Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj 1. Grow - 600 W - 9x BigBud XXL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Můj 1. Grow - 600 W - 9x BigBud XXL Příspěvek č. 1



Ahoj,

tak jsem si konečně pořídil skříň. Jedná se o:

-DarkStreet 100*100*200 cm
-600 W Osram Plantastar HPS na růst i květ (20% podíl modrého světla)
-stínidlo Hobby rozměry 40 x 50 cm
-Ventilátor VK 125 – 365m3/h (celkem hlučný i po zaizolování - viz. foto)
-Carbon filter Prima Klima
-na ofuk celkem silný domácí větrák se dvěmi rychlosti + 1x klipsňák
-ultrazvukový zvlhčovač
-diamantová fólie
-mobilní klimatizace
-květníky 9x 11l
-hllínu 2x 50l Plagron Grow-mix
-hnojiva Plagron Top Gow Box - viz. foto
-9x feminizovaná semínka BigBud XXL
-ultrazvukový zvlhčovač
-diamantová fólie
-mobilní klimatizace

Naposledy upravil 19-07-2011 v 12:46 PM

Old Post 16-06-2011 v 09:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letec
Stálý Člen

Karma uživatele letec - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 2

Pekny setik, akorat jak vidim ten casovac, tak ja bych doporucil spis digitalni(je to cca o 50 Kc vic). Melsjem 2 mechanicke a postupne se mi oba posrali. To neni az takova skoda v porovneni s tim, ze v kvetu kvuli tomu svitily vybojky 4 dny nonstop, coz zpusobilo na kyti nehezke veci(vsehny kompaktni palky se roztahly a proste spatne).
Jinak jeste jedno doporuceni - prijde mi lepsi rizek nez seminko, kratsi doba rustu a matkari tem klonum stejne vetsinou poskytnou lepsi podminky nez ty, takze jsou pak i silnejsi.

At se dari

Milujte se a pěstujte

Old Post 16-06-2011 v 10:26 AM
letec je offline   Profil uživatele letec   Find more posts by letec   Foto galerie člena letec   Click here to Send letec a Private Message   Add letec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krcmar
Nový Člen

Karma uživatele krcmar - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 3

letče nebylo to jen tim že používáš vysokou vátáž bez stykače?

Old Post 16-06-2011 v 13:52 PM
krcmar je offline   Profil uživatele krcmar   Find more posts by krcmar   Foto galerie člena krcmar   Click here to Send krcmar a Private Message   Add krcmar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mac
Stálý Člen

Karma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 4

anologove čas.hodiny jedine doporučuji na lampu jsou vhodnejši než digitalni.digitalni mi přidou jako zbytečnost

Old Post 16-06-2011 v 14:03 PM
Mac je offline   Profil uživatele Mac   Find more posts by Mac   Foto galerie člena Mac   Click here to Send Mac a Private Message   Add Mac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 5

mám ty samé a nemůžu si stěžovat

Old Post 16-06-2011 v 15:01 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

mam troje analog. a taky super)) hele kdyz mas digitalni a vypadne proud tak se ti smazou vsechny nastaveny casy nb to ma nejakou baterku?

Old Post 16-06-2011 v 18:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

K řízkům bohužel nemám přístup, nikoho s matkárnou neznám.
K těm analogovým hodinám, jak nastavim kdy to má sepnout a kdy zase vypnout? Asi jsem vyhodil návod, nemůžu ho nikde najít.

Old Post 16-06-2011 v 21:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 8

kdyz to chces spustene, tak das ty koliky po krajich dolu jedoduche. radsi to odzkousej ale nedokazu si predstavit ze to bdue fungovat jinak =) a nastavit ca sůravny cas

EDIT: Pokud chces jet od 7:00 do 19:00, tak proste mezi těmito hodinami co máš na těch hodinách sepneš kolíky, samo že nesmíš zapomenout seřídit čas aby seděl s tou šipkou není to vlbec těžké, na to nepotřebuješ návod ani O_o

Naposledy upravil Muminex 16-06-2011 v 22:08 PM

Old Post 16-06-2011 v 21:37 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Muminex
kdyz to chces spustene, tak das ty koliky po krajich dolu jedoduche. radsi to odzkousej ale nedokazu si predstavit ze to bdue fungovat jinak =) a nastavit ca sůravny cas

Já potřebuju, jak se nastavuje čas sepnutí (rozsvícení) a vypnutí (zhasnutí).

Old Post 16-06-2011 v 21:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

však ti to říká..nastav si at ti ta sipka ukazuje na cas kolik je zrovna hodin.. a pak mas po boku takovy cerny kostecky nb co to je a kdyz ju zamacknes dolu tak v tu dobu ti to bude svitit...pak se jeste nastavuje zboku takovej cudlik bud aby to jelo porad nb aby to jelo na ty intervali ktery sis nastavil... chapes?:d

Old Post 16-06-2011 v 22:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Jinak vyklíčilo mi všech 9 semínek, dal jsem je ho hlíny a na nějakou dobu na parapet.

Old Post 16-06-2011 v 22:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Vo1um3
však ti to říká..nastav si at ti ta sipka ukazuje na cas kolik je zrovna hodin.. a pak mas po boku takovy cerny kostecky nb co to je a kdyz ju zamacknes dolu tak v tu dobu ti to bude svitit...pak se jeste nastavuje zboku takovej cudlik bud aby to jelo porad nb aby to jelo na ty intervali ktery sis nastavil... chapes?:d

OK, vyzkouším to.

Old Post 16-06-2011 v 22:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 13

Cau kolegaci,

nevim, jaky mate problem s digitalnima spinackama, jsou jednoznacne lepsi..mechanicky pouzivat tak na ofuky a pristroje s malym odberem elektriky(odpalil jsem jich uz X a nemaji dlouhou zivotnost na vetsich proudech)..pri velkych proudech se mechanicke pritavuji a byla tady zminka o stykaci - nevim kolik takova vec stoji a jak slozita je instalace, ale digitaly jsou o 70 korun drazsi a je to bez prace a znalosti. Hodne malo se stava, ze by se vysraly a kdyz vypadne proud, maji vnitrni baterku a jeste nejakou dobu funguji (jak dlouho zmereny nemam, ale myslim, ze par hodin to bude)

Takze na vybojku doporucuju urcite digitaly a nebudu sam..

pic, at ti rostou hlavy jak zavarovacky ;-)

FLY on the Sky

Old Post 17-06-2011 v 11:33 AM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carda1993
Stálý Člen

Karma uživatele carda1993 - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 14

kdyz se to tu resi ja sem si objednla analogovej spinac vzivote sem ho v ruce nemel,a nedaly mi tam ani cz navod... pouze nemeckej a nemecky fakt neumim a vubec sem nepochopil jak nastavim aby mi to svitilo od 6 do pulnoci.

Old Post 18-06-2011 v 11:54 AM
carda1993 je offline   Profil uživatele carda1993   Find more posts by carda1993   Foto galerie člena carda1993   Click here to Send carda1993 a Private Message   Add carda1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Muminex
kdyz to chces spustene, tak das ty koliky po krajich dolu jedoduche. radsi to odzkousej ale nedokazu si predstavit ze to bdue fungovat jinak =) a nastavit ca sůravny cas

EDIT: Pokud chces jet od 7:00 do 19:00, tak proste mezi těmito hodinami co máš na těch hodinách sepneš kolíky, samo že nesmíš zapomenout seřídit čas aby seděl s tou šipkou není to vlbec těžké, na to nepotřebuješ návod ani O_o

Těch kolíků jsem si totiž ze začátku vůbec nevšim, proto mi nelezlo do hlavy, jak nastavit čas.

Old Post 18-06-2011 v 12:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Myslím,že pokud má 600w lampu tak stykač je docela potřeba :-) Už jen pro jistotu. http://www.growshop.cz/katalog/sezn...iny-a-rozvadece Tohle se dá koupit nebo vyrobit to je levnější.Každopádně co mi bylo řečeno tak bez stykače tak 250w,ale třeba se mílím :-) Držím palec a ať to roste :-)

Old Post 18-06-2011 v 16:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2020 - 1st grow cocos 600w 12x Big Bud - 43 odpovědí
02-04-2020 - 1st grow cocos 600w 12x Big Bud - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4671600 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív