Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Led Vs Mh/hps .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
hotar17
Nový Člen

Karma uživatele hotar17 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 10 

Led Vs Mh/hps . Příspěvek č. 1

zdravím chci se zeptat co je pro mě lepší mám na výběr mezi panelem Phlizon LED 600w --- a 150MH/HPS . na stan 60x60x180 . co je podle vás lepší panel jsem koupil na Amazonu výbojky mam už dlouho v šuplíku na led panel dám zde odkaz - https://www.amazon.de/gp/product/B0...0?ie=UTF8&psc=1

Old Post 19-01-2020 v 15:56 PM
hotar17 je offline   Profil uživatele hotar17   Find more posts by hotar17   Foto galerie člena hotar17   Click here to Send hotar17 a Private Message   Add hotar17 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 2

Zdar,ten "led" panel žere klasicky 100w takže houby 600,
Za mě lepší výbojka každopádně,zvažoval bych koupi nové, kvůli stáří....ale spíš bych šel.uz do 250w na ten prostor



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 19-01-2020 v 17:02 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hotar17
Nový Člen

Karma uživatele hotar17 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 3

já vim no oni to mají označené jako 600w ale v popisku je napsáno že bere 108w

Old Post 19-01-2020 v 17:05 PM
hotar17 je offline   Profil uživatele hotar17   Find more posts by hotar17   Foto galerie člena hotar17   Click here to Send hotar17 a Private Message   Add hotar17 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 4

Bud 250w HPS a nebo si nech od nekoho tady zbastlit neco na miru. Od Frynka a nebo od Alucraftu. To co postujes, jsou vyhozeny prachy.

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 19-01-2020 v 19:09 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hotar17
Nový Člen

Karma uživatele hotar17 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 5

Jasný no já to bral spíš z důvodu spotřeby protože když zapnu tu 150w hps + odsávání a vetraky tak mě měřák ukazuje 204w aktuální spotřebu co mám v zásuvce tak jsem se snažil najít řešení ale zase nechci kupovat panel led za 10 000kč

Old Post 19-01-2020 v 21:50 PM
hotar17 je offline   Profil uživatele hotar17   Find more posts by hotar17   Foto galerie člena hotar17   Click here to Send hotar17 a Private Message   Add hotar17 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-09-2017 - LED x HPS - 3 odpovědí
22-11-2016 - LED vs CFL - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5559470 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív