Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Hnojení - Poraďte
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
S3RIOUS
Stálý Člen

Karma uživatele S3RIOUS - 53% PěstitelskáKarma uživatele S3RIOUS - 53% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 52  

Hnojení - Poraďte Příspěvek č. 1

Zdar, mám dotaz zkrze hnojení v květu. Kytky jsou na konci druhého týdne květu (12/12). Asi tyden po přepnutí sem sem začal hnojit zbytkem biobloomu od biobizz, který mi včera došel. Chtěl bych poradit co jim mám teď začít míchat - k dispozici tu mám guanokalong bloom i grow( u toho květovýho je napsáno N-K 2.5-6 ... kde je sakra fosfor?? Pak tu ještě mám P-K 13-14. Do hnojek se mi zatim nechce investovat a rad bych použil co ještě mám. Ještě tu mám Atazyme od atami, u toho bych se chtěl zeptat jak často jimi mam zalivat, posledni 3tydny sem je daval s kazdou zalivkou. Díky za Rady S3RIOUS]

Old Post 20-11-2011 v 16:33 PM
S3RIOUS je offline   Profil uživatele S3RIOUS   Find more posts by S3RIOUS   Foto galerie člena S3RIOUS   Click here to Send S3RIOUS a Private Message   Add S3RIOUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coupac
Stálý Člen

Karma uživatele coupac - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 2

Čus, poradím ti jen k Atazymu od atami, to dávám každou druhou zálivku k hnojivum v květu

Old Post 20-11-2011 v 17:25 PM
coupac je offline   Profil uživatele coupac   Find more posts by coupac   Foto galerie člena coupac   Click here to Send coupac a Private Message   Add coupac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 3

Všechno edávkování máte vždy bud na láhvi, nebo v tabulkách výrobce omg .. po 1000x se na to každý budete ptát .. stačí hledat - http://www.alchimiaweb.com/fr/guano...roduct-2077.php

Old Post 20-11-2011 v 17:33 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Dávkování podle láhve či výrobce?Jasně no lepší je pokud máš vychytaný svůj poměr což může mnohdy pomoct k lepšímu .

Old Post 20-11-2011 v 18:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S3RIOUS
Stálý Člen

Karma uživatele S3RIOUS - 53% PěstitelskáKarma uživatele S3RIOUS - 53% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 5

Dávám to sem hlavně z důvodu toho, že mě zarazilo, že květový hnojivo nemá na obalu psanej žádný obsah fosforu, proto dotaz na kombinaci s pkčkem. Co sem se dočetl, tak u těchto tekutých guano hnojiv (jak growth, tak bloom) je počítáno s tím, že se budou lít do substrátu od stejného výrobce (guanokalong) který už by ten fosfor měl obsahovat a postupně se při zálivce uvolňovat, jsem z toho jelen...Kamarád mi doporučil, asi to tak i udělám - prát tam guanakalong bloom spolu s pkčkem, občas do toho přimíchám enzymy a bude :-D

Old Post 20-11-2011 v 19:14 PM
S3RIOUS je offline   Profil uživatele S3RIOUS   Find more posts by S3RIOUS   Foto galerie člena S3RIOUS   Click here to Send S3RIOUS a Private Message   Add S3RIOUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 6

Protože to snad je na růst a v květu taky dáváš ždibec růstu a nerveš jim jen květ .. tvé hnojivo je růst jak jsi psal .. další doplnky si dokup nějaké na květ a přidej i PK podel dávkování, pod víš co je to PK

Old Post 20-11-2011 v 19:25 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S3RIOUS
Stálý Člen

Karma uživatele S3RIOUS - 53% PěstitelskáKarma uživatele S3RIOUS - 53% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 52  

Obecné Příspěvek č. 7

Kdybys místo toho povýšeneckýho tónu pořádně čet tak se dočteš že píšu že mam guanokalong jak na růst tak i na květ (proto BLOOM u něj není ve složený napsanej žádný fosfor, proto sem se ptal.
PS: Tvoje rady jsou mi platný jak automat na kondomy ve vatikánu, klidně si je odpust.

Old Post 20-11-2011 v 20:03 PM
S3RIOUS je offline   Profil uživatele S3RIOUS   Find more posts by S3RIOUS   Foto galerie člena S3RIOUS   Click here to Send S3RIOUS a Private Message   Add S3RIOUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 8

I tam někdo porušuje pavidla, tak i kondomy jsou důležité , cituju k dispozici tu mám guanokalong bloom i grow( u toho květovýho je napsáno N-K 2.5-6 ... kde je sakra fosfor?? přemýšlej ..

další věc je taková cituju Ještě tu mám Atazyme od atami, u toho bych se chtěl zeptat jak často jimi mam zalivat .. zase přemýšlej ..

Internet nebo hledej, když už nic víc ..

Old Post 21-11-2011 v 07:46 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-12-2009 - Mrkněte a poraďte - 22 odpovědí
24-01-2005 - Hnojení - AH - 2 odpovědí
14-02-2002 - Hnojení podle Reflexu - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6430410 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív