Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Přesazovaní kytek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

no já to davám do květináču z growshopu o oběmu 11l. od řezu v rw. až do sklizne a prorostlí jsou jak svina.

Old Post 23-12-2007 v 16:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

souhlas s RAJCE i s MIRIS !
kořeny rostou do boku a po nárazu na stěnu rostou dolů (proto se v květináčích neobjeví kořeny uprostřed ,ale vždy na krajích) každý kdo přesazuje mi dá za pravdu že se kořeny točí kolem spodku na krajích
takže uprostřed je prázdné místo!!!! postupným přesazováním se tento prostor vyplní
nehledě na to že jim postupně přidáváme "novou" hlínu a ta není několikrát prolitá ... takže kytka a kořeny mají nový prostor nadupaný živinami...
já osobně mám snad 5 rozměrů květníků...viz můj thread 2nd grow

mám tam i fota kořenů při přesazování !!!!!!!!!!!!

Old Post 20-01-2008 v 19:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofis
Stálý Člen

Karma uživatele Apofis - 74% PěstitelskáKarma uživatele Apofis - 74% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 35

Zdravim. zdá se mi že to moc neroste, chtěl bych aby jedna holka jela ze země, stačí kořenům pár děr na dně aby si prorostly dál? nebo budu muset přesadit.
Vyklápět se mi to moc nechce z možnosti neprokořenění (už se mi stalo že i v malém k větináči sem to potrhal) a u 30l?
Máte někdo tip jak stim do hlíny?

JEN TAK ZLEHKA

Old Post 15-07-2008 v 23:05 PM
Apofis je offline   Profil uživatele Apofis   Find more posts by Apofis   Foto galerie člena Apofis   Click here to Send Apofis a Private Message   Add Apofis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 36

Apofis:

Nestačí. Stav a voľnosť koreňov sú veľmi dôležité faktory, ktoré ovplyvňujú v podstate všetko. Pripravíš sa o potenciál rastliny.

Z akého materiálu máš kvetináč? Najlepšie sú z mäkkého plastu, ktoré sa dajú jemne pomačkať, pootočiť a vypadne balíček koreňov. Samozrejme, nesmie byť substrát suchý, inak sa koreňový bal naruší.

Marihuana je dar.

Old Post 17-07-2008 v 12:34 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofis
Stálý Člen

Karma uživatele Apofis - 74% PěstitelskáKarma uživatele Apofis - 74% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 37

Ono mam beliky z tvrdeho plastu, nechtěl sem je poškodit (budouse hodit) norm. sem vzal kytku za stonek a vytach ji, šlo to samo.

JEN TAK ZLEHKA

Naposledy upravil Apofis 11-08-2008 v 22:12 PM

Old Post 17-07-2008 v 16:55 PM
Apofis je offline   Profil uživatele Apofis   Find more posts by Apofis   Foto galerie člena Apofis   Click here to Send Apofis a Private Message   Add Apofis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PARANOIK
Stálý Člen

Karma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 38

nie nie,ved ked je z tvrdeho plastu,ak mas na mysli kybel z malovky,aky mam aj ja v threade,tak to je malina,ja som uz tak presadzoval aj do zeme aj do vacsieho a staci na to ostri noz,alebo macena,sekera alebo nieco tak.
no a som len hore trochu nasekol,rozbil tu obruc krora je tvrdcia a potom uz len rukami ako keby osupal ten kybel,roztahoval a zostal mi normalne cely kotuc zeme s korenami,sice poseres kyble ale rastliny som ani trochu neporusil a uz na druhy den bolo vidiet ako podrastli,proste ziadne soky,nic,akurat tak kybel rozbity na platky

Old Post 17-07-2008 v 21:59 PM
PARANOIK je offline   Profil uživatele PARANOIK   Find more posts by PARANOIK   Foto galerie člena PARANOIK   Click here to Send PARANOIK a Private Message   Add PARANOIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karloz
Stálý Člen

Karma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 105  

Dotaz Přesazení kytky Příspěvek č. 39

Zdravím všechny growery,
Nikde jsem tu nenašel, že by se tu někdo setkal s takovým problémem jako mám já. Takže k věci: Před velkýma prázdninama jsem zasadil pár kytek (outdoor) ted už jsem je zklidil ale jedna skunkovka (cca 50cm) má teprve začínající, malý paličky (dávám jí tak ještě 2-3 týdny do sklizně)... A právě teď začínají být opravdový mrazy a protože se o mojí kytičku bojim, tak jsem přemýšlel, že bych si ji vzal domu do květináče a šup sni k oknu. Ale právě bych se chtěl zeptat jaký na to máte názor, jí takhle v (květu) dávat z outdoor domu,, jestli ji to nějak neuškodí.. předem díky za názory.

Old Post 16-09-2008 v 19:17 PM
Karloz je offline   Profil uživatele Karloz   Find more posts by Karloz   Foto galerie člena Karloz   Click here to Send Karloz a Private Message   Add Karloz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Placebo
Stálý Člen

Karma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 40

hele na tohle se vyprdni,teda nevím kde bydlíš,že tam máte takový mrazy ,ale když není mráz ve dne,tak tomu ranní mrazejky nevadí ... taky mi holky začali cukernatět před 2 týdny .. ještě se má ukázat to Babské počásko

Old Post 16-09-2008 v 19:45 PM
Placebo je offline   Profil uživatele Placebo   Find more posts by Placebo   Foto galerie člena Placebo   Click here to Send Placebo a Private Message   Add Placebo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karloz
Stálý Člen

Karma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 41

to jsem zvědavej jestli to Babí léto přijde,, protože tady je normalka přes den pod 10 stupni..

Old Post 16-09-2008 v 21:06 PM
Karloz je offline   Profil uživatele Karloz   Find more posts by Karloz   Foto galerie člena Karloz   Click here to Send Karloz a Private Message   Add Karloz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Placebo
Stálý Člen

Karma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 42

klíííííííd

Old Post 16-09-2008 v 21:44 PM
Placebo je offline   Profil uživatele Placebo   Find more posts by Placebo   Foto galerie člena Placebo   Click here to Send Placebo a Private Message   Add Placebo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freyer
Stálý Člen

Karma uživatele Freyer - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 43

...hlidej jen plisen a bude to v pohode

Ti co mohou, dělají. Ti co nemohou, si stěžují.

Old Post 16-09-2008 v 22:20 PM
Freyer je offline   Profil uživatele Freyer   Find more posts by Freyer   Foto galerie člena Freyer   Click here to Send Freyer a Private Message   Add Freyer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efx
Nový Člen

Karma uživatele Efx - 89% PěstitelskáKarma uživatele Efx - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 44

Souhlas akorát hlídej plíseň a nepřesazuj. Nadělalo by to víc škody než užitku. Navíc hlásí na konec tohoto a na příští týden oteplení tak snad to vyjde.

Můj out: U slepic 2008

Old Post 17-09-2008 v 12:03 PM
Efx je offline   Profil uživatele Efx   Find more posts by Efx   Foto galerie člena Efx   Click here to Send Efx a Private Message   Add Efx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karloz
Stálý Člen

Karma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 45

hm... tak dík hoši...

Old Post 20-09-2008 v 20:00 PM
Karloz je offline   Profil uživatele Karloz   Find more posts by Karloz   Foto galerie člena Karloz   Click here to Send Karloz a Private Message   Add Karloz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Merchant23
Nový Člen

Karma uživatele Merchant23 - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 46

POtřebuju poradit - na kytku mi zautočili zloději, bohužel mi uteklil....ale chci ji dat do květinače a schovat, protože to takhle nejde...a proto mě zajímá jestli kytka nezdechne - je už v květu a potřebuje ještě tak 3 týdny aby dozrála - máte někdo vlastní zkušenost s přesazením dospělé kytky??? Nebo slyšel někdo že to jde atd..Nechci o ni přijít a ty kurvy zlodějské mě pěkně serou...díky za odpovědi

Old Post 21-09-2008 v 08:55 AM
Merchant23 je offline   Profil uživatele Merchant23   Find more posts by Merchant23   Foto galerie člena Merchant23   Click here to Send Merchant23 a Private Message   Add Merchant23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Placebo
Stálý Člen

Karma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 47

no tak musí to jít jestli z toho chceš něco mít,ne ? hele prostě vem dostatěčně velkej květináč,nejlíp kýbl,opatrně to vyrej okolo kytky,bacha na kořeny hlavně a myslím že se není čeho bát,hned to zalej a bude to oki ..

Old Post 21-09-2008 v 11:05 AM
Placebo je offline   Profil uživatele Placebo   Find more posts by Placebo   Foto galerie člena Placebo   Click here to Send Placebo a Private Message   Add Placebo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dante Aligi
Nový Člen

Karma uživatele Dante Aligi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 3  

Přesazování Příspěvek č. 48

Zdravím,
možná moc máselnická otázka, nicméně ve FAQ není. Mám dost pozdě zasazený outdoory (začátek července). Zatím mi pěkně vyrostla jen jedna samice, u ostatních buď nejde ještě poznat, nebo jsou to samci. Nechce se mi stříhat samec, chci si ho nechat jako dekoraci do pokoje, takže je jasný, že musím selektovat a u ostatních kytek musím, aby se aspoň trošku rozrostly. Jenže se bojím, že kořeny nepůjdou rozmotat a zabiju tím všechno, takže vzniká takový dilema. Buď přesadit vše naráz a samce ostříhat, nebo se pokusit rozmotat kořeny. Taky vzniká další otázka, jestli energie kytek nepůjde do kořenů po přesázení a na růst se vysere.
Přikládám fotky, jakto vypadá, první foto jsou autokvěty sázený ještě později.

http://img202.imageshack.us/img202/8628/im000627.th.jpg

http://img534.imageshack.us/img534/4402/im000626.th.jpg

http://img695.imageshack.us/img695/5551/im000625.th.jpg

http://img200.imageshack.us/img200/3867/im000624n.th.jpg

Old Post 17-08-2011 v 13:11 PM
Dante Aligi je offline   Profil uživatele Dante Aligi   Find more posts by Dante Aligi   Foto galerie člena Dante Aligi   Click here to Send Dante Aligi a Private Message   Add Dante Aligi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-09-2009 - zatemňování kytek - 6 odpovědí
06-11-2007 - Presazovat ci ne - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9080190 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív