Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Všechny vás také zdravím.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Všechny vás také zdravím. Příspěvek č. 1

Koukám a čtu tu, jak jste nadšení všici zteho pěstění těch konopných rástek. I já su.
Toto je můj !!!!!!!První!!!!!! Grow. Učím se tu stříhat a zalejvat a nadávat, když se nedaří......
mno ta nalevo je memento, (máti) toho porostu tam a celé je to provizorně na schodech na půdu, kde jsou jakš, takš dobré podmínky (teplota, vlhkost). svítím tam 250W rtuťovkou.
Staví a upravuje se špajzík, kde bude mím květinkám určitě lépe.
Můj největší nedostatek je zatím zastřihování. nevím jak, kdy a kolik.
No je to asi vidět co?????
Nebojím se, sváma to zvládnu

Old Post 10-09-2011 v 23:28 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

ehmmmmm Příspěvek č. 2


tedy pokud mě někdo poradí, jak vkládat fotografie do příspěvku, nebo do galerie???,ach jo......

Old Post 10-09-2011 v 23:45 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 3

a teď je tam dvakrát

Old Post 10-09-2011 v 23:49 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šlajs
Stálý Člen

Karma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 4

[účet odstraněn]

Old Post 12-09-2011 v 00:15 AM
Šlajs je offline   Profil uživatele Šlajs   Find more posts by Šlajs   Foto galerie člena Šlajs   Click here to Send Šlajs a Private Message   Add Šlajs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Šlajs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 5

Je to tak.
všude čtu a slyšívám, jak není vhodná a jak je lepší sodíková lampa.
Teď jde o růst a roste to pod ní vcelku dobře. Proč vlastně rtuťovka na růst není vhodná??? Má modrobíle složení spektra.
Mám velmi.....velmi omezený rozpočet a vycházím ztoho, co nabízí aukro, zaměstnavatel a přátelé. Předřadník na sodíkovku je na cestě =), jen teda nevím, jestli bude lepší ta rtuť 250W, nebo ten sodík 400W co do růstu. hmmmm.

Old Post 12-09-2011 v 07:58 AM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

A jsme v novém...... Příspěvek č. 6



Tak se dnes rostlinky stěhovaly do nového.
Tady je jim jistě líp, jak na schodech od prašivé půdy.
29stupňu a teplotu řídí termostat s odtahovým větrákem. na tmu jsem to ještě nepořešil. Listí je lehce provzdušňováno cirkulačním stolním větrákem a na to vše dohlíží ta 250W rtuť. (budu jí rušit).
Květníky seděj na podložce z extrudovaného polistirenu.
Vlhkost od 40 do 70 procent, podle toho kdy sepne ten odtahák.
Něco, co stálo za to jsem přesadil, ale opatrně s hlínou. tu si šetřím na lepší, již obědnané. zítra přepnu na květ a za týden vyměním rtuť za sodík 400W. No má to ještě dost nedostatků, které se musí vyčmahnout.
na detailu je vidět toping asi a na jedné se mi povedl FIM.
Stále mám co se učit, vlastně proto mě to tolik baví.
Zde se svámi loučím a brzy si založím nové téma v příslušném vlákně, kde se podělím o mé úspěchy i neúspěchy a kde vás zkušenější budu žádat o vaše cenné rady.
Chci se zaměřit na pěstování s dávkováním CO2 a zefektivnit rozložení a využití světla v pěstírně, tedy pokud nám zastáncům těžké watáže to brzy nenatřou kluci s LEDkama.

Old Post 14-09-2011 v 22:45 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 7

Zdravím vás pohodáři.
Nezlobte se, ale nemohl jsem si pomoct a tak ještě píšu, jak to dopadlo.
Když jsem přepnul na 12 a prdnul tam tu sodíkovku 400W, nestačil jsem se divit.
Totálně rozmetala všechny ty teorie o spektru a z kytek začaly střílet obří šťakle ukrutnou rychlostí div mi nevypíchly voko.
Za deset dní asi 30cm. Až teď v půlce květu to přestalo růst a palice nabírají na síle.
Co do nemocí.......
-Třásněnky (vyhubeny)
-Nedostatek hořčíku a zinku (z krku)
-Hmyz svilutý (hubím a častuji nadávkama)
Hnojím širokou škálou konvenčních hnojiv pro pestrost jejich obsahu a přidávám jilové hnojivo pro porost akvarijní, jakožto doplněk mikroprvků.
Tak se mějte kolegové zahradníci.

Old Post 08-10-2011 v 19:54 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 8

Tu je ještě foto =)

Old Post 08-10-2011 v 19:55 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 9

Tu je ještě foto =)

A ta karabina na stínidle to je děsná vychytávka. to musíte mít každý =D

Old Post 08-10-2011 v 19:58 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 10

Tak ještě foto =)
ta karabina na stínítku je děsná vychytávka. doporučuju =D

Old Post 08-10-2011 v 20:03 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 11



Tak ještě foto.

Naposledy upravil skunk2 08-10-2011 v 20:19 PM

Old Post 08-10-2011 v 20:08 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-05-2014 - Všechny Vás zdravím!!! - 0 odpovědí
11-03-2010 - Také všechny zdravím. - 9 odpovědí
03-09-2007 - Ahoj vsechny vas zdravim. - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2964090 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív