Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » First OutDoor-Big Bud 2013
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Re-Devil
Nový Člen

Karma uživatele Re-Devil - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 25  

Obecné First OutDoor-Big Bud 2013 Příspěvek č. 1


Zdravím vás pánové a dámy nebudu to nikterak moc okecávat..tak rovnou k věci...
O pěstění něco málo vím a když nevím tak FAQ to ví..
Takže letos poprvé jsem na zahradě zkusil zasadit 3kyťule..všechno je to Big Bud(řízky)
Tak tu zakládám svou první biografii mladého pěstitele..
Tak vás chci kuci poprosit o rady a připomínky k tomuhle "pokusu"
Takže k věci...
Říká se že : "na prvního máje..půda ůrodná je"...tak jsem začátkem května vyfasoval řízky v kelímkách...klasicky jsem je teda hodil pod folii na 5dní aby se holky krásně zakořenili...
Po 5ti dnech jsem kyťule přesadil do 22litrovejch kýblů do kterejch jsem namíchal zeminu ve stylu Grower rady (perlit/kokos vlákno/substrát B v poměrech co tady "radíte"..
Prolil jsem rostlinky Lignohumátem na podporu kořenovýho systému atd atd..
Kytičky jsem prvních 15dní nechal jenom o vodě aby si holky zvykly na tu hlinu...
První hnojení jsem spáchal 10června...
Hnojím "Áháčkama"podle navodu co píšou na flašhkách..
Přikládám fotky jak rostlinky rostly abyste měli představu jak s tím zápasím
Foceno 17.5..

Naposledy upravil Re-Devil 11-07-2013 v 23:37 PM

Old Post 11-07-2013 v 23:18 PM
Re-Devil je offline   Profil uživatele Re-Devil   Find more posts by Re-Devil   Foto galerie člena Re-Devil   Click here to Send Re-Devil a Private Message   Add Re-Devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Re-Devil
Nový Člen

Karma uživatele Re-Devil - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 2


Tak takhle holky vypadaj po týdnu...
Jinak bojuju se světlem..svítí mi na kytí od půl 12 do těch 19:00 plus minus..
A hnojím 2x týdně(středa a neděle) v pátek prolívám vodou jen(když neprší)
Foceno 22.5

Naposledy upravil Re-Devil 11-07-2013 v 23:59 PM

Old Post 11-07-2013 v 23:41 PM
Re-Devil je offline   Profil uživatele Re-Devil   Find more posts by Re-Devil   Foto galerie člena Re-Devil   Click here to Send Re-Devil a Private Message   Add Re-Devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Re-Devil
Nový Člen

Karma uživatele Re-Devil - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 3


Liju hnojky dle rozpisu a občas postřik lignohumátem pro podporu fotosyntézy...
Nadešel čas kdy kyti odpočívali a započala éra zastřihnutí...nvm jestli je to dobře nebo špatně..hlavní je že po zaštípnutí vrchů se holky "rozvidličkovaly"a začli konečně nějak vypadat..
Tady fotka těsně před štípancem...
Foceno 1.6.

Old Post 12-07-2013 v 00:04 AM
Re-Devil je offline   Profil uživatele Re-Devil   Find more posts by Re-Devil   Foto galerie člena Re-Devil   Click here to Send Re-Devil a Private Message   Add Re-Devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Re-Devil
Nový Člen

Karma uživatele Re-Devil - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 4


No a tady holky už konečně po těch shockovkách ze stříhání konečně jedou..
Stále hnojím poloviční dávkou..pomaloučku polehoučku ať si zvykaj..
Foceno 6.6.

Old Post 12-07-2013 v 00:13 AM
Re-Devil je offline   Profil uživatele Re-Devil   Find more posts by Re-Devil   Foto galerie člena Re-Devil   Click here to Send Re-Devil a Private Message   Add Re-Devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Re-Devil
Nový Člen

Karma uživatele Re-Devil - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 5



Konečně mám doma pH metr s kterým se teprve učím..ale nic složitýho..
No tak jsem si zkusil změřit pHčko v hlíně(destilka+hlína) a vyskočila mi hodnota pH 7.1.
Což si myslím není nejhorší...
12.6.jsem kyti poprvé pořádně zahnojil Advanced Hydrophonics..plná dávka dle návodu..
Tak tady foto ze dne 12.6.(ten den jsem měřil to pH)..

Naposledy upravil Re-Devil 12-07-2013 v 00:49 AM

Old Post 12-07-2013 v 00:27 AM
Re-Devil je offline   Profil uživatele Re-Devil   Find more posts by Re-Devil   Foto galerie člena Re-Devil   Click here to Send Re-Devil a Private Message   Add Re-Devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Re-Devil
Nový Člen

Karma uživatele Re-Devil - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 6



Takže bylinkám se daří..vypadaj k světu ..celkově zesílily a brutálně "smrděj" hold řízek je řízek..
Přikládám fotku z 20.6. Je to focený hned potom..co jsem prostříhal pár listů co stínili spodním větvím..další šok pro kyti ale jsou to bojovnice.
Do kýblů jsem musel udělat víc drenážních děr..bo moc mokra hlína není to nejlepší...
pH se mi zatím drží kolem 7.2-7.6...zatím kytky prospívaj..nežloutnou a nijak neprojevujou nějaký nedostatky...

Old Post 12-07-2013 v 00:58 AM
Re-Devil je offline   Profil uživatele Re-Devil   Find more posts by Re-Devil   Foto galerie člena Re-Devil   Click here to Send Re-Devil a Private Message   Add Re-Devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Re-Devil
Nový Člen

Karma uživatele Re-Devil - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 7


Tak na kytky po posledním prostřihu už nechytám..tak moc jsem je stresoval až mi jich bylo líto.. troška sem je tím vším zaseknul ale není to nejhorší na první pokus..
Tak peru jim 2x týdně plnou dávku AHček ..stříkám na listy lignohumát a zbytek nechávám na přírodě...Ph je těd 7.5..pomalu roste hore...spravíme..posléze..
tady fotka z 27.6.

Old Post 12-07-2013 v 01:22 AM
Re-Devil je offline   Profil uživatele Re-Devil   Find more posts by Re-Devil   Foto galerie člena Re-Devil   Click here to Send Re-Devil a Private Message   Add Re-Devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Re-Devil
Nový Člen

Karma uživatele Re-Devil - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 8


Tak zkrz sousedy ..jsem se rozhodl postavit kolem podomácku vyrobenej "folíáček"..
Foliak nebude plnit funkci pravýho foliovníku..ale bude sloužit jenom jako "clona"aby to nebylo sousedy do očí.. posléze zadělám igelitem mou konstrukci JENOM ze dvou stran(strany kde bydlí soused takže uvidíme co to udělá...
Jo a ještě jeden bonus..od kamaráda jsem dostal diamantovou folii..
Tak jsem ji nalepil na zeď za rostlinkama ať si užije slunce i odvrácená tvář bylinek
Funguje dokonale hlavně spodní větvě chrochtaj blahem...
Nevím jestli je to možný..ale normálně mi začaly holky nakvítat...
Jsem sice dá se říct Novice..ale určitý zkušenosti mám tak doufám že jsem schopnej poznat nákvět...
jinak žraly mi to nějaký sviňule..do listů(pár jenom) mi prokousali malilinkatý dírky jako by po průstřelu brokovnicí...tak jsem koupil Spintor 6ml na postřik..tak snad zabere...
Ph jsem neměřil..dle barvy rostlin jim nic nechybí...ale je mi jasný že to vyskočí nahoru a budu to muset srazit dolů...
Přikládám fotku ze dne 6.7.(ten den jsem nalepil tu folii)

Old Post 12-07-2013 v 01:43 AM
Re-Devil je offline   Profil uživatele Re-Devil   Find more posts by Re-Devil   Foto galerie člena Re-Devil   Click here to Send Re-Devil a Private Message   Add Re-Devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Re-Devil
Nový Člen

Karma uživatele Re-Devil - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 9



Tak a je to tady..toho čeho sem se bál..na stinné straně kytek mi na každé z nich prožloutli 2listy spodní..okamžitě sem nabral hlínu a změřil jsem Ph..
pH překonalo magickou hranici 8.0..což je nepřijatelný...
Po tomhle zjištění hned ráno valím koupit Ph down od AH..kyselinku fosforečnou..když už to nakvítá...odedneška každou zálivku budu upravovat na hodnoty který maj kytí rády...
Zároveň koupím akcelerátor od A.H....a enzymy...jsou to sice "jenom"venky..ale jsou moje
Takže toť prozatím zhruba vše...pokračovat budu zase za týden..
Kdyby měl někdo nějaký rady či připomínky..hned sem s nima...rád se nechám poučit...
Tak ať vám to roste a držte mi palčáky ať to nějak nepo..ru


těd jsem si všiml že jsem tohle téma založil ůplně ve špatné sekci...nebylo to úmyslně..jenom prostě nečumím kam to zakládám.pokud se mi podaří zjistit jak tohle téma přesunout do správné kategorie..ihned tak učiním.pokud nelze téma přesunout do jiné kategorie pouze s uživatelským rozhraním..tak na kolenou prosím admina tohot fóra o schovívavost s mojí osobou a o přesunutí do kategorie..fotogalerie pod Sluncem..kam s jí chtěl původně umístit...děkuji Re-Devil

Naposledy upravil Re-Devil 12-07-2013 v 05:41 AM

Old Post 12-07-2013 v 02:04 AM
Re-Devil je offline   Profil uživatele Re-Devil   Find more posts by Re-Devil   Foto galerie člena Re-Devil   Click here to Send Re-Devil a Private Message   Add Re-Devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Re-Devil
Nový Člen

Karma uživatele Re-Devil - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 10


Tak moji zlatí..právě jsem se vrátil z hradu.. Nee z growshopu sem se vratil..s potrebnejma vecma...(Ah akcelerator/Ah enzymy/a kyselinka fosforečná)...opravdu funguje na výbornou...
Co se týče roztoku tak jsem ze zálivky co měla Ph 7.6jsem pomocí kyselinky snížil na 6.2..
Což si myslím je luxus sem sice zase o 1300korun chudší zahradník ale co bych neudělal pro moje milášky že? :-D tak lidičky..očekávejte v průběhu týdne doplňující info s fotkou mejch holčiček:-) zítra tam prsknu podpůrnou síť a nějak zapracuju na tom mým foliáčku..
A tady jen tak pro představu moje sada pro mladého chemika :-)

Old Post 12-07-2013 v 09:16 AM
Re-Devil je offline   Profil uživatele Re-Devil   Find more posts by Re-Devil   Foto galerie člena Re-Devil   Click here to Send Re-Devil a Private Message   Add Re-Devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Re-Devil
Nový Člen

Karma uživatele Re-Devil - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 11



Tak pánové a dámy... vlastníma rukama jsem dneska dodělal(konečně) ten folíák..trvalo to dýl než sem čekal ale byla to brnkačka...zkrátka zlatý český ručičky se nezapřou .. natáhl jsem podpůrnou sít a těd děj se vůle boží..
Ináč....Phčko jsem úspěšně srazil zase na přijatelnější mez... prolil sem to snad Hektolitrama upravené vody s enzymama od AH a kytí zas vypadaj že jim je líp hold...opatrnějs s AH hnojkama ...a HLAVNĚ nebýt hloupej a používat ten Ph metr když sem si ho koupil tak pokračování přístě...

Old Post 13-07-2013 v 13:05 PM
Re-Devil je offline   Profil uživatele Re-Devil   Find more posts by Re-Devil   Foto galerie člena Re-Devil   Click here to Send Re-Devil a Private Message   Add Re-Devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cocos
Stálý Člen

Karma uživatele Cocos - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 12

na začiatočníka fakt krása, jedine čo by som spravil inak nedal by som to hneď do tých 22L ale ešte predtým do nejakých menších pri presádzaní majú potom lepšie korene ale to je detail tá sieť pre podporu je dosť bomba, mohol by si na nich skúsiť SuperCrooping
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22341

Old Post 15-07-2013 v 15:16 PM
Cocos je offline   Profil uživatele Cocos   Find more posts by Cocos   Foto galerie člena Cocos   Click here to Send Cocos a Private Message   Add Cocos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cocos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Re-Devil
Nový Člen

Karma uživatele Re-Devil - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 13

To Cocos:
S tim postupným přesazováním jsem to nevychytal a zbytečně jsem to uspěchal ..
Příšte už budeme chytřejší.. co se týče toho ohýbání tak na to bohužel v tom foliáčku nemam místo..ale i tak ta sit dokonale splni svuj ucel.. ale děkuji za připomínky jsem za ně upřímně rád tenhle out beru jako "zacatecnickej" zaskolovaci test zkrz Ah hnojky a uceni se s chemii...protoze na podzim zkusim homemadeweed navic na pestovani mam prirozenej talent si vsimam..

Old Post 15-07-2013 v 18:50 PM
Re-Devil je offline   Profil uživatele Re-Devil   Find more posts by Re-Devil   Foto galerie člena Re-Devil   Click here to Send Re-Devil a Private Message   Add Re-Devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Re-Devil
Nový Člen

Karma uživatele Re-Devil - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 14

Tak a máme tady pokračování...
Fotky jsou ze dne 21.7.2013...
nechávám jim dostatek prostoru a času pro jejich růst...
Květinkám se podle mě daří...na moje zkušenosti si myslím že dobře...
Stále hnojím tak jak mi to radí "návod" na AHčkách...
Venku je krásně a slunce svítí tak jak má tak nechávám kyťule pořádně papkat...
Třeba v pondělí jim dávám hnojkovou zálivku se stabilizovaným Ph (6.2)
Dva dny na to je pak proliju vodou(PH6.2) obohacenou pouze jenom Enzymama a akcelerátorem....
pak zas za dva dny hnojím .... a tak to točím celou dobu....
co se týče foliáku tak jsem zjistil že jak tam mám dostatečnej přísun vzduchu tak mi Kyťule strašně moc chlastaj tak jim vůbec nevadí obden zálivka...
tady pár fotek pro představu

Fotka č1. Tady sem si musel vyfotit moje koťátko domácí který si oblíbilo vegetit pod mojí vegetací aspoň že už jim neožírá listy...
Fotka č.2 Tady je nejmenší kytka z těch třech kytek...
Fotka č.3 Tady je ta největší krásně se mi vytáhla
Fotka č.4 Tady je prostřední Všecky jsou krásný
Fotka č.5 Tady je "celkovej pohled na kyťule
Včera jsem zastřihnul (ustřihl) spodní nejmenší větvičky co by ani při nejlepší
péči neměli šanci nějak víc vyrůst a přemorfovat se na šišky....
Sice mi to nedělalo žádnou radost ale účel světí prostředky...
tak snad to vrchni větvičky oceněj až budou dělat paličky...

Tak příští týden zase pokračuju .... Budu se těšit

Old Post 23-07-2013 v 18:03 PM
Re-Devil je offline   Profil uživatele Re-Devil   Find more posts by Re-Devil   Foto galerie člena Re-Devil   Click here to Send Re-Devil a Private Message   Add Re-Devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Re-Devil
Nový Člen

Karma uživatele Re-Devil - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 15






Tak a máme tady pokračování...
Fotky jsou ze dne 21.7.2013...
nechávám jim dostatek prostoru a času pro jejich růst...
Květinkám se podle mě daří...na moje zkušenosti si myslím že dobře...
Stále hnojím tak jak mi to radí "návod" na AHčkách...
Venku je krásně a slunce svítí tak jak má tak nechávám kyťule pořádně papkat...
Třeba v pondělí jim dávám hnojkovou zálivku se stabilizovaným Ph (6.2)
Dva dny na to je pak proliju vodou(PH6.2) obohacenou pouze jenom Enzymama a akcelerátorem....
pak zas za dva dny hnojím .... a tak to točím celou dobu....
co se týče foliáku tak jsem zjistil že jak tam mám dostatečnej přísun vzduchu tak mi Kyťule strašně moc chlastaj tak jim vůbec nevadí obden zálivka...
tady pár fotek pro představu

Fotka č1. Tady sem si musel vyfotit moje koťátko domácí který si oblíbilo vegetit pod mojí vegetací aspoň že už jim neožírá listy...
Fotka č.2 Tady je nejmenší kytka z těch třech kytek...
Fotka č.3 Tady je ta největší krásně se mi vytáhla
Fotka č.4 Tady je prostřední Všecky jsou krásný
Fotka č.5 Tady je "celkovej pohled na kyťule
Včera jsem zastřihnul (ustřihl) spodní nejmenší větvičky co by ani při nejlepší
péči neměli šanci nějak víc vyrůst a přemorfovat se na šišky....
Sice mi to nedělalo žádnou radost ale účel světí prostředky...
tak snad to vrchni větvičky oceněj až budou dělat paličky...

Tak příští týden zase pokračuju .... Budu se těšit

Old Post 23-07-2013 v 19:00 PM
Re-Devil je offline   Profil uživatele Re-Devil   Find more posts by Re-Devil   Foto galerie člena Re-Devil   Click here to Send Re-Devil a Private Message   Add Re-Devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Re-Devil
Nový Člen

Karma uživatele Re-Devil - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 16





Zdravím všechny...
Posledni dobou se mi kyticky tak trochu vytahl a jak se tak vytahl narazili moje koreny na problem..
Jsem na dne kyblu..zjistil jsem to podle toho ze se mi po pridani hnojek pripalili konecky liatu...stejny davkovani a kytky zacali protestovat..tak sem proplachnul a zacal jsem aplikovat polovicni davky...musim je strikat i proti skudcum..nasel sem na nich par vajicek tak to strikam co muzu..a docela to funguje..kytickam se dari jak se da..nikterak uz do nich nezasahuju a nechavam je prirode...vypadaj ze jsou maly..ale jsou velky od 120do 135cm..coz si myslim ze se na kybl da...chystam se zitra zacit hnojit uz vic na kvet bo na rust uzmyslim to nejak nepude..tak uvidim co z toho bude...
Tady par fotek ze dne 29.7.2013

Naposledy upravil Re-Devil 02-08-2013 v 20:55 PM

Old Post 31-07-2013 v 22:57 PM
Re-Devil je offline   Profil uživatele Re-Devil   Find more posts by Re-Devil   Foto galerie člena Re-Devil   Click here to Send Re-Devil a Private Message   Add Re-Devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2017 - I. Outdoor 2016 - 22 odpovědí
24-09-2013 - Dlhá cesta outdooru 2013. - 8 odpovědí
28-06-2013 - Letošní OUTDOOR 2013 - 24 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3802960 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív