Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Bílí broučci-co to je? Prosím pomoc!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Bílí broučci-co to je? Prosím pomoc! Příspěvek č. 1

Ahoj, mám dotaz, nalezla jsem ve skříni na kytkách takový malý bílý broučky. Myslela jsem, jestli to nejsou svilušky, ale dočetla jsem se, že ty jsou červeno-oranžové. Neví někdo, co je to za potvory a jak na ně? Předem díky!

Old Post 17-09-2011 v 21:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

ahoj bez fotky? tipnu mšice.

Old Post 17-09-2011 v 21:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Re: Bílí broučci-co to je? Prosím pomoc! Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Julie
Ahoj, mám dotaz, nalezla jsem ve skříni na kytkách takový malý bílý broučky. Myslela jsem, jestli to nejsou svilušky, ale dočetla jsem se, že ty jsou červeno-oranžové. Neví někdo, co je to za potvory a jak na ně? Předem díky!


svilušky mimo jiné dělají takovou jemnou pavučinku a bíle jsou občas taky.. máš lupu, porovnej je s fotkami ve vláknu o škúdcích či jinde na netu.. v záložkách mám odkaz na atlas škúdcú.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 17-09-2011 v 21:50 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 4

masterblaster: mšice jsou spíše do zelena.

killlsmoker

Old Post 18-09-2011 v 07:42 AM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od killlsmoker
masterblaster: mšice jsou spíše do zelena.


od bílé přes zelenou po černou. ale bez fotky tu stejně jen hádáme blbosti

Old Post 18-09-2011 v 11:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 6

http://hobby.idnes.cz/hobby-domov.a...hobby-domov_mce

Imho molice, měl sem je kdysi taky na kytkách a pomohl tabákovej výluh. 3x postříkat celou kytku rozprašovačem a jsou jasný...

Komár neni mucha pyčo

Old Post 18-09-2011 v 11:38 AM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9954380 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív