Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Emerald Triangle seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jebal
Stálý Člen

Karma uživatele Jebal - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 35 

Emerald Triangle seeds Příspěvek č. 1

Pozor na jejich feminizované semena!!!

S kámošem jsme si objednali každý 25 semen, Bubba76 a Mastodon kush femini. Po 10 kusech reguláry
Všechny semena vyklíčili,růstová fáze taky super, problém byl že mě i kámošovi kytky hodili jen preflowers a to bylo vše!!! Po 3 týdnech svícení 12/12 se neměli k normálnímu květenství!!! Vyhozený Prachy.
Takže pozor na jejich femini.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Femini. jim dělají v evropě, kdo ví kdo za tím stojí?
Reguláry jedou v pohodě, takže kdyžtak kupovat regulérní semena.
Jebal

Old Post 09-08-2011 v 22:05 PM
Jebal je offline   Profil uživatele Jebal   Find more posts by Jebal   Foto galerie člena Jebal   Click here to Send Jebal a Private Message   Add Jebal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 2

Nazdárek!
Každopádně díky za info, ale bejt váma bych se s tim nějak nepáral a chtěl po nich zpět peníze! Je to nová banka, tak bych jim trochu povyhrožoval špatnou reklamou a snad povolej...

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 10-08-2011 v 15:44 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jebal
Stálý Člen

Karma uživatele Jebal - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 3

Problém je v tom že jsem to objednával z jiné seedbanky. Emerald jsem psal email ale bez odpovědi.

Old Post 10-08-2011 v 17:42 PM
Jebal je offline   Profil uživatele Jebal   Find more posts by Jebal   Foto galerie člena Jebal   Click here to Send Jebal a Private Message   Add Jebal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Jebal
Problém je v tom že jsem to objednával z jiné seedbanky. Emerald jsem psal email ale bez odpovědi.


sak cekuj pres ty co si kupoval.......

Old Post 13-08-2011 v 09:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FeSTeR
Stálý Člen

Karma uživatele FeSTeR - 22% PěstitelskáKarma uživatele FeSTeR - 22% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 5

Niečo o Emerald Triangle : Attitude Seedbank presents Behind The Scenes with Emerald Triangle

2. Grow - One ticket to heaven please 2011
Buddha Autoflower Mix - Outdoor 2011
Moj prvy grow 2010

Old Post 13-08-2011 v 09:45 AM
FeSTeR je offline   Profil uživatele FeSTeR   Find more posts by FeSTeR   Foto galerie člena FeSTeR   Click here to Send FeSTeR a Private Message   Add FeSTeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 6

dostal jsem letos bonus k semínkám dvě femin semínka od Emerald Triangle a to Grapefruit Krush a Super Sour ( ten pošel). Ten Grapefruit zatím roste outdoor, má tak 1,8m. Jestli se nerozkvete, tak se pos..u. Hodně jsem do něj vkládal.

Old Post 14-08-2011 v 16:02 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jebal
Stálý Člen

Karma uživatele Jebal - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 7

Zatím čekám na vyjádření banky od které jsem objednal, chtějí po mě foto,jenže já žádný nemám,já vocas.
Musel jsem si obstarat řízečky a nahradit to smetí co nekvetlo. Snad to dopadne dobře a bud vrátí peněži, nebo pošlou nějaké jiné semena.
Držte palce

Jebal

Old Post 15-08-2011 v 13:38 PM
Jebal je offline   Profil uživatele Jebal   Find more posts by Jebal   Foto galerie člena Jebal   Click here to Send Jebal a Private Message   Add Jebal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od desertwolf
dostal jsem letos bonus k semínkám dvě femin semínka od Emerald Triangle a to Grapefruit Krush a Super Sour ( ten pošel). Ten Grapefruit zatím roste outdoor, má tak 1,8m. Jestli se nerozkvete, tak se pos..u. Hodně jsem do něj vkládal.


Tak už kvete, začalo to 1. září

Old Post 06-09-2011 v 21:23 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-07-2014 - Carpathians Seeds - 3 odpovědí
02-03-2014 - Paradise seeds - 0 odpovědí
19-09-2013 - Female Seeds - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4421590 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív