Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » ve finale zloutne-pomooc!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mitass
Nový Člen

Karma uživatele mitass - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 2 

Zdraví ve finale zloutne-pomooc! Příspěvek č. 1

Rozjel sem svou premieru slusne,rostlo to jak cert(svitimPHILL600W)az ted po tydnu plodnosti,zezloutli a sou jak ze skla-hruza!A AAroma de tez nekam.Mam o ne docela strach/lampa je tak 30cm nad a vetram primo na holky/nesvitim moc blizko??Kdyz to zvednu nebude jim zima?A doba sviceni je 8h/HMM??Prosil bych o pomoc!Diky.

Old Post 13-02-2003 v 18:29 PM
mitass je offline   Profil uživatele mitass   Find more posts by mitass   Foto galerie člena mitass   Click here to Send mitass a Private Message   Add mitass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

Q Příspěvek č. 2

Čau
Nejdřív bych Ti poradil aby sis přečetl FaQ fórum určitě tam najdeš spousta užitečnejch triků.Mimochodem na květ svítime 12hodin světlo/12hodin tma , tak proto ty kytky možná vypadaj tak jak vypadaj Jinak přeju hodně štestí do začátků a kdyžtak pošli fotky ať jsme moudřejší...

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 13-02-2003 v 20:05 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

Nápad faq Příspěvek č. 3

Jo, precti si FAQ, dej jim 12/12 svetlo/tma a dej to 600W VYSE!!!! Pokud nemas stinitko Aquaplant nebo na podobnym principu, musi bejt u vrcholku kytek tak 40 stupnu! Tohle v kombinaci s 8h svetla je kombinace, na kterou kytky reagujou jak reagujou. Zkousel jsi nekdy zmerit teplotu u vrcholku rostlin???

Ja mam 400W a drzim to tak tech 40-50cm nad kytkama v kvetu, v rustu, jak jsou jeste maly, i 60cm. A rostlinky si chrochtaj, vypadaj zdrave a konkretne soucasna zsklizen vyrostla a 11dnu o 19-22cm - krasne zeleny, uz asi 1.5cm velky palicky.

Je treba koupit Aquaplant a pak muzes mit 600W i 20-30cm nad kytim, kdyz budes dobre vetrat. Ja sam do toho jdu jak sklidim moje soucasny holky :-) Fakt cool vec. Info najdes na groweru, kdyz das vyhledat "Aquaplant" GOOD LUCK

Old Post 14-02-2003 v 08:49 AM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mitass
Nový Člen

Karma uživatele mitass - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 4

Diky moc!Ten Aquamat ocihnu!Preju zdrave a chutne huleni!!

Old Post 14-02-2003 v 16:52 PM
mitass je offline   Profil uživatele mitass   Find more posts by mitass   Foto galerie člena mitass   Click here to Send mitass a Private Message   Add mitass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sasanka
Nový Člen

Karma uživatele sasanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 5

Jo a mas to v bubleru, hydru nebo v substratu, ja to mam v hline a taky to zacina nejak zloutnout.

Old Post 19-02-2003 v 08:29 AM
sasanka je offline   Profil uživatele sasanka   Find more posts by sasanka   Foto galerie člena sasanka   Click here to Send sasanka a Private Message   Add sasanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 6

Aqaplant bych řekl, že není to pravý wořechový. Má malej rozptyl a kytky jsou na okrajích vytáhlý. Výhodou je mnohem nižší teplota než u ostatních. Koupil bych stínítko s odtahem a pod ně dal slabý sklo nebo žáruvzdornou folii. Tímto způsobem mám 400W 30-35 cm nad vrcholkama. Je dobrý mít u vrcholků teploměr na stálo a kontrolovat teplotu. Nesmí být víc jak 31°C , to je asi hranice.Podle toho pak nastavovat vzdálenost i větrák. Doporučil bych na ně pár dnů svítit 18/6 a až se daj do kupy, tak přepnout na 12/12 (den/noc). Pak jde dost wo to , jakej substrát a hnojiva jedeš. Napiš wo tom víc a uvidí se .

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 20-02-2003 v 08:00 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

Pohodička Maybe Příspěvek č. 7

Jo, ja jsem na Aquaplant slysel jen chvalu. Tak nevim. Nicmene, zatim mam 400W klasicke stinidlo z Hydroplus, 250m3 vetrak napojenej na lampu a odvetravam krasne bez skla - u vrcholku mam 28 C a mam je takovejch 30-40cm pod lampou. Kdyz tam hodis sklo, vzdycky ztratis cast svetla (pohlti to sklo),kdyztak bych pouzil kremikove-pohlcuje pouze malo svetla. Ale ja bych tam nejradeji zadne nedaval, lepsi je to odvetrat.

Ale psal jsem to spis pro mitasse, vypada, ze ma trochu problemy s horkem a Aquaplant by byl v tomhle pripade optimalni.

Mitass: hod jsem nejake blizsi specifikace - cim vetras, jak velkej prostor atd.

We be doing whatever we want

Old Post 24-02-2003 v 09:33 AM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 8

sorry, to s tým kremenným sklom je blbosť, vo viditeľnom spektre pohlcuje rovnako ako obyčajné, asi ťa mýli že sa používa na UV výbojky, lebo prepúšťa UV žiarenie.

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 24-02-2003 v 19:58 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wanad
Stálý Člen

Karma uživatele Wanad - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 9

Taky nepouzivam sklo, do kalasickeho stinidla jsem z vrchu udelal diru a primontoval tam PC vetrak z kusem PETlahve(cely je to schovasny v takovym domecku z plechu). Teplej vzduch foukam pod odtahovej vetrak ze skrine a mam teplotu 23-27 stupnu....uplne v pohode...250W

Old Post 28-02-2003 v 11:45 AM
Wanad je offline   Profil uživatele Wanad   Find more posts by Wanad   Foto galerie člena Wanad   Click here to Send Wanad a Private Message   Add Wanad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radek H
Nový Člen

Karma uživatele Radek H - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 10

mně žloutnou je spodní listy

Old Post 18-03-2003 v 17:12 PM
Radek H je offline   Profil uživatele Radek H   Find more posts by Radek H   Foto galerie člena Radek H   Click here to Send Radek H a Private Message   Add Radek H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4569920 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív