Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Trimovače v ČR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Trimovače v ČR Příspěvek č. 1

Hoj growers
Chtěl bych se zeptat jestli někdo tady z g používá trimovače.Sám bych si chtěl nějaký pořídit ,ale ty ceny jsou šílené.Proto bych byl rád kdyby se někdo podělil jak je spokojený.Bohatě by mi stačilo něco jako tohle http://www.trimscene.com/shop/trimmers/spinpro
Je nějaká firma na českém trhu s touto tématikou?

Naposledy upravil MagiCman 04-11-2011 v 15:32 PM

Old Post 04-11-2011 v 15:01 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Re: Trimovače v ČR Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od MagiCman
Hoj growers
Chtěl bych se zeptat jestli někdo tady z g používá trimovače.Sám bych si chtěl nějaký pořídit ,ale ty ceny jsou šílené.Proto bych byl rád kdyby se někdo podělil jak je spokojený.Bohatě by mi stačilo něco jako tohle http://www.trimscene.com/shop/trimmers/spinpro.
Je nějaká firma na českém trhu s touto tématikou?


To mě taky zajímá, chcem ho koupit s kolegou na púl tak nějaký zkušenosti bych taky rád slyšel.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Naposledy upravil bezdechu 04-11-2011 v 17:29 PM

Old Post 04-11-2011 v 15:29 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 3

celkem me zaujal ten twister kdyz jsem ho videl v tomhle videu na konci http://www.youtube.com/watch?v=oPSHxdB55ys ale ta cena?!?! 14 500 usd?

myslim, ze s vecma za tak max 5000,- a par jointikama by to slo ve dvou smontovat za vikend...
kdyz orezu veci co nejsou bezpodminecne nutny tak by zbyl vlatne jen ten valec s nozi, jeho pohon, nejaka ta elektronika a obal kde by koncilo listi at to nelita po pokoji... odsavani na ten bordylek je zbytecnej luxus
chtelo by to jeste vyresit zalepovani tech nozu hasem, ale to nevim jak resej oni pokud to vubec resej..

Old Post 04-11-2011 v 16:12 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 4

At se dívám jak se dívám,u nás se to dá jen půjčit v Praze a jinak koupit za 10 000 je ten nejlevnější.Myslím se vyrobit to nemá cenu,myslím že to nebude tak lehké.

Old Post 04-11-2011 v 19:07 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 5

Na výrobou jsme taky uvažovali. Dvě nerezové mísy, mřížka na gril nože no asi z polotovarú, největší neznámou je ta část nahoře co převaluje palice, nařezat na to kurtu, no prostě to musíme na Cannafestu řádně prohlédnout.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 04-11-2011 v 19:14 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od bezdechu
Na výrobou jsme taky uvažovali. Dvě nerezové mísy, mřížka na gril nože no asi z polotovarú, největší neznámou je ta část nahoře co převaluje palice, nařezat na to kurtu, no prostě to musíme na Cannafestu řádně prohlédnout.


Já si neuvědomil že to bude na cannafestu,sice jsem tam nebyl a asi se ani nedostanu,ale zkuste to omrknout,jací jsou dealeří těch strojů a jaké jsou levnější třeba,bylo by to fajn.Ale zase si tak říkám že když používat trimovač tak nemůžeš sušit kytky v kuse hlavou dolů,což je celkem škoda si myslím.

Už jsem našel kde se dají koupit levněji o polovinu ty trimmery.Nebudu tady dělat reklamu ,ae dají se koupit za výrobní náklady.

Naposledy upravil MagiCman 04-11-2011 v 20:01 PM

Old Post 04-11-2011 v 19:32 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piki999
Stálý Člen

Karma uživatele Piki999 - 14% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 7

4000Kč stály ve VO, sežen si živnostnák a hurá...

Life can be so shady.The way some people try to bring you down.Why's it got to be so crazy?Always try to give you the run around.So I let the music just take control.Cause it rocks my body.And it moves my soul.My feet start dancing to the beat.And I just can't help it.I just can't help it.Cause music is my life.It helps me through the ibe.
Keep it coming.Keep it coming!Just can't dance no more...
Move my move my... move my body




Old Post 06-11-2011 v 10:23 AM
Piki999 je offline   Profil uživatele Piki999   Find more posts by Piki999   Foto galerie člena Piki999   Click here to Send Piki999 a Private Message   Add Piki999 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 8

Člen s nickem robot (už se tu nevyskytuje moc) si setavil trimovač, nějak to nemůžu ted najít a nemám čas, tak to zkuste, myslim, že to bylo v nějakym jeho outdoor vlákně.
Určitě to nebylo nijak moc složitý...

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 06-11-2011 v 10:47 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 9

Vyrobit nastavec na hubici vysavace,do nej namontovat vetracek kterymu se budou muset poupravit lopatky,pripevnit pletivo a no problem.to prece nemuze byt tak tezky.

Old Post 06-11-2011 v 11:14 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlasa
Nový Člen

Karma uživatele dlasa - 81% PěstitelskáKarma uživatele dlasa - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 10

jo máš naprostou pravdu ještě mám nějak zalepené oči smáznu

kobrety

Old Post 17-11-2011 v 11:07 AM
dlasa je offline   Profil uživatele dlasa   Find more posts by dlasa   Foto galerie člena dlasa   Click here to Send dlasa a Private Message   Add dlasa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Epedro
Stálý Člen

Karma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 11



Zdravím s kámošem jsem si zakoupili na půlku Spinpro a spokojenost na devše.Tedy cena je hrozná za dvě nerezové misky.Ale investice takhle na půlku se určitě vyplatila.

Old Post 02-12-2012 v 10:51 AM
Epedro je offline   Profil uživatele Epedro   Find more posts by Epedro   Foto galerie člena Epedro   Click here to Send Epedro a Private Message   Add Epedro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 12

homemade trimer
http://www.youtube.com/watch?v=0jTCURKgoWA
je jich na youtube víc a většinou tam i lidi píšou z čeho je to postavený.

Old Post 02-12-2012 v 12:03 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Vlastním SpinPro a pouzil jsem ho jen 2X na 2 vetší sklizne, takze je v podstate novy, kdyby byl zajem, tak odprodam za rozumny peniz.

Jinak jeste k tomu, je to hlavne na velke palice a kdyz je toho hafec, a clovek je linej a delal by to rucne tyden, jinak bohate stací nuzky, coz jsem zjistil kdyz jsem jel jine odrudy.

Po prve jsem si ho musel zapujcit v Kolinskem growshopu a ten byl uz dost jetej, prej na nem frajeři prede mnou jeli 14 dní v kuse :-D Jinak to smysl nema....
a to i z duvodu, ze pokud se s tou masinkou pracuje tak to listy bere sice bezvadne, ale pri ty praci s tim je z toho nekolikanasobne vetsí smarad, pac to ty listy obcas i drtí a podobne.

Old Post 30-01-2013 v 12:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 14



Ja mám skúsenoť s bowl trimerom a vpoho, ušetrí to mnoho času

A hlavne tie prci spodky ako lusk


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 26-01-2016 v 19:04 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1751760 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív