Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 200w CFL Kill Bill- problém
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
šoušolín
Stálý Člen

Karma uživatele šoušolín - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 36  

200w CFL Kill Bill- problém Příspěvek č. 1


Zdravim všechny,
jedu si takovej malej grow,ale nastal problém, já blbec to nechal nejspíš moc dlouho na růstu(3 týdny, což mi teda moc nepřijde), ale po přepnutí se mi to začalo vytahovat takovym stylem, že nevim co s tim. Přihazuju fotku, ať je to názorný. No a teď bych Vás všechny rád požádal o radu, co dál,mam to ještě střihnout, nebo zalomit?? ... nebo další návrhy.. Zasazený řízky byly 1.8.2011, přepnuto 12/12 22.8.2011. Fotka z dneška. To veprostřed, co očividně vypadá jinak, je Jackie White, to jenom aby to někoho nemátlo.. Mam problém s tou květinkou vpravo(očividně nejvytáhlejší)

Old Post 27-08-2011 v 09:16 AM
šoušolín je offline   Profil uživatele šoušolín   Find more posts by šoušolín   Foto galerie člena šoušolín   Click here to Send šoušolín a Private Message   Add šoušolín to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 2

Ahoj, nedavno sem resil podobny problem u kamarada, co ma 250W, a my jsme to lamali, takze ja bych ti doporucil ty nejvytahlejsi vrsky bud zohybat, nebo opatrne zlomit, prakticky to kytkam nijak neublizi a ucel to splni. Posledni moznost by byla si z tech vrsku udelat rychle nove rezy.

Old Post 27-08-2011 v 09:44 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šoušolín
Stálý Člen

Karma uživatele šoušolín - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 3

Dík za reakci,
no s těma řezama mě to napadlo, ale myslim, že bych je strašně zabrzdil, pač už začínají nakvítat, takže kdybych je pak zase přehodil na růst(ty řezy), nejsem si jistej, jestli by to mělo smysl.. Asi se jeví jako nejschůdnější možnost to fakt zalomit. Ještě jednou thanx!

Old Post 27-08-2011 v 09:51 AM
šoušolín je offline   Profil uživatele šoušolín   Find more posts by šoušolín   Foto galerie člena šoušolín   Click here to Send šoušolín a Private Message   Add šoušolín to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andrejslavomir
Nový Člen

Karma uživatele andrejslavomir - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 4

cus, tedka sem mel taky ten samy problem, mel sem to dlouho na rustu a pak mi nestacila skrin, normalne jak rika celller, polamat, ale tak s rozumem kytky to zvladly v klidecku

http://www.youtube.com/watch?v=-bAN7Ts0xBo
at zije TUNAK!!!

Old Post 27-08-2011 v 18:01 PM
andrejslavomir je offline   Profil uživatele andrejslavomir   Find more posts by andrejslavomir   Foto galerie člena andrejslavomir   Click here to Send andrejslavomir a Private Message   Add andrejslavomir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 5

Pokud jsou zdravé, tak uber dusíku ve hnojivu. Tím se zpomalí bujný růst.

Old Post 27-08-2011 v 18:08 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Já bych zvolil asi taky ohýbání,, koukal jsem na nějakou metodu co dělaj ty dvá cápci od straijn house)) proste nezne ohni vetev, tk aby si ji nezlomil, ale proste ji ohni, tk že ji chvilku podrzis ohlou,, nebo si pomoz provazkem )

Old Post 27-08-2011 v 19:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šoušolín
Stálý Člen

Karma uživatele šoušolín - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 7

dík moc, nějak to promyslim.

Old Post 27-08-2011 v 21:20 PM
šoušolín je offline   Profil uživatele šoušolín   Find more posts by šoušolín   Foto galerie člena šoušolín   Click here to Send šoušolín a Private Message   Add šoušolín to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5427630 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív