Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » Soutěž o 150 AF semen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
k.osak
Nový Člen

Karma uživatele k.osak - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 6  

Soutěž o 150 AF semen Příspěvek č. 1

Zdravim všechny !
Už jsem tu nějaký ten měsíc nebyl ale vidim, že to tu neumřelo což je jedině dobře !

Po delší odmlce Vám přinášim soutěž o 150 semínek Russian Rocket Fuel (F2) od Short Stuff Seeds. Pokuď by se někomu RRF nelibil, možno vymenit za F2 Shamana, oboje semínka jsem měl připravený na tento rok. Nicméně Shaman neni příliš povedený, RRF je lepší ale žádná premiová kvalita (proto jich nabízim tolik).

Ceny:
1. místo: 70 semínek RRF
2. místo: 50 semínek RRF
3. místo: 30 semínek RRF

Soutež potrvá do konce listopadu. Přesněji teda 30.11. A co od Vás budu chtít ?
Žádám o návrhy growroomu s možností nějakého postupného rozšířování. Omezení co se týče prostoru, ceny a podobně nejsou žádná, každopádně mi jde o zpracování. Ocenim návrhy co budou obsahovat klidně nejakou skicu, ideálně konkrétní výrobky co jste použili (světlo, větrák atd.), předpokládané světelné pokrytí a ostatní co vás napadne Nejpečlivější odměnim. Navrhujte growroom minimálně o 4000w a ideálně nějaký hydrosystém, ale to už je na vaši fantazii.

Návrhy posílejte do soukromých zpráv. Budu se těšit ! Zatim zdar a ať to roste !

Old Post 17-10-2012 v 17:53 PM
k.osak je offline   Profil uživatele k.osak   Find more posts by k.osak   Foto galerie člena k.osak   Click here to Send k.osak a Private Message   Add k.osak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-11-2020 - Soutěž o MagiCkých 100 semen !!! - 12 odpovědí
23-10-2016 - Soutěž o luxusních 80 semen !!! - 84 odpovědí
14-02-2010 - Soutěž o semena - 65 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4121010 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív