Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Na první pokus dobrý ne?:-))))
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Katrine86
Nový Člen

Karma uživatele Katrine86 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Katrine86 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Katrine86 - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 5 

Na první pokus dobrý ne?:-)))) Příspěvek č. 1



Tak už i já sem sem se konečně rozhoupala a zainvestovala do vybavení aby bylo něco na takovéto" domací kouření":-))
Nafotila jsem až výsledný produkt možna bych ještě někde našla i fotečky z květu.Voní to krásně suší se to...tak uvidime kolik toho bude)
Jinak pěstěno na ploše 120x120x200 sluníčko 600w sodík.

Old Post 03-08-2011 v 15:44 PM
Katrine86 je offline   Profil uživatele Katrine86   Find more posts by Katrine86   Foto galerie člena Katrine86   Click here to Send Katrine86 a Private Message   Add Katrine86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Katrine86
Nový Člen

Karma uživatele Katrine86 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Katrine86 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Katrine86 - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 2



Omlouvám se že to tak trvalo ale mám to teď s internetem takový všelijaký:-)tak nakonec toho bylo 428 takže nad očekávání:-) sem zvědavá co stim budu dělat:-D počitala sem tak s dvěma stovečkama voňavoučkýho.Nato že sem měla problémy s ňákejma sviněma co mi to žraly....přikládám slíbené fotečky

Old Post 08-08-2011 v 09:08 AM
Katrine86 je offline   Profil uživatele Katrine86   Find more posts by Katrine86   Foto galerie člena Katrine86   Click here to Send Katrine86 a Private Message   Add Katrine86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Katrine86
Nový Člen

Karma uživatele Katrine86 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Katrine86 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Katrine86 - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 3

jo to srdičko tam mám jako kamuflaž:-))to tetování by totiž někdo mohl poznat

Old Post 08-08-2011 v 09:11 AM
Katrine86 je offline   Profil uživatele Katrine86   Find more posts by Katrine86   Foto galerie člena Katrine86   Click here to Send Katrine86 a Private Message   Add Katrine86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Katrine86
Nový Člen

Karma uživatele Katrine86 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Katrine86 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Katrine86 - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 4

Tak ještě trochu infa.Model to je Polární záře.Na růstu to bylo měsíc.Na květu 7 týdnů.Hnojila sem to AHčkama +PK 13-14 v poslední fázi sem tomu dávala fakt kotel blížila jsem se k EC 3 :-)) ale na chuti to nemá vliv ...docela dlouho jsem to proplachovala.Pěstováno to bylo v kokosu v 11 L květináčích bylo jich celkem 16.Co vás ještě zajímá?sušila jsem to 14 dní.Svítila přes noc takže s tepotama problém nebyl.Jo a bylo to na ploše 100X100X200

Old Post 09-08-2011 v 10:03 AM
Katrine86 je offline   Profil uživatele Katrine86   Find more posts by Katrine86   Foto galerie člena Katrine86   Click here to Send Katrine86 a Private Message   Add Katrine86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Katrine86
Nový Člen

Karma uživatele Katrine86 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Katrine86 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Katrine86 - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 5

Jinak ty fotky nák nemužu najít a kvalita taky nebyla nic moc je to foceno telefonem

Old Post 09-08-2011 v 10:05 AM
Katrine86 je offline   Profil uživatele Katrine86   Find more posts by Katrine86   Foto galerie člena Katrine86   Click here to Send Katrine86 a Private Message   Add Katrine86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Psycho
Stálý Člen

Karma uživatele Psycho - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 6

Zdravím no není co dodat prostě super jen tak dál

Old Post 09-08-2011 v 10:25 AM
Psycho je offline   Profil uživatele Psycho   Find more posts by Psycho   Foto galerie člena Psycho   Click here to Send Psycho a Private Message   Add Psycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Psycho
Stálý Člen

Karma uživatele Psycho - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 7

Jo a na ty svině jsou postředky ale to je problém většiny z nás

Old Post 09-08-2011 v 10:29 AM
Psycho je offline   Profil uživatele Psycho   Find more posts by Psycho   Foto galerie člena Psycho   Click here to Send Psycho a Private Message   Add Psycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kawi
Stálý Člen

Karma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 8

hm,nadhera,,,tady jevidet ze i kočky dokažou slušně zapěstovat,,takova přítelkyně by se mi taky libila...:-) K+

Old Post 09-08-2011 v 14:41 PM
kawi je offline   Profil uživatele kawi   Find more posts by kawi   Foto galerie člena kawi   Click here to Send kawi a Private Message   Add kawi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Katrine86
Tak ještě trochu infa.Model to je Polární záře.Na růstu to bylo měsíc.Na květu 7 týdnů.Hnojila sem to AHčkama +v poslední fázi sem tomu dávala fakt kotel blížila jsem se k EC 3 :-)) ale na chuti to nemá vliv ...docela dlouho jsem to proplachovala.Pěstováno to bylo v kokosu v 11 L květináčích bylo jich celkem 16.Co vás ještě zajímá?sušila jsem to 14 dní.Svítila přes noc takže s tepotama problém nebyl.Jo a bylo to na ploše 100X100X200


Pokud jedeš AH tak vůbec není třeba dávat navíc PK 13-14 no a takovy EC pekla jsou taky zbytečny. Do kokosu pokud zalíváš růčo zkus klidne biobizz. Taky se neboj ošmikat spodní neprosviceny větve. Měsíc na růstu je taky celkem dlouhá doba, při tomhle počtu by mela stačit polovina.

Ve fotogalerii indoor to zustalo jen kvuli te pekné prcině, tenhle styl fota si žádá spíš thread:http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=24165

Old Post 09-08-2011 v 15:06 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 10

chich dej tu kytici dolu
..jj neco podobneho mela (ma) jedna moje znama

Old Post 09-08-2011 v 20:58 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cocosak
Nový Člen

Karma uživatele cocosak - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 11

hmmmm.... maš to fakt pěkny, myslim tim všechno mas pekny

Old Post 10-08-2011 v 15:01 PM
cocosak je offline   Profil uživatele cocosak   Find more posts by cocosak   Foto galerie člena cocosak   Click here to Send cocosak a Private Message   Add cocosak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 12

Vazeni, tak jeste jednou - tohle je Indoor galerie, offtopic tu nema co delat, byt by tu bylo prdelek na tucet. Prosim o prispevky k tematu, zbytek budu mazat. Diky.

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 11-08-2011 v 08:43 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4120470 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív