Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Poraďte prosím - samčí pyl - hermo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
vortex
Nový Člen

Karma uživatele vortex - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 6  

Hydroponie Poraďte prosím - samčí pyl - hermo Příspěvek č. 1

Zdravim growery, potřebuji poradit, měl jsem vždy řezy(10-20) v rainforestu2 (GHE) a nikdy nebyl problem, naprosta spokojenost, kamenne super proplachle palice.
Tentokrat sem zkusil feminizovanou blueberry od Dutch passion, neuhlídal to, a mam milion semen, kouř neni špatný ale je toho polovina co normálně.
Takže už nikdy nekoupim semena, určitě ne od Dutch passion.
Momentálně celou místnost meju horkou vodou a savem, topím na maximum a mám puštěnou zvlhčovačku už 2dny(držím 80%), doufám že zbytky samčího pylu v místnosti naklíčí a uhynou. Samozřejmě meju důkladně flexy, větráky, stan, stínidlo, prostě vše v boxu a celou místnost..
Je možné třeba, že si půjdu nadrtit v budoucnu hermo-blueberry brko do místnosti a nějak mi to oplodní řezy??
Co byste kdo doporučoval v mym případě?
Jedná se o pokoj v bytě panelákovym.
Díky za info!!!Peace

Old Post 15-11-2011 v 19:10 PM
vortex je offline   Profil uživatele vortex   Find more posts by vortex   Foto galerie člena vortex   Click here to Send vortex a Private Message   Add vortex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

pyl má podle mě jen omezenou funkčnost,nevím jak dlouho...Pyl neklíčí

Old Post 15-11-2011 v 19:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vortex
Nový Člen

Karma uživatele vortex - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 3

nerekl bych ze ma omez.funkcnost v mrazaku pry vydrzi roky,, a tady jsem se nekde doctel ze to nekomu oplodnilo rizky i nekolik mesicu po vyskytu pylu...

Old Post 15-11-2011 v 20:47 PM
vortex je offline   Profil uživatele vortex   Find more posts by vortex   Foto galerie člena vortex   Click here to Send vortex a Private Message   Add vortex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 4

v mrazáku jo,ale nemyslím si že tam má mínus nevím kolik stupňů,když tam pěstí) podle mě když všechno fakt pečlivě umyješ/vyvaříš + budeš tam držet velkou vlhkost,tak za nějakou dobu by jsi měl mít klid,nicméně si nedokážu troufnout napsat dobu za jakou to bude. ale počkej na někoho komu se to stalo,ať to máš z první ruky.a jinak pobavil jsi tím že ten pyl klíčí no)

Old Post 16-11-2011 v 09:22 AM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 5

čau no já myslim ,že když si umyl celej box, tak se neni čeho bát, protože si pyl smyl pryč ne :-) a když si budeš motat brko v ty místnosti, tak to máš palice od pylu snad? ja myslel že je máš akorat plný semen a ty přece už nic neopylujou pyl jakmile dozraje , tak vypadá z pylovejch váčku, takže typuju že ti všechen vypadal do pestirny, kterou si umyl dokonalě na muj vkus :-)

Old Post 16-11-2011 v 10:30 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vortex
Nový Člen

Karma uživatele vortex - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 6

aresek:
no ja si to stim klicenim nevymslel,,tady je o tom dost: http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-54772.html
otazka je jestli maj pravdu ty co psali o tom v tomhle treadu nebo vy..Tj jedno kazdopadne je jasny ze dlouhod.vlhkost v mistnosti a dukl. omyti vseho ho dostane pryc.. Fakt dalsi semena a malej vynos bych uz asi nerozdejchal..

IcanLearnUgRow :
No to prave nevim jestli na nich neni ten pyl,kdyz je to hermac, kdyz ten pyl byl napadanej v boxu,tak proc by nemohl byt i na palicich ze jo..podle me je vsude...No radsi to riskovat nebudu, radsi tam ten hermac netahat, až tam budou novy rezy..

Diky vsem za rady!

Old Post 16-11-2011 v 12:39 PM
vortex je offline   Profil uživatele vortex   Find more posts by vortex   Foto galerie člena vortex   Click here to Send vortex a Private Message   Add vortex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 7

vortex : no já myslím že ten pyl , co byl na palicích, tak davno vykličil, když se ti na nich vytvářeli semena.

Old Post 19-11-2011 v 22:07 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0964810 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív