatele mladak   Find more posts by mladak   Foto galerie člena mladak   Click here to Send mladak a Private Message   Add mladak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mladak
Stálý Člen

Karma uživatele mladak - 86% PěstitelskáKarma uživatele mladak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 7



Tak jsem kytky přesadil z 1/3L do 2-5L květináčů...jsem zvědav jak moc vlivu bude mít velikost květináčů. Hlína nakonec super mix od Gold Label...
Nechal jsem se ukecat v obchodě.A jako palivo jsme přisypal 100% netopýří hovntrus.

Old Post 29-09-2011 v 16:03 PM
mladak je offline   Profil uživatele mladak   Find more posts by mladak   Foto galerie člena mladak   Click here to Send mladak a Private Message   Add mladak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edus
Nový Člen

Karma uživatele edus - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 8

Hi.som zvedava na tvoje plants a to hlavne orange bud diesel a L.S.D.velmi ma zaujali. ak to vidá tak o mesiac spustam grow box.good luck

Old Post 30-09-2011 v 10:01 AM
edus je offline   Profil uživatele edus   Find more posts by edus   Foto galerie člena edus   Click here to Send edus a Private Message   Add edus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Čuzz držím palec ať se dílo podaří.Jedu teď LSD pod 600w a hodně mi vyletěli nahoru a rostou spíš jako sativa.Banka uvádí,že budou kolem 60cm a maj všechny víc jak metr.Tak jsem zvědavý jak to pojede u tebe.Jo a přepínaj jsem je docela brzo a ještě si říkal,že to bylo možná málo a budou nízký :-D Pak jsem se nestačil divit :-)

Old Post 30-09-2011 v 13:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mladak
Stálý Člen

Karma uživatele mladak - 86% PěstitelskáKarma uživatele mladak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 10




Dnes se mi dvě kytky vysraly .Vůbec nechápu jaký k tomu měly důvod .
Přitom ostatní si vedou celkem dobře ,sice sem tam žlutější místo ,ale jinak vše ok .

Old Post 02-10-2011 v 18:16 PM
mladak je offline   Profil uživatele mladak   Find more posts by mladak   Foto galerie člena mladak   Click here to Send mladak a Private Message   Add mladak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mladak
Stálý Člen

Karma uživatele mladak - 86% PěstitelskáKarma uživatele mladak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 11



Cao,tak to vypadá na něakej problém,ale vůbec nevím kde je chyba .
Některým kytkám žloutnou od prostředka listy .
Konkrétně u téhle žloutnou a pak se kroutí do ruličky a schnou ..
Nenapadá někoho nějaké řešení ,abych nemusel za chvilku vyndat další mrtvolku ...Djuky ..

Old Post 03-10-2011 v 21:59 PM
mladak je offline   Profil uživatele mladak   Find more posts by mladak   Foto galerie člena mladak   Click here to Send mladak a Private Message   Add mladak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mladak
Stálý Člen

Karma uživatele mladak - 86% PěstitelskáKarma uživatele mladak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 12

http://www.youtube.com/watch?v=YV17...feature=related

Old Post 04-10-2011 v 00:26 AM
mladak je offline   Profil uživatele mladak   Find more posts by mladak   Foto galerie člena mladak   Click here to Send mladak a Private Message   Add mladak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Zdar, takže chybička hned na začátku kdy do silně předhnojený půdy nacpeš ještě guano.Podle mne spálený.

Old Post 04-10-2011 v 10:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mladak
Stálý Člen

Karma uživatele mladak - 86% PěstitelskáKarma uživatele mladak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 14

No jo ,tak jsem zkusil poslední záchranu a přesadil jsem do normální hlíny z hnoje ...Věřím ,že aspoň polovina tu dardu co jsem jim naložil vydejchá ...

Old Post 05-10-2011 v 21:00 PM
mladak je offline   Profil uživatele mladak   Find more posts by mladak   Foto galerie člena mladak   Click here to Send mladak a Private Message   Add mladak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamion
Stálý Člen

Karma uživatele kamion - 92% PěstitelskáKarma uživatele kamion - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 92 

Příspěvek č. 15

zdravím pane nejlepší věc co možeš udělat tak vyhodit ty chcípáky a zkusit to znovu a pořádně.tohle je škoda energie!!!
pěstu zdar!!

když už tak už !

Old Post 06-10-2011 v 00:03 AM
kamion je offline   Profil uživatele kamion   Find more posts by kamion   Foto galerie člena kamion   Click here to Send kamion a Private Message   Add kamion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 16

to byl teda velkej Punk naházet je do přehnojenejch substrátů a eště tomu naložit netopejrama to ti dobře poradili v krámku


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 06-10-2011 v 13:39 PM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-06-2015 - 16×PP 600w - 34 odpovědí
16-05-2015 - 16×PP 600w - 0 odpovědí
04-05-2015 - 16×PP 600w - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3832370 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív