Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Chci se zeptat ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ruazek
Stálý Člen

Karma uživatele Ruazek - 74% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 41  

Chci se zeptat ? Příspěvek č. 1

Co dělam špatně rostou mi spíše do vyšky než, keřovatěli mam je pod 250w philips plug and grow.A spíše se tak tahnou.V čem může byt chyba ?

Old Post 12-08-2011 v 18:57 PM
Ruazek je offline   Profil uživatele Ruazek   Find more posts by Ruazek   Foto galerie člena Ruazek   Click here to Send Ruazek a Private Message   Add Ruazek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

Bud mas svetlo moc vysoko, nebo je to jen genetikou.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 12-08-2011 v 19:00 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Jestli se ti fakt hodně táhnou možná máš moc vysoko lampu(pročti faq, atp) dost taky udělá genetika a jinak tvar kyti si můžeš regulovat zastřiháváním, vyvazováním
FIM http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=142
Hodně infa tady http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=49013

Old Post 12-08-2011 v 19:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 4

Co máš za phena ? Indiku, nebo sativu ? Spíš bych řekl že sativu podle popisu - uber vlhkosti a sniž světlo (pokud ho máš vysoko)

Old Post 12-08-2011 v 19:12 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruazek
Stálý Člen

Karma uživatele Ruazek - 74% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 5

Mam vlhko hodně no....oki pokusim udělat protiopatřeni budu informovat kdyžtak.Modely la blanca a fruity semena od kamoše takže nevim.

Old Post 12-08-2011 v 19:44 PM
Ruazek je offline   Profil uživatele Ruazek   Find more posts by Ruazek   Foto galerie člena Ruazek   Click here to Send Ruazek a Private Message   Add Ruazek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruazek
Stálý Člen

Karma uživatele Ruazek - 74% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 6

Tak uz jsem zjistil co to je za mršky, jsou to takovy malinkaty zeleny housenčičky maximalně tak 3mm nevite co to je zač připadně co na to funguje a ožrali mi jednu kytičku byla tyden v hlině.A jestli se ještě kytka vzchopi nevíte ?

Old Post 14-08-2011 v 17:42 PM
Ruazek je offline   Profil uživatele Ruazek   Find more posts by Ruazek   Foto galerie člena Ruazek   Click here to Send Ruazek a Private Message   Add Ruazek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 7

Bez fotky nevime nikdo nic..


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 15-08-2011 v 01:23 AM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganja farmers
Nový Člen

Karma uživatele Ganja farmers - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 8

Mohl bych se zeptat, kde mám pěstovat moji kytičku když bude zima a doma ji mít nemůžu.. nemáte někdo nějákej nápad kam bych ji dal? Stači nějáká osvětlená, teplá místnost ale nic mě nenapadá.. Prosím poradte mi

Komu se nelení, tomu jde pěstění.
"Optike"

Old Post 05-09-2011 v 15:20 PM
Ganja farmers je offline   Profil uživatele Ganja farmers   Find more posts by Ganja farmers   Foto galerie člena Ganja farmers   Click here to Send Ganja farmers a Private Message   Add Ganja farmers to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ganja farmers! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Ganja farmers
Mohl bych se zeptat, kde mám pěstovat moji kytičku když bude zima a doma ji mít nemůžu.. nemáte někdo nějákej nápad kam bych ji dal? Stači nějáká osvětlená, teplá místnost ale nic mě nenapadá.. Prosím poradte mi



Rozhodně musíš dodržovat periodu a míš pořádné světlo .. jinak z toho nic nebude. Důvod proč to nemůžeš mít doma ? popřípadě sklep, chata, kamarád, atd ?

Old Post 05-09-2011 v 15:24 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kawi
Stálý Člen

Karma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 10

zkus to zastipnout,,pak se zacnou vytahovat dalsi vetve,,,

Old Post 11-09-2011 v 21:02 PM
kawi je offline   Profil uživatele kawi   Find more posts by kawi   Foto galerie člena kawi   Click here to Send kawi a Private Message   Add kawi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Ganja farmers
Mohl bych se zeptat, kde mám pěstovat moji kytičku když bude zima a doma ji mít nemůžu.. nemáte někdo nějákej nápad kam bych ji dal? Stači nějáká osvětlená, teplá místnost ale nic mě nenapadá.. Prosím poradte mi


Postav si až napadne sníh třeba iglů, ale lepší bude počkat do jara

____________________________________________________________________________

Old Post 27-09-2011 v 19:35 PM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8136300 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív