Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Přesazovaní kytek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 49

To už mělo bejt přesazený dávno nebo rovnou zasazený do větších květníků! Každopádně kořeny nerozmotávej a přesaď to tak jak to je, samce ustřihni u země a je to!

Old Post 17-08-2011 v 13:43 PM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dante Aligi
Nový Člen

Karma uživatele Dante Aligi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 50

vsechno pujde opet do kvetinacu, aby byly kytky mobilni, nicmene preasazovani jsem hodne podcenil

Old Post 17-08-2011 v 15:54 PM
Dante Aligi je offline   Profil uživatele Dante Aligi   Find more posts by Dante Aligi   Foto galerie člena Dante Aligi   Click here to Send Dante Aligi a Private Message   Add Dante Aligi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Irvin
Stálý Člen

Karma uživatele Irvin - 53% PěstitelskáKarma uživatele Irvin - 53% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 51

Mam jeden problem, nechcem zakladat novu temu kedze suvisi s touto. Pri kliceni v raselinovych kockach sa mi stalo ze koren prerastol cez neho a zlomil sa, asi 1mm. S rastlinkou je koniec alebo bude koren rast dalej?

CFL-125W SCROG WW&Papaya

Old Post 18-08-2011 v 16:41 PM
Irvin je offline   Profil uživatele Irvin   Find more posts by Irvin   Foto galerie člena Irvin   Click here to Send Irvin a Private Message   Add Irvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 52

Pokud není zlomený celý, tak by se měla dát do kupy, raději jim dávej kořenák, at rychleji půstí další

Old Post 18-08-2011 v 16:54 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 53

Chcem sa poradit..presadil som svoje rastlinky z 1.5litrovych kvetinacov do vacsich cca8litrovych ciernych plastovych.Rozbehli sa uz za jeden den celkom pekne no rozmyslam ci im v tych horucavach nevadi dost silne zahrievanie obalu kvetinacov.Planujem to na vrchu zamulcovat suchym senom.Takisto aky mate nazor na velkost kvetinacov,nepresadit to pozdnejsie do velkych 20litrovych?Stacia mi 1,5metrove kvetinky.A co sa tyka strainov tak Early durban od zen seeds ,Herihuana,Free kush.Diky z rady

Old Post 19-06-2012 v 12:37 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od kammo
Chcem sa poradit..presadil som svoje rastlinky z 1.5litrovych kvetinacov do vacsich cca8litrovych ciernych plastovych.Rozbehli sa uz za jeden den celkom pekne no rozmyslam ci im v tych horucavach nevadi dost silne zahrievanie obalu kvetinacov.Planujem to na vrchu zamulcovat suchym senom.Takisto aky mate nazor na velkost kvetinacov,nepresadit to pozdnejsie do velkych 20litrovych?Stacia mi 1,5metrove kvetinky.A co sa tyka strainov tak Early durban od zen seeds ,Herihuana,Free kush.Diky z rady


Čau, takový vedro, aby ti utíkaly kytky z květníku snad není Hoď je rovnou do těch 20tek a už je víc nestresuj, na 1,5m je můžeš udržet záštipem a případným roztaháním.
U toho mulče jen bacha na šíření některých houbových chorob, popřípadě škůdců. Ať to roste

Old Post 19-06-2012 v 12:47 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 55

diky za radu...este sa to bude selektovat od samcov tak preto som to nevrazil do 20litrovych,predsa len je toho dost.A k tomu nahrievaniu kvetinacov...korienky to zvladnu,alebo ich prelepit bielym papierom,pripadne nejako zatienit?

Old Post 19-06-2012 v 13:25 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od kammo
diky za radu...este sa to bude selektovat od samcov tak preto som to nevrazil do 20litrovych,predsa len je toho dost.A k tomu nahrievaniu kvetinacov...korienky to zvladnu,alebo ich prelepit bielym papierom,pripadne nejako zatienit?


Zvládnu neboj sa

Tady něco k prevencím v případě škůdců, popř. houbovým onemoc.:

Biool 200 ml - ochrana proti škůdcům
Bioan 200 ml - ochrana proti houbovým chorobám
Bio Defence 2x50ml Atami / B'Cuzz

Topic

Old Post 19-06-2012 v 14:40 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hybrid94
Stálý Člen

Karma uživatele Hybrid94 - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 57


Ahoj, mám menší dilema co mám dělat s touto kytkou viz. foto, jak mám postupovat při přesazení abych jí nepoškodil?

Old Post 11-05-2014 v 15:08 PM
Hybrid94 je offline   Profil uživatele Hybrid94   Find more posts by Hybrid94   Foto galerie člena Hybrid94   Click here to Send Hybrid94 a Private Message   Add Hybrid94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 58

citace:
Původní příspěvek od Hybrid94
Ahoj, mám menší dilema co mám dělat s touto kytkou viz. foto, jak mám postupovat při přesazení abych jí nepoškodil?


chytni mezi ukazovacek a prostrednicek stonek a preklop a dej do hliny a zahrab po listy

Old Post 11-05-2014 v 15:17 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od Hybrid94
Ahoj, mám menší dilema co mám dělat s touto kytkou viz. foto, jak mám postupovat při přesazení abych jí nepoškodil?



Jaký máš důvod ji přesazovat? Takto malá rostlinka ještě nebude mít dostatečně prorostlý kořenový bal aby držel v celku, tak pokud možno ji přesaď nejdřív za týden za dva.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 11-05-2014 v 15:36 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hybrid94
Stálý Člen

Karma uživatele Hybrid94 - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od Seky



Jaký máš důvod ji přesazovat? Takto malá rostlinka ještě nebude mít dostatečně prorostlý kořenový bal aby držel v celku, tak pokud možno ji přesaď nejdřív za týden za dva.


Díky, to jsem chtěl slyšet. Je to můj vůbec první grow a neumím si ještě představit jak je vyvinutá pod hlínou.

Old Post 11-05-2014 v 15:55 PM
Hybrid94 je offline   Profil uživatele Hybrid94   Find more posts by Hybrid94   Foto galerie člena Hybrid94   Click here to Send Hybrid94 a Private Message   Add Hybrid94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 61

čau. mam problem pod 600kulí. jsem na 22. květu, ale rostliny vypadaj že mají malo místa na kořeny, žloutnutí listů,nepravidelné, ne odspoda, ne odshora spíš na středu. květináče začinaj bejt docela vyboulený od kořenů,jednu jsem vytahl z květináče a je to prorostlý fest...k otázce. lze přesadit rostlinu v téhle fází? když už neroste do výšky?

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 02-06-2016 v 12:57 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 62

citace:
Původní příspěvek od kwb
čau. mam problem pod 600kulí. jsem na 22. květu, ale rostliny vypadaj že mají malo místa na kořeny, žloutnutí listů,nepravidelné, ne odspoda, ne odshora spíš na středu. květináče začinaj bejt docela vyboulený od kořenů,jednu jsem vytahl z květináče a je to prorostlý fest...k otázce. lze přesadit rostlinu v téhle fází? když už neroste do výšky?


Pokud hnojíš podle tabulek neměl bys mít v týhle fázi květu problémy. Nechceš přidat fotku? Žloutnutí od středu nevypadá jako deficit živin.

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 02-06-2016 v 16:54 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 63


citace:
Původní příspěvek od M@gic


Pokud hnojíš podle tabulek neměl bys mít v týhle fázi květu problémy. Nechceš přidat fotku? Žloutnutí od středu nevypadá jako deficit živin.


ph zálivky 6.2 , Alga Bloom 4ml/l, teplota den ke 30.5°C , noc 21°C..vlhkost D/N = 35%/60%
substrát Bcuzz janeco light mix + perlit navíc.

začal jsem to pozorovat poslední 2 dny, předtím vše ok. nechápu to.postupuje to rychle

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 02-06-2016 v 19:23 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 64

kwb: Tak sem se zas jednou netrefil

Pro jistotu se podívej sem a porovnej si to sám, ale vsadil bych na nedostatek fosforu...

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 03-06-2016 v 21:30 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-09-2009 - zatemňování kytek - 6 odpovědí
06-11-2007 - Presazovat ci ne - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3171020 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív