Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Ak 48 nechce sa prepnut ?!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Ak 48 nechce sa prepnut ?! Příspěvek č. 1

nazdarek ludia mam taky vacsi problem mam za oknom ak48 ktora je uz 45 dni na rustu vysoka je nieco cez 1 metra a ja mam moc zly pocit z toho preco mi este neukazuje pohlavie mate tu niekto s tuto odrodu skusenosti ?! dik za rady hoj

Old Post 01-08-2011 v 23:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 2

Zdravím,já bych řekl že máš ještě chvíli čas,mě taky neukazují pohlaví všechny,počkej a uvidíš.

Old Post 02-08-2011 v 10:19 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

dik za radu mno mam este jedenu otazku vcera som sledoval rozpoznavaci thread v out nejako sa mi to poplietlo v hlave Samica ma kvet to mi je jasne lenze samec produkuje len pyl alebo aj semena alebo hermac produkuje semena aj kvet v tomto mam trocha neporiadok :-/ pytal sa preto lebo pestujem druhe pohlavie na seminka ;-) a ukazalo sa mi na no name rastlinke koulicky a bojim sa toho ze pyl mi bude na nic

Old Post 02-08-2011 v 10:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 4

No hemáč má obě pohlaví,jak samičí tak samčí,ať už v jakékoliv míře.Kytka ti může zhermit šokem nebo tak něčím,zase až tak přesně nevím.No a samec produkuje pyl a samice semínka. Já nikdy samce nepěstil,ale je to tak. No a když to tak shrnu tak hermáč se ti opylí sám,jelikož má oboje pohlaví. Doufám že jsem to vysvětlil srozumitelně,jestli ne řekni,no spíš napiš.

Old Post 02-08-2011 v 11:12 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FeSTeR
Stálý Člen

Karma uživatele FeSTeR - 22% PěstitelskáKarma uživatele FeSTeR - 22% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 5

šišky su ten kvet.. padne nane pel zo samcou a vytvoria sa nanich semiacka..!

To mäso na šiškách su vlastne dute miesta pre semiacka kedze ich nic nepelilo..

2. Grow - One ticket to heaven please 2011
Buddha Autoflower Mix - Outdoor 2011
Moj prvy grow 2010

Old Post 02-08-2011 v 11:13 AM
FeSTeR je offline   Profil uživatele FeSTeR   Find more posts by FeSTeR   Foto galerie člena FeSTeR   Click here to Send FeSTeR a Private Message   Add FeSTeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 6

Tak jak píše FeSTeR

Old Post 02-08-2011 v 11:28 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Fasa jedna rastlinka v hajzli to mi toto vie brutalne pokazit naladu .. nevim keby mal niekto zaujem o pyl muzu prodat nebo darovat ak by sa nikto neozval mam to znicit alebo pockat ci sa neukazu priskirnicky ? na tom samcu ted neviem ci je to 100 samec alebo hermac :/

Old Post 02-08-2011 v 22:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Ludia mam dotaz uz druhy krat mi prestala rast ak-cko po tom ako som zistil po prvy krat som mal 5 L kvetinac vyska bola 40 CM a zastavila sa mi v raste . teraz ma rastlinka 1,20 nechcu jej rast bocne vetvicky moc pomaly presadil som ju ked mala 40 cm do 15 L kvetinaca rozbehla sa zase ale ked je uz v tejto vyske zase nerastie moze to byt aj tym ze ma nedostatok priestoru v kvetinaci na korenovy system ? kolko litrovy kvetinac mam pouzit aby sa mi zase robehla ma 5 vrcholcu fim zastrihnutie zvazoval som 50 L kvetinac aby to vydrzalo az do kvetu ? bude vhodny ? dik za radu

Old Post 06-08-2011 v 13:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 9

Zdravím,no s tím větvením,zkus zastřihnout,třeba i třikrát.Já většinu zastřihával snad 5x a nemám problém,taky to zkus pohnojit.A k těm květináčům,také v nich valím,ale to jen kvůli čorkám,abych to pak až tam budou šišky mohl hodit na bálkon a verandu. Mám je asi +- v 40 litrových květináčích,některé jsem koupil,některé jsou ze stavby atd. No ale jak říkám nemám problém s růstem jak do šířky tak do výšky.Tak to zkus hodit do něčeho velkého,a nejlepší je hodit to do země.

Old Post 06-08-2011 v 17:17 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Vcera som to rafnul do 50l kvetinaca zeminu som bral od babicky zo zahrady priamo kde pestujem 15 roky jahody uvidim co to spravi mozem hodit aj foto ako vyzera ale je nadherna

Old Post 07-08-2011 v 12:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

a je tu dalsi problem ktory ma uz vytocil nad mieru jako som obiednaval jedno semiacko ak48 Fem a dnes ked som pozeral na vrcholky nezdalo sa mi to ze z kazdeho poschodia sa robia 3 dalsie centralne palice ked som sa lepsie pozrel na to vidim na tom take male bobulky co to je do prkvajs az na jeden preflowers vidiet 1 bliznicku zfararbenu do hnedo cervena kurwa je to samec ?! samicka alebo hermac :/

Old Post 07-08-2011 v 13:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 12

Tak sem hoď nějaké detailní foto,a pak ti řeknu,takhle s popisu těžko říct.

Old Post 07-08-2011 v 19:42 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
replay
Stálý Člen

Karma uživatele replay - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 13

podľa toho tvojho opisu to bude pravdepodobne hermáč:;

Old Post 07-08-2011 v 19:49 PM
replay je offline   Profil uživatele replay   Find more posts by replay   Foto galerie člena replay   Click here to Send replay a Private Message   Add replay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 14

To si taky myslím,ale radši ať hodí foto,třeba není a zbytečně by to trhal.Chce to foto,a hned budeš vědět na čem jseš.

Old Post 07-08-2011 v 19:53 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

jj hodim foto zajtra ked bude den mam dost sitny telefon :/ pod slnieckom to bude lepsie vidiet

Old Post 07-08-2011 v 21:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Trvala mi ta cesta z roboty blbe pocasie prikladam 3 fotky cela stavba rastliny , vetvenie v hornej casti a ti blby kole je to fotene blbym fotakem moc slabo vidno aj rozmazane je ale cvaknut som to tak ze je tam vidiet tie gule

Old Post 08-08-2011 v 14:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6467710 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív