Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » biologické hnojky vs peroxid
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

biologické hnojky vs peroxid Příspěvek č. 1

Čao,používám hnojky od metropu a k tomu přidávám ještě peroxid vodíku. jedu svuj již třetí indoor a peroxid ted pouziji po prve. vyčetl jsem tu,že peroxid mi zabije vše organické. to znamená,že zálivka je mi k hovnu?? poradte.. jo jedu hydro.

Old Post 10-02-2013 v 21:47 PM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 2

s metropem se dá peroxid kombinovat..

Old Post 10-02-2013 v 22:14 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 3

metrop neni organickeho puvodu, je to ciste mineralni hnojivo takze tam trocha dezinfekce nevadi...
nicmene peroxid je vhodny spis pro vycisteni systemu anebo pri problemech... preventivne bych ho nepouzival.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 11-02-2013 v 01:15 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 4

tak to jsem rád,díky za rady..

carlos: peroxid používám pro odbourání těžkých kovu a lepší vstřebatelnost živin. Navíc se mi na keramzitu objevila řasa,tak i z tohoto duvodu.

Old Post 11-02-2013 v 07:25 AM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
one.love
Nový Člen

Karma uživatele one.love - 87% PěstitelskáKarma uživatele one.love - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 5

nevíte jak je to s peroxidem a trichodermou? Dal jsem jeden den ke kytkám 0,5l vody s 0,5 g trichodermy cca 50ml na kytku a druhý den jsem zalejval 5l vody s 1ml peroxidu cca 0,5l na kytku. Zabil jsem trichodermu nebo ne? A nevíte jak se snáší peroxid s AH ROOT stimulatorem v takhle slabí koncentraci?

Old Post 13-02-2013 v 14:34 PM
one.love je offline   Profil uživatele one.love   Find more posts by one.love   Foto galerie člena one.love   Click here to Send one.love a Private Message   Add one.love to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funec
Stálý Člen

Karma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 6

dobra otazka. Jak je to s BioMagic hubickami? Peroxid samozrejme do zalievky k hubam nedavam, ale den-dva po ho tam lejem, v rezervoari sa huby tvorili, takze verim, ze aj v substrate, akurat neviem, ci ich ten peroxid nespomali/neznizi efektivitu?

600W

Zipper, zipper, zazipuj ten sakl ať to necejtí krypl!

"nesklízím karmu ale trávu"

1st Round - 7x Jack Herrer, 4 White Widow (GShop Seeds)

2nd Round - 12x SHARK SHOCK - sklizeno

3rd Round - White Siberian, AK47xNL + SPECIAL GUESTS - pseudo drip - sklizeno

4TH ROUND -EBB Flood, 400-660W, Sweet Tooth#3 - active

Old Post 13-02-2013 v 14:38 PM
funec je offline   Profil uživatele funec   Find more posts by funec   Foto galerie člena funec   Click here to Send funec a Private Message   Add funec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele funec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 7

Zdravím vás,
už jste to někdy zkoušeli bez peroxidu? Věřte že to lze. No a jestli to tu houbu zničí, noo, dám hlavu na špalek za to, že jí to neposílí. Podle mě zbytečnost. čus

Old Post 14-02-2013 v 05:23 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 8

Zkoušely! Jinak peroxid se přidává ne jen na čištění ale i na okysličení roztoku 5ml/10l 30%H2O2 a potom na udržení co 3 dny 2ml/10l nemusíš potom mít vzduchování.
Myslím že každý by si to měl zkusit jet kolo s a kolo bez a mohl by porovnávat vizuální vzhled kytek alespoň podle foto.
A pak může posoudit co se mu líbilo víc.
Za mě peroxid K+

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 06-03-2013 v 17:34 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 9

Ahoj

neberte to zle, ale obě složky AMINOROOT i AMIMOBLOOM, jsou ORGANICKÉ, jelikož obsahuje AMINOKYSELINY.
(Jak píšou ty nejlepší aminokyseliny typu L , mimochodem L znamená "levotočivé" a kytky jiné ani nevstřebávají a pro jistotu jich tam nacpou všech 21, no směju se . Každopádně kořeňák funguje pěkně.)

A IMHO je BIO hnojka sice živá (jako jogurt), ale výživové prvky jsou minerály, takže byť tam naliješ H2O2, tak by hnojivo nemělo být nepoužitelné, pouze se znehodnotí všechny organické složky.

!!! Takže VŠE CO OBSAHUJE BÍLKOVINY TZN. BIOHNOJIVA (BioSevia od GHE, BioBizz atd.), ENZYMY, KOŘEŇÁKY A KVĚT. STIMULÁTORY OBSAHUJÍJÍ HORMONY (ne PéKáčko), PROSPĚŠNÉ HOUBY - POLYVERSUM, BIOMAGIX, SUBCULTURE, PIRANHA ATD., PROSPĚŠNÉ BAKTERIE - TARANTULA ATD. NEPOUŽÍVAT S PEROXIDEM VODÍKU - H2O2 !!!

H2O2 nekombinovat s AMINO složkama (Sic je Metrop minerál, tyto dvě složky jsou až moc ORGANICKÉ http://www.klecka.cz/metrop-amino-bloom-0-25-l, http://www.klecka.cz/metrop-amino-root-0-25-l)

IMHO PEROXID NEBRAT, max. na vyčistění, ale jsou lepší desinfekce. Jak by Vám bylo, pít čaj s peroxidem . Peroxid je silný oxidant, leptá vše co mu stojí v cestě . A odbourávat těžké kovy? No raději bych řekl oxiduje, ale to neznamená, že to není těžký kov a většinou se oxidací dosáhne pouze jiné vaznosti, nemusí to znamenat, že je nejedovatý, jen se ti přesune do kytky , takže na tvém místě bych se na to vyprdnul , protože to potom vyhulíš, namažeš, sníš.

Ale nepíšu nic, co zde už bylo řečeno, stačí hledat
Tak další info:
http://grower.cz/forum/showthread....ghlight=%2BH2O2
http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1
http://grower.cz/forum/showthread....ight=%2Bperoxid
http://grower.cz/forum/showthread....ight=%2Bperoxid
http://grower.cz/forum/showthread....ight=%2Bperoxid
http://grower.cz/forum/showthread....6674#post626674 snark tomu dává

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Naposledy upravil smoke85 13-04-2013 v 12:10 PM

Old Post 12-04-2013 v 19:47 PM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 10

Zdravím všechny odpůrce i zastánce H2O2
Už dlouho přemýšlím o tom udělat test ve stejném systému se stejnými druhy a stejnými podmínkami jen v jednom bio a enzymy a v druhém H2O2 a myslel jsem minerální hnojivo asi Metrop ale když je taky organický alespoň některé jeho složky tak jaké jiné použít?

Už jsem tento můj nápad tady s někým rozebíral a sám bych byl zvědavý na výsledky. Jen by to byla pěkná pakárna při dvojitém míchání roztoku.
Jestli někdo poradí jaké hnojivo použít při testu s peroxidem, jdu do toho.

Zkušenosti z peroxidem už mám ale aby test byl co nejduvěryhodnější a peroxid nebyl ve znevýhodnění špatně zvoleným hnojivem, budu rád za návrhy jaké hnojivo použít.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 12-04-2013 v 21:02 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 11

pravdu díš smoke85, já jen nikdy nepoužíval amino bloom a amino root, jen MR1,2 a Calgreen.. psal sem jen, že se dá, ale já peroxid už hodně let nepoužívám, nechci vyhazovat zbytečně peníze.. sterilní živný roztok už dávno nejedu, používám Roots Excelurator od House & Garden a mám klid..
teď budu zkoušet i Caps bennie's teas, tak pak poreferuji o výsledcích..

Old Post 12-04-2013 v 21:16 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tetanospasmin
Nový Člen

Karma uživatele tetanospasmin - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 12

Peroxid vodíku (H202) je velice silné oxidační činidlo, se kterým se může i při malých dávkách (1-3%) desinfikovat.
Spolehlivě vám zničí bakterie, houby (i ty symbiotické), poškodí enzymy (vlastně jakékoliv proteiny). Vazba -O-O- je velice reaktivní. Navíc se chová jako kyselina.
Bakterie a houby do sebe akumulují těžké kovy a tím, že je zahubíte zapříníte to, že se vám budou držet v půdě a bude je do sebe vstřebávat rostlina.

Peroxid vodíku je vynikající na čištění věcí na hydro. Zvyšuje také podíl využitelného kyslíku ve vodě.
Ale proč ho jinak používat, když se stejně vzduchuje?
Ono vzduchování není jen okysličování, ale i míchání roztoku a vyrovnává se tak koncentrace.

Old Post 12-04-2013 v 23:20 PM
tetanospasmin je offline   Profil uživatele tetanospasmin   Find more posts by tetanospasmin   Foto galerie člena tetanospasmin   Click here to Send tetanospasmin a Private Message   Add tetanospasmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Hopík44
Zdravím všechny odpůrce i zastánce H2O2
Už dlouho přemýšlím o tom udělat test ve stejném systému se stejnými druhy a stejnými podmínkami jen v jednom bio a enzymy a v druhém H2O2 a myslel jsem minerální hnojivo asi Metrop ale když je taky organický alespoň některé jeho složky tak jaké jiné použít?

Už jsem tento můj nápad tady s někým rozebíral a sám bych byl zvědavý na výsledky. Jen by to byla pěkná pakárna při dvojitém míchání roztoku.
Jestli někdo poradí jaké hnojivo použít při testu s peroxidem, jdu do toho.

Zkušenosti z peroxidem už mám ale aby test byl co nejduvěryhodnější a peroxid nebyl ve znevýhodnění špatně zvoleným hnojivem, budu rád za návrhy jaké hnojivo použít.


No pokud chceš testovat účinek H2O2, tak použij totožné podmínky tzn. i stejné hnojky a do 1/3 dávej hnojky, do 2/3 hnojky + H2O2 a 3/3 je kontrolní pouze voda a peroxid (jenže do hydra je to na nic, spíš do hlíny a to je zase hloupý příklad pro H2O2 ) a srovnáváš, zda se funkce peroxidu nemění, popř. zda to má onen vliv i bez hnojiv a tím pádem je to opravdu způsobeno opravdu H2O2. (Do hydra bych volil příp. ten BIOPONÍ setup jako kontrolní, kdyby náhodou byl rozdíl způsoben něčím jiným než testem. A zjistíš, že ten BIO je IMHO nej )
Nebo to rozděl jenom na 2/2 a vyhoď ten kontrolní, ale 3/3 je lepší na porovnání.
Minerál je např. GHE Flora-Duo,Nova,Series A namícháš to celé jen hnojky bez H2O2, půlku zaliješ a zbytek doplníš peroxidem, zaliješ a je to. Zjednodušte si to, né??

S více typy hnojiv by jsi porovnával i vliv hnojiv, teda tak jsem to pochopil.

citace:
Původní příspěvek od NORM
pravdu díš smoke85, já jen nikdy nepoužíval amino bloom a amino root, jen MR1,2 a Calgreen.. psal sem jen, že se dá, ale já peroxid už hodně let nepoužívám, nechci vyhazovat zbytečně peníze.. sterilní živný roztok už dávno nejedu, používám Roots Excelurator od House & Garden a mám klid..
teď budu zkoušet i Caps bennie's teas, tak pak poreferuji o výsledcích..


Je mi to jasný, já jen ať není někdo mystifikován. Osobně si taky myslím, že je H202 při kultivaci zbytečný. Max. pro krajní případ desinfekce, ale vyhánět čerta ďáblem?

Každopádně ať to všem šlape. Mír a čaj všem
Smoke

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Naposledy upravil smoke85 13-04-2013 v 10:58 AM

Old Post 13-04-2013 v 00:40 AM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 14

Já jsem jel několik kol s hnojivem BcuzZ od Atami a poslední dvě kola jsem začal přidávat H2O2 a kytky si vůbec nestěžovaly, jely jako blázen, ani nevykazovaly žádné nedostatky prvků, jen svěžest a je to také bio hnojivo. Ještě tady nějaké zbytky mám, tak na jedno kolo s tím že bych dolil na konec něco jiného, myslím značku ale to jsem odbočil.
Teď mám celou řadu BIO-G-POWER a jestli koupím ještě nějaké tak bych zkusil právě ten Metrop k tomu kysličníku a ještě jedno hnojivo bych chtěl zkusit a to Jungle které tady jsou opěvované.
Taky vzhledem k testům hnojiv v posledním čísle LEGALIZACE bych se přikláněl k tomu Metropu, sice vyšší cena ale v přepočtu na kolo vychází kupodivu nejlaciněji.

3/3 jen voda a peroxid je asi nesmysl, je jasné že by to nedopadlo dobře a peroxid by za to nemohl ale nedostatek živin.

Já bych spíš dal 1.FloGro Metrop + H2O2 2.FloGro BIO + enzym a NFT?
To už je jedno asi Metrop.
Řešil bych jenom ony dva systémy FloGro, pro mě dostačující test při kterém bych se rozhodl co vlastně budu používat do budoucna já.
Že bych udělal report a dal ho sem to jó ale ať si z toho vezme každý co potřebuje.
Dělat testy je zajímavá věc, nic méně spoustu peněz navíc a času také.
Asi nic konkrétního nedokáže, protože hnojivo ovlivní test. To bych musel jet 4 nádrže ve dvou H202 a každé hnojivo jiné a další dvě používat enzymy a také každé hnojivo jiné, což by byl už velký a nesmyslný guláš!

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 13-04-2013 v 12:11 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od tetanospasmin
Peroxid vodíku je vynikající na čištění věcí na hydro. Zvyšuje také podíl využitelného kyslíku ve vodě.
Ale proč ho jinak používat, když se stejně vzduchuje?
Ono vzduchování není jen okysličování, ale i míchání roztoku a vyrovnává se tak koncentrace.


No podle mě ho používat proto že zvýší právě ten podíl využitelného kyslíku ve vodě, vzduchování sice dobré ale neprokysličí vodu asi tak dobře. A míchat roztok můžeš čerpadlem.

Neblázněte, ten peroxid kytkám v rozumném poměru nemůže nijak uškodit, naopak! Poměr 5ml na 10l je 1:2000!! Jestli jsem to dobře přepočítal tak výsledný roztok je 0,015% H202
Lékařský má 3% a zubař vám ho stříkne do zubu taky na desinfekci.
Vím že je to hloupý příklad srovnávat sebe a zub a kytku.
Navíc to funguje i proti škůdcům alespoň na první zastavení jejich činosti než se rozhodnete co dál. A řízky koření tak o dva dny dříve s použitím než bez.
Nepopírám ale že se musí používat jiné hnojivo než bio ale mě to také nepřesvědčilo.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 13-04-2013 v 12:30 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 16

Posedlost hraničící až s fetišismem v kontextu peroxidu nechápu.

To, že se vám objeví v roztoku řasa, není to znamení že právě PROTO se musí peroxid použivat. Je to znamení toho, že a/ vám tam svítí b/ nejste dost čistotní c/ podceňujete vzuchování d/blbě jste vyčistili rezervoar e/ rozhodně né proto, že v hydru musí bejt peroxid.

Výrok, že pokud jedeš peroxid nepotřebuješ vzduchovat vůbec, kterej tady zazněl je tak na AntiFAQ.

Osobně, jakmile jsme dostal pěstování a systém trochu do ruky a na úroveň v souladu se zákonama fyziky a biologie, nepozoval jsem v případě bubláku lautr žádnej rozdílk, jen se mi zdálo, že mi húř drželo pHčko.

Osobně znám i lepší chemii na umejvání systému. Nechce se mi utrácet za další lahvičky, který jsou zhusta k prdu, se kterýma se člověk musí míchat, platit je a ještě se o ně poleptá.

Osobně : Pokud chci mít provzušněnej roztok, dám tam kompresor. Neleju tam chemku.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 13-04-2013 v 17:01 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6862050 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív