Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 2x 600W do 1+1??!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13
Autor
Téma 
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 193

Působíš jako někdo kdo by měl mít doma jedno čtyřkilo:-D na to asi všichni narážíme.

And I'm stoned!

Old Post 01-02-2018 v 21:37 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 194

citace:
Původní příspěvek od Bouřekk
Když jsem mu vysvětlil, že by mít nějaký alespoň 30 na jednu kytku,tak to dělá krát dvě stě,6000 jedniček takže i s nějakými 2,7 je to bída 😀


jenže to už by ses dostal na 2g/w s 6ti kilovym výnosem pod pěti šestikoulema jako mě 0,9 až 1,1 pod HPS uplně propadák nepřijde... malo to muze pripadat maximalne tak takovejm kapacitam jako je kvakos. Já bych za takovou bídu byl rád

A i těch 30 na kytku nemusí bejt zrovna málo. SOGaři by mohli povídat... nedávno sem byl u známýho na degustaci, 49 klonů, cocodrip, lolipoping jak blazen takze jen topy po cca 12-13ti geckach... g/w - me to teda malo nepride.

Jinak docela prdel tohle téma BTW gagarin asi ulit pekne daleko do vesmiru. 10 lamp a za elektriku 18 tisic?? to asi ne... leda 18 mesicne, ale to uz je zas kapku moc. Kdyby svitili vsechny 12/12 celej rok tak s prumernou cenou za kw/h si okolo sto tisic. 18 tisic je jedna lampicka + bezna domaci spotreba. To dam za rok vic ja v malym byte a to ani sestikilo nemam. Natoz v baraku jako krava jak sam psal...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 02-02-2018 v 06:54 AM

Old Post 02-02-2018 v 05:58 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 195

Jo 18 bude za měsíc jak prd 😀10 lamp plus odtahy....no já to beru tak že nejvíce udělal z 200 kytek vdovu od vision seeds..a to bylo 3800 g.. já to počítám na tu osvícenou plochu a počet kytek.. když dělá jen 2700 tak mi to přijde hrozně málo, kámoš teď udělal první točku v boxu z 21 kytek v 15 l květináčích v GoGrow systému v boxu 150×300×200 1204 jedniček a to to jel poprvé a věděl o tom úplný prd..2×750 w a to mu to ještě vystřelilo a kytky se tam nevešli protože to pustil každou na 1000w a přepínal asi na 60cm😀😀😀 takže mít takovouhle mordu ve sklepě tak se z toho snažím dostat co nejvíce,tak mi to přijde hodně málo..z dvě stě kusů necelý 3 kg..

Old Post 02-02-2018 v 08:02 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 196

1204 pod 2x750=1500w jak prd)... a tobě to přijde víc než 2,7kg pod 3000w?? To je 0,8 a pokud budu počítat s tim že je pustil na 1000w tak bídnejch 0,6. Ikdyž měl třeba na kytce víc, ve finále je to horší, protože týpek co dal 2,7 pod pěti šestikoulema dal 0,9 a to při jeho nejhorší sklizni jak sem pochopil.

Nějak ty tvoje počty nechápu :/ na kusy je to blbost počítat (viz muj příklad se SOGem)

3,8kg to je 1,26... to už je na smeknutej klobouček v tom množství.

BTW 18 mesicne mi i tak prijde moc... 15 max a to pocitam s necim navic (odtahy atp.) lehce nadsazenou cenou el. a 18h periodou naplno... to snad nikdo nepousti 10x600w naplno uz na rustu??

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 02-02-2018 v 14:47 PM

Old Post 02-02-2018 v 14:08 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 197

No osobně mi to přišlo málo pokusil bych se z toho vymačkat více,ale moje to není viď 😀😉 na kusy kytek je to blbost máš recht 😉no těch 18 tis je raketa.. týpek co jede ten sklep má zálohu na 5 tis měsíčně vypočítanou a to jede jen dvě kola za rok.. já mám velký byt a s dvěmi šesti stovkami a plus spotřebiče na proud mám zálohu 2420 teď od listopadu..ale.jednu 600w jsem vyměnil za ledku tak teď to bude nižší spotřeba.. tím samozřejmě lépe 😀😀😀

Old Post 02-02-2018 v 15:00 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 198

Máš pravdu, teď jsem si to spočítal 😀😀😉 už jsem přepracovaný tak mi to nemyslí 😂😂

Old Post 02-02-2018 v 15:09 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 199

tak já se nikdy moc neučil ale počítat mi šlo samo, tak mě to trklo hned, že mi to nějak nesedí...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 02-02-2018 v 15:36 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 200

Jo jo máš pravdu 😀

Old Post 02-02-2018 v 15:56 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FelixBrno
Stálý Člen

Karma uživatele FelixBrno - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 30  

na koleji to slo :) Příspěvek č. 201

Ja mel 400W plus box na predpesty na kolejnim pokoji, ale uz bych do toho znova nesel. I do postele jsem musel oblizat okolo skrine a jeste ze mam tvrde spani, jinak by srala ventilace. 2x 600W do maleho bytu neni dobrej napad.

Old Post 31-12-2020 v 10:44 AM
FelixBrno je offline   Profil uživatele FelixBrno   Find more posts by FelixBrno   Foto galerie člena FelixBrno   Click here to Send FelixBrno a Private Message   Add FelixBrno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MZFK
Nový Člen

Karma uživatele MZFK - 71% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 202

Jak jsem řešil zvýšení elektřiny já.. Bydlím v 1kk 29m2. Platím nájem i se službami, ale aby to nebylo nápadné, tak jsem řekl, že si budu pořizovat Bitcoin minner. Ten má odběr 1500w i víc, záleží na stroji. Ženská se mě s nadšením vyptávala, kolik jsem za to dal.. Já odpověděl 65tis.(viz Bazoš.cz) a taky jsem povyprávěl něco málo o tom, jak jsme kdysi obchodovali, když stál ještě 20tis. K tomu jsem řekl, jakou hodnotu má dnes a nějaké blbosti okolo. S nadšením hltala vše, co jsem jí říkal.. Informace můžeš načerpat z pár videi z YouTube, kdyby se někdo vyptával, což se nejspíš ani nestane.. Zavolal bych na Čez a řekl bych o pořízení tohoto těžebního zařízení a nechal bych si zvýšit zálohy.. Možná bych to řešil metodou, jak zde někdo uváděl.. jet lampy na střídačku, aby byl odběr nepřetržitý, protože minner jede taky v kuse.. Přece nechceme, ať nám unikne nějaký ten Btc..
Ať se daří..

Old Post 16-01-2021 v 19:32 PM
MZFK je offline   Profil uživatele MZFK   Find more posts by MZFK   Foto galerie člena MZFK   Click here to Send MZFK a Private Message   Add MZFK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novaczek
Stálý Člen

Karma uživatele novaczek - 38% PěstitelskáKarma uživatele novaczek - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 203

Kámo, já viděl střelce, co jeli 5x 600 W v garzonce, kde ani nebydleli. Energie vyšší, než nájem. Nikomu to tehdy nevadilo a ani během několika let se nic nestalo.

ČEZ vás má u zadele. Jediný případ, kdy musí konat, je na dotaz PČR ohledně spotřeby. PČR k tomu ráda připojí legendu ohledně možného nelegálního odběru, i když je to kravina.

ČEZ jim za to dá do ruky posudek, že odběr v místě je abnormálně vysoký, a to i když papírově vše sedí (zálohy x tisíc na elektrické topení, bojler, klimatizace...). S tím jdou benga za soudem, aby dostali povolení k domovní prohlídce. A soud jim ho dá, protože tam přece píšou, že je to hodně.

Nikoho nezajímá, že dané hodnoty jsou +- běžné pro standardní provoz podobného bytu.

Je to jedna velká mafie, co si jde na ruku.

Naposledy upravil novaczek 01-05-2021 v 19:33 PM

Old Post 01-05-2021 v 19:19 PM
novaczek je offline   Profil uživatele novaczek   Find more posts by novaczek   Foto galerie člena novaczek   Click here to Send novaczek a Private Message   Add novaczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novaczek
Stálý Člen

Karma uživatele novaczek - 38% PěstitelskáKarma uživatele novaczek - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 204

citace:
Původní příspěvek od MZFK
Jak jsem řešil zvýšení elektřiny já.. Bydlím v 1kk 29m2. Platím nájem i se službami, ale aby to nebylo nápadné, tak jsem řekl, že si budu pořizovat Bitcoin minner. Ten má odběr 1500w i víc, záleží na stroji. Ženská se mě s nadšením vyptávala, kolik jsem za to dal.. Já odpověděl 65tis.(viz Bazoš.cz) a taky jsem povyprávěl něco málo o tom, jak jsme kdysi obchodovali, když stál ještě 20tis. K tomu jsem řekl, jakou hodnotu má dnes a nějaké blbosti okolo. S nadšením hltala vše, co jsem jí říkal.. Informace můžeš načerpat z pár videi z YouTube, kdyby se někdo vyptával, což se nejspíš ani nestane.. Zavolal bych na Čez a řekl bych o pořízení tohoto těžebního zařízení a nechal bych si zvýšit zálohy.. Možná bych to řešil metodou, jak zde někdo uváděl.. jet lampy na střídačku, aby byl odběr nepřetržitý, protože minner jede taky v kuse.. Přece nechceme, ať nám unikne nějaký ten Btc..
Ať se daří..


Ženský nikdy nic neříikej ohledně toho, kolik jsi do čeho investoval, kolik z toho máš, atd. Je to první člověk, který tě v případě nátlaku potopí, jakmile se rozejdete a orgány to ví.

Old Post 01-05-2021 v 19:27 PM
novaczek je offline   Profil uživatele novaczek   Find more posts by novaczek   Foto galerie člena novaczek   Click here to Send novaczek a Private Message   Add novaczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-04-2019 - 600w do 150x150? - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7192530 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív