Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Zvlhčovačka problem s hadicema
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Black Up
Stálý Člen

Karma uživatele Black Up - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 26  

Zvlhčovačka problem s hadicema Příspěvek č. 1


zdravim
mám homebox S což není moc velkej prostor, a každá nevyužitá plocha mě sere... mám zvlhčovačku která zabírá misto cca 20x20 cm ... což je dost, a nevím jak to vyřešit tak aby byla mimo skřín...
má tu někdo homebox a vyřešil tenhle problem ? aby nemusel mít zvlhčovačku přimo ve skřini, ale mimo ni ?

přikladam obrázek kde je stručně nakreslen problem .... po zavedení hadice do skříně se po čase fungování zvlhčovačky hadice jakoby ucpe zkondenzovanou vodou... když sem dal hadici do skříně vrchem tak zas z t hadice kapalo do skříně...

vím že by to chtělo tu hadici nějak srovnat tak aby se zkondenzovaná voda opět vracelo do zvlhčovačky, ale jelikož je u homeboxu dira naspod niž než vyustění zvlhčovačky, tak fakt neivm jak na to ..

Old Post 13-09-2011 v 18:26 PM
Black Up je offline   Profil uživatele Black Up   Find more posts by Black Up   Foto galerie člena Black Up   Click here to Send Black Up a Private Message   Add Black Up to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pelech
Stálý Člen

Karma uživatele pelech - 60% PěstitelskáKarma uživatele pelech - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 2

Já mám vespod hadice, kde se udržovala kondenzovaná voda, udělanou dírku a odkapává to do misky. Tu musím 1x za 2-3 dny ručně vylejvat.

Imo by to šlo vyřešit i nějak automaticky, ale přijde mi to zbytečný.

"Silnější pes mrdá."

Old Post 30-09-2011 v 11:07 AM
pelech je offline   Profil uživatele pelech   Find more posts by pelech   Foto galerie člena pelech   Click here to Send pelech a Private Message   Add pelech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Black Up
Stálý Člen

Karma uživatele Black Up - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 3

vyřešil sem to tak že sem skřín postavil na dřevěný podstavec, tak potom tu hadici nemusím tak křivit, a voda steká zpět do zvlhovačky...

Old Post 02-10-2011 v 19:06 PM
Black Up je offline   Profil uživatele Black Up   Find more posts by Black Up   Foto galerie člena Black Up   Click here to Send Black Up a Private Message   Add Black Up to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9850490 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív