Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj OuT 2o11 + 2o12 - Selekce
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2

Co bys ve finále očekával?
This poll is closed.
podprůměr 0 0%
průměr 5 11.11%
spokojenost 32 71.11%
čorku 8 17.78%
Total: 45 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
hulibrcko
Stálý Člen

Karma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 17

Díky chystám se po domluvě dát do názvu tenhle rok a postovat sem ten cross | KC36 x Somango (otec x matka) | o kterým jsem psal...zatim jsou to prckové, ale krásně indikovitě stavěný...mám toho po kámoších víc, tak to odřežu, odjedu a snad i poselektim.

Dneska snad zbyde čas a něco nařežu i nafotim

PeacE'n'GroW

Některé drogy jsou zakázané proto,
že by byly nebezpečné,
ale jsou nebezpečné proto, že jsou zakázané.
Uzivejte v miru, plice plne dymu.

GIN 16xSSH 600w COCO
OuT2o11+2012 selekce loňského crossu
2x400W COCO 12xPPP,INDIKA MF,SWEET MBOG

Naposledy upravil hulibrcko 05-06-2012 v 07:55 AM

Old Post 28-05-2012 v 07:55 AM
hulibrcko je offline   Profil uživatele hulibrcko   Find more posts by hulibrcko   Foto galerie člena hulibrcko   Click here to Send hulibrcko a Private Message   Add hulibrcko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulibrcko
Stálý Člen

Karma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 18

RE na pár Dotazů:
Ani se mi to nechtělo psát, ale selektit budu muset znovu letos...naštěstí mám pořát z čeho i když jsem toho dost rozdal v domění, že si udělám dvě matky a semena už nebudu potřebovat, tak zbejvá jen pokutit prostory a udělám si to pěkně vklídku. Loni to bylo z deseti kusů umístěnejch mezi známý a z toho dva potencionální kousky kámošovi vyrabovali ze skleníku spolu s jeho úrodou ještě než to ukázalo úplnej potencionál! Škoda, že zrovna řezivo z jeho skleníku jsem si označil tak nešťastně, že jsem už při zpětný kontrole tý djungle nevěděl co bylo co
Každopádně mám zase připravený místečko, kam letos fláknu řezivo od pár lidí z G, tak snad bude co sledovat

PeacE'n'GroW

Některé drogy jsou zakázané proto,
že by byly nebezpečné,
ale jsou nebezpečné proto, že jsou zakázané.
Uzivejte v miru, plice plne dymu.

GIN 16xSSH 600w COCO
OuT2o11+2012 selekce loňského crossu
2x400W COCO 12xPPP,INDIKA MF,SWEET MBOG

Old Post 17-04-2013 v 09:33 AM
hulibrcko je offline   Profil uživatele hulibrcko   Find more posts by hulibrcko   Foto galerie člena hulibrcko   Click here to Send hulibrcko a Private Message   Add hulibrcko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulibrcko
Stálý Člen

Karma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 178  

Dotaz Příspěvek č. 19

Dáme UP2017?? Letos je zase co dokumentovat

PeacE'n'GroW

Některé drogy jsou zakázané proto,
že by byly nebezpečné,
ale jsou nebezpečné proto, že jsou zakázané.
Uzivejte v miru, plice plne dymu.

GIN 16xSSH 600w COCO
OuT2o11+2012 selekce loňského crossu
2x400W COCO 12xPPP,INDIKA MF,SWEET MBOG

Old Post 03-08-2017 v 15:55 PM
hulibrcko je offline   Profil uživatele hulibrcko   Find more posts by hulibrcko   Foto galerie člena hulibrcko   Click here to Send hulibrcko a Private Message   Add hulibrcko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1142560 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív