Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Atami wilma drip systém
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
bobcat
Stálý Člen

Karma uživatele bobcat - 95% PěstitelskáKarma uživatele bobcat - 95% PěstitelskáKarma uživatele bobcat - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 17

Ahoj všichni výrobci hnojek doporučují výměnu vody každý týden.. To znamená že za dobu růstu by jsi s wilmou 16/20 potřeboval 1400l vody což je podle mě nesmysl.. Sám jsem bádal a zjistil jsem že někteří groweři vodu nevyměňují prostě jednou za týden místo hnojek ručně zalejou upravenou vodou s enzymy a jedou dál a dosahují skoro 1g/W...
Ale třeba jsem to pochytil blbě, kdo ví

1) Jaké jedeš hnojky?

2) Jaké jedeš médium (kokos, keramzit..)

3) Chtěl bych tě poprosit, zdali by jsi neměl nějaké fotografie Wilmy, aby bylo třeba vidět kudy vlastně přistupuješ k roztoku, zdali je to ta díra v jedné horní vaně nebo je tam někde místo Díky moc za fota, ocením K+ protože na netu je jich strašně málo (s pěstem).

díky

Old Post 14-11-2011 v 15:51 PM
bobcat je offline   Profil uživatele bobcat   Find more posts by bobcat   Foto galerie člena bobcat   Click here to Send bobcat a Private Message   Add bobcat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 18

Nehledejte v tom vědu, jsou to jen nadripovany květníky posazeny na vaně. Hydrosystem je u tohodle odvažny tvrzení.

Roztok se nemusí měnit každej týden, stačí vždycky dolít a s tímhle stylem vydží i ty 3.týdny.

Old Post 14-11-2011 v 17:04 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 19

samozřejmě že výrobci hnojek chtějí abys to měnil každý týden..
fuck that! vyměnit růstový roztok, dva týdny po přepnutí za květový a pak až na flush dát jen čistou vodu a třeba trochu peroxidu.. mezi tím jen dolívat a upravovat..

Old Post 14-11-2011 v 17:55 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokia0022
Stálý Člen

Karma uživatele nokia0022 - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 20

a to mas WILMU 16 čí 20 cim tam svietis? vsimol som si ze mas CT v zadu

Old Post 14-11-2011 v 19:12 PM
nokia0022 je offline   Profil uživatele nokia0022   Find more posts by nokia0022   Foto galerie člena nokia0022   Click here to Send nokia0022 a Private Message   Add nokia0022 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zandom
Nový Člen

Karma uživatele zandom - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od nokia0022
a to mas WILMU 16 čí 20 cim tam svietis? vsimol som si ze mas CT v zadu


W20 a svitim 600W + 250W

Old Post 14-11-2011 v 20:06 PM
zandom je offline   Profil uživatele zandom   Find more posts by zandom   Foto galerie člena zandom   Click here to Send zandom a Private Message   Add zandom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobcat
Stálý Člen

Karma uživatele bobcat - 95% PěstitelskáKarma uživatele bobcat - 95% PěstitelskáKarma uživatele bobcat - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 22

A co to je za boxík? To asi neni 120*120 že

Old Post 14-11-2011 v 22:28 PM
bobcat je offline   Profil uživatele bobcat   Find more posts by bobcat   Foto galerie člena bobcat   Click here to Send bobcat a Private Message   Add bobcat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zandom
Nový Člen

Karma uživatele zandom - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 23

Homebox XL+ 142*142

Old Post 14-11-2011 v 22:34 PM
zandom je offline   Profil uživatele zandom   Find more posts by zandom   Foto galerie člena zandom   Click here to Send zandom a Private Message   Add zandom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokia0022
Stálý Člen

Karma uživatele nokia0022 - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 24

zandom dik na info a keby som to siel bez 250 W ? co myslis? nebola by ta 600W sama malo? alebo radsej W16 a len 600W..

Old Post 15-11-2011 v 06:51 AM
nokia0022 je offline   Profil uživatele nokia0022   Find more posts by nokia0022   Foto galerie člena nokia0022   Click here to Send nokia0022 a Private Message   Add nokia0022 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

wilma atami 10 Příspěvek č. 25

Zdarec...
Mám dotaz na všechny zkušenější growery. Chci si pořídit tento drip systémek a zajímaly by mě vaše osobní zkušenosti a názory na tuto hračku.
a jelikož jsem se doposud věnoval jen bio pěstování zajímylo by mě jak se v takovým systému nastavuje množsví a četnost zálivky a kolik je optimální na 6,5l nádobu a kolikrát denně/týdně?
A jestli se toto dávkování mění s použitým médiem.
Předem díky za infotmace.

Old Post 21-11-2011 v 12:01 PM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 26

Jde o klasickej drip, četnost zálivky dle media (RW mínnež hydroton) a vzrůstu kytky. Zjednodušeně řečeno u RW stačí mín než u hydrotonu bo ten se nenacucá u hydrotonu skoro všechno proteče. Jako medium jde použít i kokos. Hlínu bych nedoporučoval.

Old Post 21-11-2011 v 13:00 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 27

No mě jde spíš o ten kokos přijde mi to lepší na naučení a myslým že odpustí i nějakou tu chybičku...

Old Post 21-11-2011 v 13:27 PM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 28

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1
tady už se to před pár dny probíralo, stačí hledat........

Old Post 21-11-2011 v 15:17 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 29

dík... ale to co mě zajímalu nejvíc a to sice kolik ml/L mám na jedno sepnutí čerpadla nechat protéct 6.5L květináčem plným kokosu jsem se z toho pořád nedozvěděl. nemám totiž vůbec žádnou zkušenost z kokosem a tak nemám představu jak moc vysychá/zadržuje vodu a tím pádem nevím kolik je optimální množství vody. Normálně dávám do hlíny při tomto objemu květináče 500-650ml cca každých 4-6dní ,ale kdybych dal závlahu 3x denně tj. každých 8h toto množství tak mi to přijde moc i kdeyž jsem někde četl že kokos nesmí nikdy vyschnout ,ale i tak...

Old Post 21-11-2011 v 16:29 PM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green P
Nový Člen

Karma uživatele Green P - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 30

Zdravim growers,
jsem začátečník,mám za sebou jedno kolo Scrogu pod 250W HPS a teď
stavim novej box,do kterýho plánuju home made Wilma system:
2x 95L kalfas vsazen do sebe,v horním udělám drážky a díry pro odtok do spodního tanku.
Přemejšlel jsem,že bych ještě přidělal netkanou textilii na filtraci pod odtokem v případě pěstění v kokosu-medium ještě zvážím.
Dělám náčrtek-ten dodám časem,ale co mě zajímá:

1.) U origo wilma systemu je spodní tank větší a dle mě na něj dopadá světlo a musí se tam asi dělat řasa,ne?

2.)A ještě by mě zajímalo,jak je to se vzduchováním roztoku?
Dík za rady

Plug it, unplug it, don´t straaaain
I love you Mary Jane

Old Post 15-12-2011 v 13:09 PM
Green P je offline   Profil uživatele Green P   Find more posts by Green P   Foto galerie člena Green P   Click here to Send Green P a Private Message   Add Green P to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Green P
Zdravim growers,
jsem začátečník,mám za sebou jedno kolo Scrogu pod 250W HPS a teď
stavim novej box,do kterýho plánuju home made Wilma system:
2x 95L kalfas vsazen do sebe,v horním udělám drážky a díry pro odtok do spodního tanku.
Přemejšlel jsem,že bych ještě přidělal netkanou textilii na filtraci pod odtokem v případě pěstění v kokosu-medium ještě zvážím.
Dělám náčrtek-ten dodám časem,ale co mě zajímá:

1.) U origo wilma systemu je spodní tank větší a dle mě na něj dopadá světlo a musí se tam asi dělat řasa,ne?

2.)A ještě by mě zajímalo,jak je to se vzduchováním roztoku?
Dík za rady


S řasou problem není, vzduchování není nutny, ale když tam bude je jen plus. Jako medium bych zvážil spíš použití hydrotonu.

Old Post 15-12-2011 v 14:54 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green P
Nový Člen

Karma uživatele Green P - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 32


Výborný,to jsem vůbec nečekal
Ok,takže hydroton:
Ještě radu-jestli jsou pro hydroton adekvátní 6,5L květníky?
A jakou dát periodu na konkrétně tenhle zmiňovanej setup?
A jestli bude stačit na 12 kytek čerpadlo o průtoku 650L/h a výtlaku 1,3m?
Jaký je nej hnojivo pro tenhle system?

Nic víc už snad vědět nepotřebuju

Ještě jednou moc díky

Plug it, unplug it, don´t straaaain
I love you Mary Jane

Old Post 15-12-2011 v 16:05 PM
Green P je offline   Profil uživatele Green P   Find more posts by Green P   Foto galerie člena Green P   Click here to Send Green P a Private Message   Add Green P to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9176380 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív