Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » 400W Libra drip systém a můj první Box:-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

13.11 Přišel znovu čas na postřik PHYT-AMIN

Old Post 19-11-2011 v 21:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18



15.11 8 Den Květu Dnes jsme zase zhruba po týdnu na 24h zalévali jen vodou s PH6,22 EC 0,22 s ATAZYME 2mL/L vody
16.11 9 Den Květu Průplach voda PH 6,0 + Kořen. stimul. 1mL/L
17.11 10den Květu Namíchán živný roztok s ATA COCO MAX A+B
Peroxid vodíku 30% 5mL/L vody
kořenoví stimulátor 1mL/L vody
EC-2,24(-voda 0,22) PH 6,0
A fotky mám až z 19.11 což je 11 Den v Květu
Zítra ráno se poprvé rosvítí SODÍK dnes po zhasnutí jsem zaštípl spodní výhonky pár větviček ohnul a použil PHYT-AMIN.. tet potřebuji aby ještě menší rostliny prorostli sítí a uvidíme ... Proti škůdcům jsem zatím nepoužil nic a plísně by chtěli asi také zopakovat uvidíme......

Tak co myslíte jaký na vas dělá dojem můj grow ?? Nějaké připomínky či dotazi.. Děkuji Lord66

Naposledy upravil 19-11-2011 v 22:02 PM

Old Post 19-11-2011 v 21:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 19

zdravím tě Máš to krásné a přeju hodně hodně paliček.Ale mám dotaz.Možná hloupý,možná néé Jedu si DRIP klasika BIG POT 4.Mám pumpu 2000l/hod 2.8m výtlak a docela dost mě zarazilo jakou máš vydatnost kapiláry.9ml za minutu? To mám buďto silné čerpadlo nebo špatné jehyl ale já mám za minutu 730 ml nevím proč,když jsem si podle návodu na groweru jak zjistit vydatnost kapiláry zjišťoval a viděl sem v jakých číslech se to pohybovalo tam (25 ml/min vydatnost kapiláry) tak jsem se chytal za hlavu jak je možné že já mám 730 Jaké tam máš jehly případně nějaká rada jak snížit onu obrovskou vydatnost? Při představě že bych pumpoval do mimin 730ml/min 2x denně přes hydroton se mi moc nelíbí.DRIP jedu prvně takže sem amatér v tomto odvětví pěstování takže se omlouvám za takový dotaz a pokud ti to nějak "zašpiní" thread nebáním se smazání.Jen bych rád dostal radu

Old Post 20-11-2011 v 18:04 PM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20



Ahoj noo čidla a kapiláry mám z growshopu jehly taktéž .. Tohle množství jsem odměřoval na měrce která má min.20mL takže 9 je jen orientačně možna že bylo více ale v dusletku mě to netrápilo .. 730mL to je fakt kotel :-))))... Každopadně jsem vyhrabal krabyci od čerpadla . Je to fontánové čerpalo Zakoupené v Obi (Baumax) cca700Kc. Výtlak max.do 1,3m s prutokem 1000l/h.. A (jestli je to výkon) 11W.. podívám se po tom čidle abych ti ho vyfotil vedu to 1/2coulovou hadicí k 10 kytkam ..

Rozhodně z přívodní hadice musíš mít vyvedený tyhle čidla které ti zmírní průtok a voda jen odkapává.. A pak možná silné čepalo ??

Naposledy upravil 20-11-2011 v 18:40 PM

Old Post 20-11-2011 v 18:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 21

A to už jsem si myslel že do DRIPU mám vše a hlavně že vše ohledně setupu vím O čidlech na kapiláry jsem ještě neslyšel takže hnedka du hledat a objednat Díky. K+

Old Post 20-11-2011 v 18:42 PM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22


Já ti dík za mé první K. :-)
Čidla budou mít v každém growshopu
A pokud ještě nemáš tuhle knížku kup si ji tam také .. 280Kč za to rozhodně stálo je tam vše co o hydru potřebuješ vědět a jako že opravdu vše !!! Je to taková moje Bible na webu ji seženeš asi levněji .

Old Post 20-11-2011 v 18:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 23

Jak to jako myslíš? na to abych udělal díri do hlavní rozvodné hadice dal tam čidlo a na něj kapiláru? Na to stačí děrovač hadic ne? ten mám

Old Post 20-11-2011 v 19:17 PM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Jo jo to bude asi ono . Neviděl jsem to..

Old Post 20-11-2011 v 20:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25



22.11 Dnes jsme provedli prevenci proti škůdcům a zaštípli spodní výhonky ...... 14 Den v Květu A přišel na řadu průplach .. 24h jen s ATAZYME a zítra na Kořenáku ...

Old Post 22-11-2011 v 15:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 26

Zajímá mě proč provádíš ten průplach? Je to kvůli prevenci proti přesolení té vaty nebo proč?A podle mě je zbytečné ještě dávat kořeňák když už to máš na květu.Používal bych ho tak 2-3 týdny od zasazení.(jen můj názor) Je to lepší a lepší

Old Post 25-11-2011 v 07:04 AM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

Ahoj dovolil jsem si opsat poučku v knížce z které čerpám..
Přostřednictvím živného roztoku jsou rostlinám dodávána hnojiva,která obsahuji potřebně živiny . I při sebemenším způsobu pěstování ovšem rostliny nejsou schopny všechny živiny spotřebovat . V důsledku toho se v pěstebním médiu živiny usazují a některé se mění v soli .Dochází tak k nežádoucí změně v pěstebním médiu .Abychom tomuto zabránili přidáváme ENZYMY a médium proplachujeme..

Přidáním ENZYMŮ do živného roztoku Dochází k rozkládání usazených solí a je tak umožněno vstřebávání v nich obsažených živin. Někteří groweři přidávání ENZYME do každé zálivky , jiní je používají jednou za 7-14 dní..
Zálivka s ENZYMEM se v takové případě provádí jen jeden den a druhý den se provádí to samě ovšem už jen čistou vodou s upraveným PH..(Já do druhé zálivky přidávám Kořenoví stimulátor.

No a k tomu kořenáku asi záleží na hnojivech .. Mě bylo doporučeno ho dávat stále a pokud ne nasadit ho neprodleně při škůdcích či plísním já si koupil větší výhodné balení a cpu ho tam furt..

Naposledy upravil 25-11-2011 v 09:55 AM

Old Post 25-11-2011 v 09:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 28

Ahááá tak už tomu rozumím díkec a sorry za kritiku

Old Post 25-11-2011 v 09:51 AM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29



živní roztok
23.11 Voda + ATAZYME 2mL/L
24.11 Voda + Koř. stim. 1mL/L
25.11 Voda EC 0,22
+ COCOMAX A+B 3,5mL/L vody
+ Kořen. Stim. 0,8mL/L vody
+ BLOOMBASTIC od ATAMI 0,3mL/L vody
+ Peroxid vodíku 30% 5mL/10L vody
Výsledné EC 2,45 PH upraveno na 6,0
A foto 17 Den Květu....

Old Post 25-11-2011 v 11:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 30

Sem tu zas a zase se mi něco nelíbí už sem otravný vím Ale když dáváš kořeňák a Peroxid dohromady tak ten kořeňák nemá význam peroxid ho neutralizuje a nemá to smysl takže toto bych dával zvlášť.

Old Post 25-11-2011 v 12:07 PM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Noo v pár příspěvcích jsem o tomhle četl ale ve FAQ nic takového není .. Takže je otázka jestli je to fáma nebo fakt ?

Old Post 25-11-2011 v 14:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 32

jestli je ten kořeňák organického původu, tak ten peroxid ho úplně zničí..

Old Post 25-11-2011 v 15:42 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7998970 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív