Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Spálil jsem tov měsíci květenství, co teď??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Obecné Spálil jsem to v měsíci květenství, co teď?? Příspěvek č. 1

Zdravím, před hodinou jsem zjistil, že jsem to tak do půlky kytky totalne spalil. Chyba byla v tom, že jsem na DRIPu odebral dva "noční" zalévací cykly... no a je to hned :-(

Takže- za předpokladu že to chci dojet - co mám udělat v následujících dnech?

Zatím jsem jim dal jen další noc a zalil jsem je, aby se torchu vzpamatovaly.. poradí někdo jak bych se měl dál zachovat?

Přemýšlel jsem, že bych na rychlo koupil jeste nejaky řezy, mozna to tak bude nejlepsi, ale kytky se budu snazit stejne zachranit. takze rady sem!

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 13-09-2011 v 18:44 PM

Old Post 13-09-2011 v 09:45 AM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 2

Pokud jsi to nespálil moc, tak by se měly dát do kupy .. foto by bylo lepší

Old Post 13-09-2011 v 10:25 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 3

za chvíli jim začne "den" tak je vyfotim a uvidime no.. alespon jako odstarujici pripad... fakt to byla otazka jednoho dne... a to uz jsem nejaky vetve vzal hned.. ty co byly už fakt vysusený :--/

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Old Post 13-09-2011 v 18:44 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1488220 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív