Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Kukuřice 2015
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Kukuřice 2015 Příspěvek č. 1






Zdravím Vás groweři.
Rok se sešel s rokem a já si řekl, že to nějaké době zase prubnu a pro tentokrát v kukuřici která je na 90% určena na zrno, takže podle všech možných zdrojů co jsem pročetl se má sklízet nejdříve v polovině října. Vím že kukuřice je jako sázka do loterie, ale chodím na dané místo na procházku se psem, tak si když už nic jiného zpříjemním procházky pohledem na kytky.
Osazenstvo: Galaxy (pyramid seed) 1x (semínko)
Auto Tao Mix Vol2(byl to přiložený bonus, takže přesné osazenstvo neznám) 5x (semínka)
Limited Edition (pyramid seed) 3x (řezy)
Heavy BUD (Advantaced seeds) 1x (semínko)
Skunk NO1 regular (homegrown fantaseeds) 4x
(semínko)
Outdoor mix regular (homegrown fantaseeds) 1x (semínko)
Great White Shark (Fair seeds) 1x (semínko)
Všechny odrůdy by měly dozrát nejpozději koncem září, tak jsem zvědav.

Hnojiva:na začátek jsem zalil jen vodou s TNT Compex od HESI a další hnojení budu zvažovat až začátkem květu, protože Jézéďáci pohnojily za mě. Maximálně sem tam zaleju výluhem z kopřiv.

Hlína: původně jsem měl záměr pytle se substrátem, ale byl jsem pohodlný tahat dvacetilitrové pytle hlíny na pole, kam se dá jít jen pěšky a i to je docela šílený terén.
Navíc si myslím že kvalita půdy i prohnojení je víc než uspokojivé,
tudíž jsem zasadil přímo do země.

Fotografie dodám po další návštěvě pole až přestane pršet. Vzhledem k tomu že byly kytky předpěstovány jen chvilku, jsem zvědavý co z těch výše jmenovaných rostlinek bude živých

Žij a nechej žít

Old Post 20-05-2015 v 14:29 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 2






Dnes jsem se konečně po období deště dostal na pole. Bohužel se stalo přesně to co jsem očekával- nejmeší kytičky ( Heavy bud a všech pět Tao outdoorů ) nezvládlo s největší pravděpodobností předhnojení pole a spálili se..Heavy Bud ještě bojuje, ale moc mu nevěřím. Také se mi bohužel díky silnému větru zlomil jeden z klonů Limited edition od Pyramid seeds:/. Ostatní Kytky ale rostou celkem čile a jako bonus jsem si přisadil ke kytkám Habanero Tasmanian a Black Pearl. Snad Už bude vše ok a nebudou další ztráty. Skrze toto dnešní zjištění jsem se rozhodl ještě chvilku počkat s vysazením Great White Sharka a Galaxie. Půjdou ven až naberou na síle a nebude takové velké riziko spálení.

Fotky: Foto 1+2 - skunk no1
Foto 3 - Limited edition (pyramida seeds)
Foto 4 - Outdoor mix (homegrown fantaseeds)
Foto 5 - Skunk no1 (druhé políčko)

Žij a nechej žít

Old Post 21-05-2015 v 11:26 AM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 3

Prosím Všechny otázky co nejsou k tématu, posílejte do PM. pokud budu vědět, rád poradím. Promazání tohoto tématu nechám na MOD.

Žij a nechej žít

Old Post 25-05-2015 v 20:40 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S3mt3x
Nový Člen

Karma uživatele S3mt3x - 89% PěstitelskáKarma uživatele S3mt3x - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 65520 

Příspěvek č. 4

Zdravím, ta zemina nevypadá moc dobře, měl jsi zvolit vlastní substrát.
Ale jinak ti přeji hodně štěstí, snad se to rozjede. Něco podobného mám taky v plánu.

Old Post 26-05-2015 v 14:59 PM
S3mt3x je offline   Profil uživatele S3mt3x   Find more posts by S3mt3x   Foto galerie člena S3mt3x   Click here to Send S3mt3x a Private Message   Add S3mt3x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Combitch
Nový Člen

Karma uživatele Combitch - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 5

A co postřik proti plevelům? Do 0,5-1m to vetsinou jeste strikaj..

Old Post 26-05-2015 v 23:59 PM
Combitch je offline   Profil uživatele Combitch   Find more posts by Combitch   Foto galerie člena Combitch   Click here to Send Combitch a Private Message   Add Combitch to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Combitch! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MORZIK
Stálý Člen

Karma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 6

vloni my to stříkly proti plevelúm10.6 katastrofa..

komu se nelení tomu se zeleni,nebo jeleni!

Old Post 27-05-2015 v 09:54 AM
MORZIK je offline   Profil uživatele MORZIK   Find more posts by MORZIK   Foto galerie člena MORZIK   Click here to Send MORZIK a Private Message   Add MORZIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 7

S3mt3x: mám to docela sakra daleko a nejde tam dojet autem, takže než bych tam natahal všechny tu zeminu, asi bych se z to zbláznil.
Combitch a MORZIK:pánové to mi ani neříkejte, to by mě pěkně nasralo.
MORZIK: přežily ti některé kytky, nebo vše chcíplo?

Žij a nechej žít

Old Post 29-05-2015 v 08:16 AM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Combitch
Nový Člen

Karma uživatele Combitch - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 8

no ja daval do kukurice vzdy predsazene kytky az kdyz mela aspon metr,pak az do sklizne se o ni nestaraj,no jestli nezahubi tak urcite dost zpomali jestli se vzpamatujou,a stejne je to risk kdyz nevis jestli je na semeno, jistejsi je slunecnice

Old Post 04-06-2015 v 23:03 PM
Combitch je offline   Profil uživatele Combitch   Find more posts by Combitch   Foto galerie člena Combitch   Click here to Send Combitch a Private Message   Add Combitch to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Combitch! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 9

No sám jsem zvědav jak to dopadne..dnes jsem se byl podívat( bohužel bez foťáku) a krásně se rozjely. Tak snad se na celej postřik už vykašlou. Pro jistotu jsem od mistního člena koupil hafo semen automazarů, takže i kdyby tyhle padly za moji blbost, snad nějaká úroda bude. Mimo jiné- ta slunečnice je fajn, jen nám tu nikde neroste:/

Žij a nechej žít

Old Post 08-06-2015 v 17:33 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

po dlouhé odmlce návštěva polí:-) Příspěvek č. 10





Omlouvám se za dlouhodobější pasivitu, ale přišly okolnosti přednější než pole. Dnes jsem se byl podívat a nejsem ani naštvaný, ani nadšený. Přežily mi dva skunky a holand outdoor + 3 autoflower Mazary(z toho jeden samec). Ještě jsem prisazoval na jedno pole great white shark(bonus, takže banku neznám, ale asi fair seed) a galaxii od pyramida seed. Budou ale malé, tak se nima budu zabývat až budou větší...teda pokud se toho dožijí:-)

Foto : 1- pole 1 skunk#1
2- pole 1 automazar sameček
3- pole 2 outdoor holland
4- pole 2 skunk#1

Žij a nechej žít

Old Post 20-07-2015 v 17:55 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 11



Tak jsem se dnes po týdnu stavil na pole a nestačil se divit..největší dvě kytky mi navštívil myslivec a musím uznat, že to musel být opravdový KO*OT. Jednu zlomí úplně a pro jistotu roztrhal i větve a druhou která byla silnější se mu zlomit nepovedla, tak aspoň ten vrah zlámal větve.. ani jsem to nafotil, protože jsem měl po náladě..obě kytky měli +- 180 cm a začínaly nakvetat. Takže mi zůstávají pole 3.. dvě řešit nebudu, protože na jednom mám samce a samicu automazaru na semena a na druhém cca 0,5 m samicu galaxie od piramida seed. Vyfotit to vyfotim až to bude před sklizní. Na třetím kterým se budu zabývat je jedna samice skunk #1 a 3 autoflowery( dvě holky a jeden kluk- téže na semena). Takže přidám jen fotku skunku. Člověka docela zamrzí ze mu některé kytky přežijou chemický postřik a návštěvu jednoho debilka ne.

Žij a nechej žít

Old Post 27-07-2015 v 12:06 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 12





Tak další up. Automazary kvetou jedna báseň, dokonce se drží i jeden skunk který se snažil myslivec vyrvat, ale vypadá chudák tak v šoku, že ani nevěřím ze z něj něco bude. Za to na dalším poli se skunku daří jedna báseň. Holky jsem zahnojil hesi tnt komplex s blomem a začátkem následujícího týdne půjdu zahnojit koňskýma koblihama:-).
Foto 1- rozkvetlý samec pole na kterém jsou jen dva automaty
Foto 2- rozkvetená samice automazaru
Foto 3- bojující skunk#1 po ,,návštěvě" myslivce
Foto 4- skunk#1 na prvním poli které je ještě nedotčeno a v plné síle se chystá na květ

Žij a nechej žít

Old Post 31-07-2015 v 16:35 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Zakončení a shrnutí letošního pěstování v kukuřici. Příspěvek č. 13






Po dlouhé odmlce jsem se rozhodl dokončit tento thread o letošním pěstění.

V závěru to dopadlo tak, že zmrzačený skunk #1 (1)přežil a dorostl do krásné výšky 190cm, druhy skunk #1 (2)mi myslivec usekl dvacet centimetrů od země, ale i tak dorost do metrové výšky a metr padesát šířky, ale největší překvapení mi nachystala galaxia od piramida seeds, která dorostla 180 cm. Automazary byly bezva, ale vzhledem k tomu že byly neudržované, nedorostly dle mojich představ, takže je zmíním až na konci threadu. Nebudu sem dávat všechny fotky z hystorie- přijde mí to zbytečné- na pole jsem takřka nechodil abych neudělal cestičky, hnojit jsem skrze absolutní nejistotu sklizně hnojil jen dvakrát a to 3 týden a druhý týden před kosou a to hnojivem hesi bloom. Kytky jsem nijak nezastipoval ani netvaroval. Sklizeň proběhla 11.9 a ačkoli kytky ještě chtěly nějakou tu dobu, nedalo se jinak skrze začátek sklizně kukuřice.

Shrnutí-
skunk #1 od homegrown fantaseed chtěl ještě pár dnů, ale i tak mě jeho košatost, vůně, prorostenost palic a příjemné stavy přesvědčily o kvalitě semen této banky a pokud bude příští rok možnost jet outdoor určitě bude na seznamu výsevu. Banka uvádí sklizeň začátkem října, ale realita je po druhé polovině října až ke konci října. Tento skunk mi hodil jeden fenotyp a to přesně takový, jaky je vyfoceny na stránkách banky. Kdyby tento skunk dostal možnost plně dozrat, byly by palice tvrdé jak beton a dost možná by se větve lámaly pod tíhou palic. Je faktem že tento skunk je trošku víc listnatější než od jiných bank, ale náročnější otrhavani při sklizni vynahrazuje svým příjemně energetickým a pohodově fungujícím stavem který trvá 4,5 až 6 hodin. Vůně kytky je při začátku květu příjemně nasládlá a ke konci vůně skunkově těžkne. Vzhledem k tomu že mi moc nesedí ,,gaučovky" , tento model mě milé překvapil. Výnos byl taktéž nadměrný vzhledem k veškerým neprijemnostem které tento grow doprovázely.
Hodnocení 8/10

Galaxia (pyramida seed)
Tuto rostlinu jsem prosazoval až v pozdějším termínu, ale i tak dorostla do pěkného rozměru a kvality. Tato odrůda není nijak extra listnatá, palice netvoří ,,salámy" , ale jednotlivé šišky které jsou tvrdé jako kámen. Doba dozrání kterou uvádí banka opravdu odpovídá. Vůně je silná až omamná s prvky grepu a ovoce. Pyramida seed jako banka mě již po několikáté přesvědčila o kvalitě jejich semen a zařadil jsem si ji na seznam mě osvědčených a důvěryhodných bank. Výnos vzhledem k pozdějšímu zasazeni nebyl nijak úchvatný, ale věřím že při včasném zasazení a patřičné péči jenom těžko najde při venkovním pěstování konkurenci. Při klesnutí teploty pod 8°c se začne barvit její nádech do fialova. Pro lidi co rádi pokuřují celý den je to fajn volba- stav je příjemně komunikativní, nevykopřený, člověk má chuť vyvíjet aktivitu.

Hodnocení 9/10
Foto 1: galaxia pyramida seed
Foto 2: galaxia květ
Foto 3: skunk#1 pole jedna (polamany)
Foto4: skunk#1 pole jedna květ
Foto 5: skunk #1 pole dva

Žij a nechej žít

Old Post 17-10-2015 v 12:26 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Foto 5 Příspěvek č. 14


Foto 5

Žij a nechej žít

Old Post 17-10-2015 v 12:33 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 15

Tak proběhlo vážení ..
skunk#1 ~ 320 g
Galaxia ~ 57g
Ačkoli to ještě pár dní chtělo, dopadlo to nad rámec mojich očekávání.
tímto tento thread končím. Přeji vám příjemný podzim groweři:-)

Žij a nechej žít

Old Post 19-10-2015 v 18:22 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6065740 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív