Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Jak na spravné klíčení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 41 42 43 44 45 »
Autor
Téma 
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Palec nahoru ROOT!T Příspěvek č. 673


Začal jsem používat tyhle houbky nebo jak to nazvat a velice se mi osvědčili.Použivam je jak na klíčeni, tak na řízky.Veliká spokojenost

Old Post 19-02-2012 v 12:00 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Re: ROOT!T Příspěvek č. 674

mam u cannafestu jako vzorek a mužu taky jenom chvalít akorát to prej něčím napoučtěj aby to dlouho vydželo vlhke či co

Mandala 2012

Sklep

Old Post 06-03-2012 v 14:41 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lednice
Nový Člen

Karma uživatele Lednice - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 675

mate nekdo zkusenost s klicenim semen autoflavru??????

Old Post 13-03-2012 v 11:46 AM
Lednice je offline   Profil uživatele Lednice   Find more posts by Lednice   Foto galerie člena Lednice   Click here to Send Lednice a Private Message   Add Lednice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medwed
Nový Člen

Karma uživatele medwed - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 676


Zdravím všechny pěstitele vzhledem k tomu že jsem novej tak mě snad neukamenujete za můj malý skleníček.... Použil jsem tady už několikrát zminovaný vatový tampony od manželky konečně ji k něčemu využiju.... A to podstatný semínka jsem vložil do krabičky od ramy.... Dostal jsem noname ale vyselektoval jsem ze seminek ty nejvetsi a nejbarevnejsi a ty stredni az maly a bezbarvy jsem dal bokem kvuli testu rustu po 24h se na 9seminkach tech vetsich tygrovanych z 12 objevili pekny klicky na tech obyc z 18 pouze na 2ks.... Jen doplnim ze krabicku od ramy jsem mel ve stinu zavrenou a v krabicce bylo doslova sklenikove klima mozna by to stalo za zkousku....

Naposledy upravil medwed 25-03-2012 v 23:03 PM

Old Post 25-03-2012 v 18:40 PM
medwed je offline   Profil uživatele medwed   Find more posts by medwed   Foto galerie člena medwed   Click here to Send medwed a Private Message   Add medwed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele medwed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Volcano
Stálý Člen

Karma uživatele Volcano - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 677

Neviem kde som to mal zaradit tak sa pytam tu. Dnes mi dosli semiacka od DP Passion 1 Fem 5ks ale v tom sacku boli semiacka s gulickami od polystyrenu mali ste ich tam aj vy ?

Old Post 26-03-2012 v 11:33 AM
Volcano je offline   Profil uživatele Volcano   Find more posts by Volcano   Foto galerie člena Volcano   Click here to Send Volcano a Private Message   Add Volcano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 678

citace:
Původní příspěvek od Volcano
Neviem kde som to mal zaradit tak sa pytam tu. Dnes mi dosli semiacka od DP Passion 1 Fem 5ks ale v tom sacku boli semiacka s gulickami od polystyrenu mali ste ich tam aj vy ?

Jo, teď nedávno jsem kupoval od nich Blueberry a taky jsem je tam měl.

Old Post 26-03-2012 v 12:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MentaleQ
Nový Člen

Karma uživatele MentaleQ - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1  

Otázka na zasadenie semienok Příspěvek č. 679

Takže, kedže by som chcel zasadiť semienka a už vyklíčené, môžem ich dať rovno von?

Kupím outdoor semienka viac info tu

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=62794

Old Post 23-04-2012 v 14:30 PM
MentaleQ je offline   Profil uživatele MentaleQ   Find more posts by MentaleQ   Foto galerie člena MentaleQ   Click here to Send MentaleQ a Private Message   Add MentaleQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 680

to bych ti neradila, nech je 14 dní v kelímku, není dobrý riskovat zasazení rovnou ven

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 23-04-2012 v 14:41 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 681

Má Ph vliv na to jestli ze semene bude samec/samice/hermafrodit ?
Dík za odpověd.
SN!P3R

Old Post 26-04-2012 v 21:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MORZIK
Stálý Člen

Karma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 682

tak to si pis cim vetsi kyselost tim vic samcuuuuuuu!!!!!!!!!!!

Old Post 26-04-2012 v 21:14 PM
MORZIK je offline   Profil uživatele MORZIK   Find more posts by MORZIK   Foto galerie člena MORZIK   Click here to Send MORZIK a Private Message   Add MORZIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 683

A čím snížím kyselost ?
SN!P3R

Old Post 28-04-2012 v 15:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 684

citace:
Původní příspěvek od SN!P3R
A čím snížím kyselost ?
SN!P3R

No ,já bych zadal do hledání -jak snizit kyselost .
http://grower.cz/forum/search.php

Old Post 28-04-2012 v 15:50 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarabisko
Nový Člen

Karma uživatele Tarabisko - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 685

ahoj . mam vyklicene semienieko autofloweru a premyslam ci ho dam do mensieho kvetinaku a potom do velkeho (11l). viem ze by mali ist rovno do finalneho len si niesom isty, ci pre ten klicek nebude shock hned v "takom velkom". dik za odpoved

Naposledy upravil Tarabisko 02-05-2012 v 17:45 PM

Old Post 02-05-2012 v 17:22 PM
Tarabisko je offline   Profil uživatele Tarabisko   Find more posts by Tarabisko   Foto galerie člena Tarabisko   Click here to Send Tarabisko a Private Message   Add Tarabisko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BunyMax
Stálý Člen

Karma uživatele BunyMax - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 686

Vôbec neviem prečo by mal dostať šok daj to hneď do finálneho kvetináča a ak chceš aj niečo s tých automatov mať , tak daj ich aspoň do 20l

Old Post 02-05-2012 v 21:23 PM
BunyMax je offline   Profil uživatele BunyMax   Find more posts by BunyMax   Foto galerie člena BunyMax   Click here to Send BunyMax a Private Message   Add BunyMax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namy91
Stálý Člen

Karma uživatele Namy91 - 65% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 687

zdravim, mam problem..

Semiacka mi puknu, vydno uz aj klicok a ked ho supnem do hliny pod teplo a svetlo tak tam ten klicok zmekne a je z neho taka sracka. Vtedy je po rastline.. Moze to byt kvoli hline?? ze su tam nejaky cervici alebo podobne?

"We do what we must, because we can!"

Namy(ho) prve indoor pociatky..

...Ultimate 29W micro grow by Namy91...

Where the weed is?
Stir it up - Bob Marley



Old Post 27-05-2012 v 11:08 AM
Namy91 je offline   Profil uživatele Namy91   Find more posts by Namy91   Foto galerie člena Namy91   Click here to Send Namy91 a Private Message   Add Namy91 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 688

spíš kvůli teplotě, mě se stalo že sem měla semínka asi v 35 stupních a jakoby se uvařily a udělalo se z nich takový blátíčko od tý doby je nechávám klíčit v pokojové teplotě

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 27-05-2012 v 11:14 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 41 42 43 44 45 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3090920 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív