Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Box 40wattů- dopěst.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Co říkáte na výsledek?
moc dobré,překvapil me pod 40w
normální výsledek
spíše horší než lepší
Nestojí to za námahu
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Nápad Box 40wattů- dopěst. Příspěvek č. 1


Zdravím všechny pěstitele

Rád bych se pochlubil svojím dopěstkem pod 40w úsporkou
jedná se o zářivku-dle mého nejlepší možná volba pro mikro pěstitele v pravém slova smyslu. (link níže)

Model byl zvolen freelaner cross už ani nevím co,chudák kytiška celkem dost trpěla během svého života,jel jsem ze semínka a vysadil jsem někdy v březnu,na což nebyla připravená a měl jsem ji za oknem.Když po dvou měsících měla pořád 3cm,říkal jsem si že ji vyhodim.Na to se ale udělalo venku pěkne,tak jsem ji šoupl na balkon,kde se ji začalo dařit...Vše vypadalo pěkne do července,kdy měla už necelý metr.Pak se mému psíkovi udělalo špatně od žaludku a rozhodl se že tři kytek spapá tu nejlepší-a tak mi zbyl jen 15cm stonek.
Inu řekl jsem si,že ten model chci a tak jsem ji nechal žit.Z 15cm klacku znova vše obrazilo a vyrostla do uctyhodných 75cm (dalši utrpení pro ni určo bylo,že ji vítr 3x povalil a zlomil) a dokonce začalo kvest! Bohužel skliditelné byly jen horní nejvyšší palice,ve spodku se ani žádné paličky neudělali.Ve spod nakvétala avšak venku se žacala dělat už zima.....

mno a zde přicházi na řadu dokvět v nočním stolku,kdy jsem musel ostříhat 3/4 kytišky aby tam vlezla,vystlal jsem lehce diamantovou folií pro více světla a už mě nic nebránilo to rozjet :-)

rozměry stolku-60cm na výšku a 40cm na šířku,do hloubky zhruba 30cm.
Ofuk zajištovaly dostatečně dva pc větráky.

Zdroj světla
http://www.growmarket.cz/produkt/ea...40w-bloom-2700k

K mému úžasu,kytišce trvalo asi jen 5 dní,než se adaptovala na nové prostředí,kdy z balkonu,kde bylo asi 10stupnů byla vložena do boxu,kde teplota dosahovala i přes 25c

Nemusím povídat,jak tu začal celý byt krásně vonět už z chodby,když holka začala kvést a začala pořádně!

Zemina byla na urovni grow mixu,obohacená netopýřím hovínkem..
Další použité hnojky byly od plagronu grow, lehce bloom a dále Bloie od Bcuzz a Atami bloombastic občas mixnutý se zelenou senzancí a dávky hnojiv v třetinových dávkach jen na dochucení
:-D

Inu,dopadlo vše nad očekávání!!! viz video a nějake fotky

na videu si můžete udělat obrázek,jak vypada sklizeň
http://www.dailymotion.com/video/xm...-lupa_lifestyle



Microgrow RULEZZ pristi mesic začínám pěstovat autoflowery pod touto lampou byl jsem velice spokojen s výsledkem + nezabírá to moc místa,krásně to voní a mít v pokojíku zelené kamarády,kteří se vám pak odvděči prostě stojí za to :-)


have a nice day :-D

Old Post 23-11-2011 v 12:33 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 2


Dalši fotky trošku před sklizní ale navdí..

Old Post 23-11-2011 v 12:39 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 3

jen rychlý záběr jak to asi vypadalo během květu

http://www.dailymotion.com/video/xm...0w-grow-box_fun

Old Post 23-11-2011 v 12:44 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 4


konečne jsem našel dve špatý fotky,jak kytka vypadala,než jsem ji dal do boxu

Old Post 23-11-2011 v 12:53 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Čau,je to fajn ale nechápu proč si tu diamantovku nepoužil raději na stěny boxu nebo na nějaké homemade stínítko,místo toho si sní vystlal nějaký obal na květináč

Old Post 23-11-2011 v 17:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 6


Toho si nevsimej :-D box byl vylepeny folii,to ceho sis vsiml,byl muj puvodni mikro grow boxale byl moc mikro.. ne obal na kvetinac :-D ...pouzil jsem to prtže to melo vhodne rozmery a prekazelo me to tu :-D

btw puvodni mikro dopadl takhle :-D ...jenze tam nebyla faze rustu rovnouo od seminka royal dwarfy na kvet :-D

Old Post 23-11-2011 v 17:58 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9000040 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív