Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Sweet Seeds » Vítejte ve fóru Sweet Seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Vítejte ve fóru Sweet Seeds Příspěvek č. 1

Toto fórum je určeno pro diskuse o seedbance Sweet Seeds. Sweet Seeds rádi uslyší Vaše názory a komentáře... Prosím však v anglickém jazyce.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 16-11-2011 v 18:01 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sweet Seeds [tommy]
Sweet Seeds

Karma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sweet Seeds [tommy] - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 451 

Příspěvek č. 2

Díky Carlos !!!

So... in this moment we can only answer your questions in english. But if some of you can't write in english you can write in Czech and I will use a translator. I will also start with a quote in my posts with the translation of what I write in Czech. You know online translators are bad, but at least you can understand something.

That being said, let me present myself and then the seedbank

I'm tommy, Sweet Seets co-worker, and I will be helping in this Grower.cz sub-forum. I hope I can help you to grow our varieties, I also expect to post some pictures of my grows and it is also possible that I may come to share a complete grow diary with you, as a grow test diary. I will keep posting some interesting articles and pictures so we can share some knowledge not only about Sweet Seeds varieties but also about growing techniques.

I will start by posting a Sweet Seeds strain guide and some information about the seedbank, all this in Czech

The strain guide will take a few days to be completed, I'll be working on it. But you can see it here: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=60274

And here you have some info about Sweet Seeds: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=60273

We have a vast experience in moderating forums, I personally do it since 2005 and now I'm working with Sweet Seeds for a couple of years. In other forums we have lots of participation in our subforums. Users with simple questions, users that like to follow my grow tests, users that grow our strains and use our subforums to get some help and/or opinions from us, etc. We also do contests in some forums, now it's too early to think about doing a contest here but in the future we may consider doing some kind of contest in this great forum, Grower.Cz



______________________________________________________

překlad pokus >

Díky Carlos !!!

V tuto chvíli můžeme jen odpovědět na Vaše dotazy anglicky. Ale pokud někteří z Nemůžete psát anglicky, můžete psát v českém a budu používat tlumočníka. Já se také začít s citací v mých příspěvcích s překladem toho, co píšu, v českém jazyce. Víte, on-line překladatelé jsou špatné, ale alespoň si můžete něco pochopit.

Jak již bylo řečeno, dovolte mi představit sebe a pak seedbank

Já jsem Tommy, Sweet Seets spolupracovník, a budu pomáhat v této Grower.cz sub-forum. Doufám, že vám může pomoci k růstu našich odrůd, jsem se také očekávat, že po pár obrázků z mých roste a je také možné, že jsem si snad sdílet kompletní deník růst s vámi, jak rostou testu deníku. Budu vysílání zajímavé články a fotografie, abychom mohli sdílet některé poznatky nejen o Sweet osiva odrůd, ale také o pěstování techniky.

Začnu tím, že posílá sladké Semena napětí vedení a některé informace o seedbank, to vše v českém jazyce

Napětí průvodce bude trvat několik dní má být dokončena, budu pracovat na tom. Ale můžete prohlédnout zde: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=60274

A tady máte nějaké informace o Sweet Semena: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=60273

Máme rozsáhlé zkušenosti v moderování fór, já osobně to od roku 2005 a nyní pracuji Sladká semena několik let. Na jiných fórech máme spoustu účasti v naší Subfóra. Uživatelé s jednoduchými otázkami, které uživatelé rádi následovali můj růst testy, uživatelé, které rostou naše kmeny a použijte náš Subfóra získat nějakou pomoc a / nebo názory od nás, atd. Také jsme se do soutěže v některých fórech, teď je příliš brzy na to, že o tom soutěži zde, ale do budoucna můžeme zvažovat, že dělá nějaký zápas v této skvělé forum, Grower.Cz



______________________________________________________


Sweet regards my friends! Hope we can enjoy a good time together in this forum

tommy
[Sweet Seeds]

www.sweetseeds.es

Old Post 17-11-2011 v 00:04 AM
Sweet Seeds [tommy] je offline   Profil uživatele Sweet Seeds [tommy]   Find more posts by Sweet Seeds [tommy]   Foto galerie člena Sweet Seeds [tommy]   Click here to Send Sweet Seeds [tommy] a Private Message   Add Sweet Seeds [tommy] to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Sweet Seeds [tommy]! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1277410 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív